Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Днес видях един колега с галант с лепенки по него ама номера му от бургас,да казва кой е?

В други ден ще го видиш... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях един колега с галант с лепенки по него ама номера му от бургас,да казва кой е?

 

Без бой нищо не признавам :)

До колкото знам има само една Бургазка газка син цвят дето се врътка из Съ-фъ и тя е моята ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без бой нищо не признавам :)

До колкото знам има само една Бургазка газка син цвят дето се врътка из Съ-фъ и тя е моята ;)

Колега значи днеска теб те видях,на бул. България.Бях спрял точно до теб с едно синьо пежо баничарка,даже доста се озъртах и гледах та може и да си ме видял,имаш лепенка на клуба на задна дясна врата,поне там

я видях :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес пътувах до София и на магистралата настигнах един пътнически микробус на фондация "Сийдър". Забелязах, че в него имаше три деца от "нашия" дом "Българка" Стара Загора. Карах с тях до пазарджишкия Шел, там те спряха за почивка, естествено, спрях и аз. Оказа се, че фондация Сийдър освен другите си ангажименти се грижи и за децата от този дом. Днес е имало семейно пролетно събиране, организирано от фондация "Сийдър" в партньорство с The American English Academy и Air Sofia Golf Club в Ихтиман. Мисля, че ще е добре да осъществим контакт с тази фондация и да координираме благотворителните си действия към дом "Българка", защото и те имат идеи да направят нещо за тези деца.

 

П.П. На връщане от София, от Нова Загора до разклона за Ямбол зад мен караше един сребрист Галант с новия фейслифт (след 99-та), шофираше го възрастен човек, който натискаше здраво газта. Искам да споделя, че галанта има убийствена визия, гледайки го в огледалато за обратно виждане. Имах усещането, че ако натисне още малко и ще прелети край мен... :plane: :rulez: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой колега е минал през Плевен и се заглеждал по "ЯПОНЕЦА" на лукойлската бензиностанция?

Веднага да си признава.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой колега е минал през Плевен и се заглеждал по "ЯПОНЕЦА" на лукойлската бензиностанция?

Веднага да си признава.......

Ако говориш за 10 май , аз бях . Връщахме се от срещата с децата и спрях на Лукойла за нещо студено , че още ми бучеше главата от вечерта . Даже се запознахме с твоята половинка и тя беше много разочарована , че не я водиш достатъчо често по мицу-срещи . Засрами се :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой колега е минал през Плевен и се заглеждал по "ЯПОНЕЦА" на лукойлската бензиностанция?

Веднага да си признава.......

НЕ , ...батеПлевен говори за мен ..., аз бях този който съзря 'Японеца' и реши да се отбие да каже здравей ;)

Оставих ти визитка на клуба с ника си (написан с тънкописец на гърба). Тъй като теб те нямаше пратих поздрави по съпругата ти ;)

П.С. Това беше на 24 май ,някъде към 19:45

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък видях едни снимки на една красива Мицу абитуриентка (и голяма фенка) с една уникална :mitsu-smiley: кола. С нейно разрешение споделям малко снимки с вас :icon_dance: :P

 

post-3989-1243677015_thumb.jpg

post-3989-1243677011_thumb.jpg

post-3989-1243677004_thumb.jpg

post-3989-1243677000_thumb.jpg

post-3989-1243676994_thumb.jpg

Редактирано от bobana75
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Слънцето!

С такъв червен красавец и аз бивам пак абитурентин.... :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица ми се случи често да засичам при светофара на Бизнес Парка в Младост един небесно син Галант май 6-так. Кара го мъж но не успях да запомня регистрацията. работа в Бизнес Парка и имаме и други колеги с Галанти при мен та може да се обади да пием по кафе и да ме въведете в света на японките защото освен, че се влюбих адски бързо в 6 цилиндровия 163 коня двигател почнах и да карам доста бързо ! Хихи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица ми се случи често да засичам при светофара на Бизнес Парка в Младост един небесно син Галант май 6-так. Кара го мъж но не успях да запомня регистрацията. работа в Бизнес Парка и имаме и други колеги с Галанти при мен та може да се обади да пием по кафе и да ме въведете в света на японките защото освен, че се влюбих адски бързо в 6 цилиндровия 163 коня двигател почнах и да карам доста бързо ! Хихи

Има заподозрян,но нека сам си признае :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък почти всеки ден виждам един еклипс като този на Криси, само че с друга регистрация (пак софийска) и затъмнени стъкла. Спира на Витошка пред офиса ми и доста често го засичам в обедната да шава на някъде :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера имах малко работа в Пловдив и ненадейно се натъкнах на тази гледка.

post-2962-1244011389_thumb.jpg

post-2962-1244011372_thumb.jpg

Колата на човек от форума ли е ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този се продаваше известно време в мобиле.бг. Явно са го купили или са се отказали от него. 1999 юбилеен модел с 420а мотор. Много красива кола :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес в Младост видях един Фиат Пунто сребрист с лепенка на номера на Мицубиши фен клуб :blink: . Явно :mitsu-smiley: манията е навсякъде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес в Младост видях един Фиат Пунто сребрист с лепенка на номера на Мицубиши фен клуб :blink: . Явно :mitsu-smiley: манията е навсякъде.

:icon_hmm: Чий ли беше този Фиат? :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

post-2962-1244011389_thumb.jpg

post-2962-1244011372_thumb.jpg

Колата на човек от форума ли е ?

Не, на една много руса кака....Оня ден се разминахме на гребната база...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз в Младост много Мицки засичам! В Бизнес Парка има няколко Лансера...А и не само там.Нещо в Младост много Нови Лансери има. Даже преди 1 седмица караха 3 един след друг. Аз бях четвърта. Два сиви - караха един до друг на светофара на Кондора спряха и аз зад тях.Присветнах им но те ...беж...Даже единя явно се изнерви, щото аз му се лепнах...

И доста Галанти виждам...

Но никой не ме поздравява! :(

Аз живея до Бизнес Парка и карам едно много КРАСИВО ЧЕРВЕНО БИЖУ! Нъц пък!

Редактирано от MiraBel
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз живея до Бизнес Парка и карам едно много КРАСИВО ЧЕРВЕНО БИЖУ!

Аз в четвъртък бях в София с джипа, но не видях нито един колега от форума, Обикалях около бизнеспарка, ходих и до Технополис на околовръстното, но не те видях, иначе щях да ти се обадя. Иначе на Паджерото ми има очевадни отличителни знаци на клуба, трудно бих минал незабелязан.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм вчера като ходех към Баня в Труд един сребрист Галант комби го изпреварих и после замалко ми се лепна отзад и ми махна май шофьора, ама тук гледам още никои не е търсил Каризми дето се изтрелват и изпреварват наред :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като сме почнали пак, аз в петък видях един спейс на Бузлужда, доста добре се изстреля, спрямо автобуса :giggle: .

Д**** :icon_censored: нашите мили родни пътища и чакъла и кратрерите по тях :argue: ...

Видях и един еклипс 4G червено-виолетов, катереше нагоре...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес на ОМВ (на Несторов) докато си мих колата видях един Галант на клуба :)

Да си признае кой е ... надявам се не се сърди за снимката :)

 

http://media.snimka.bg/3385/013025573.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...