Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

А ДИАМАНТ!

Колеги нещо немога да ги кача!

Ако искате вижте в снимка бг .Ника ми е mixti :huh:

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой от нашите се разпознае,да драсне едно ЛС, че много ми се кара Галант кабрио!

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нечовешки е просто ... особено интериора! А тая джанта ... OZ Anniversary ... човека явно си угажда ;) Евала!

 

Да, и беше със сив кожен салон-много яко изглеждаше....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

абе аз на 3тия обратен след ханска шатра в посока Варна видях днес около 20:20 червен Талон 2Г мисля че беше Шуменски :/

Редактирано от defjam
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Закъснях малко с качването на тези снимки ,но сега ще ги споделя и с вас :

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=397366

Не са много , но още се очакват.

 

На кратко за какво става на въпрос :) .... Получи се неочаквана ,но много приятна среща на Мицубиши ,когато в деня на сватбата на сестра ми (преди една седмица) много от гостите пристигнаха с различни модели от любимата марка :)

На първата снимка се вижда най-голямата част от Мицубиши-та ...на която участват Outlander-a на баща ми , моят скромен самолет :P , един нов колега от варна (поздрави адаш ;) ) и колега от Ямбол ,който е и семеен приятел! На друга снимка е на чичо ми Pajerot-o (английско), както и представител на другата марка ,която преобладаваше в колоната от автомобили (на зет ми Citroen 2CV Djushevo)

P.S. По късно през деня пристигна и още един представител на Мицубиши ,но за жалост не мога да намеря снимка и с него - става въпрос за Галант ;)

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Има ли във форума хора от София от Манастирски ливади / Бъкстон (не знам кое е правилното, защото на различни места съм виждал да се използват и двете)? Имам предвид участъка между бул. "България", околовръстното, "Братя Бълстон" и "Тодор Каблешков".

 

Освен моя, съм виждал поне още 4 Галанта (и всичките на доста малка част от описания участък, та може и други да има) и една Каризма, но не знам дали са на хора от форума...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Има ли във форума хора от София от Манастирски ливади / Бъкстон (не знам кое е правилното, защото на различни места съм виждал да се използват и двете)? Имам предвид участъка между бул. "България", околовръстното, "Братя Бълстон" и "Тодор Каблешков".

 

Освен моя, съм виждал поне още 4 Галанта (и всичките на доста малка част от описания участък, та може и други да има) и една Каризма, но не знам дали са на хора от форума...

 

Има има :)

Поне 2 галанта има там...

Единия е моя светлосин с регистрация от източната част на БГ :)

Другия е на една много активна членка на клуба! :icon_blush: Но няма да кажа коя е :)... Ако реши сама да си признае. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има има :)

Поне 2 галанта има там...

Единия е моя светлосин с регистрация от източната част на БГ :)

Другия е на една много активна членка на клуба! :icon_blush: Но няма да кажа коя е :)... Ако реши сама да си признае. ;)

:drag: без бой нищо не признавам :D

А там района е пълен с Мицута - в Борово пред бл.230 спират поне 2-3 Каризми, пред 231 -ви и Галант и Каризма и колкото и визитки да оставях, никой не се обади във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има има :)

Поне 2 галанта има там...

Единия е моя светлосин с регистрация от източната част на БГ :)

Другия е на една много активна членка на клуба! :icon_blush: Но няма да кажа коя е :)... Ако реши сама да си признае. ;)

 

Значи можем да ги запознаем галантите и направо в района... :) На някоя от многото изорани улици ;)

А точно твоят май не е от тези 4, които съм виждал. Явно е голямо сборище на Галанти там...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drag: без бой нищо не признавам :D

А там района е пълен с Мицута - в Борово пред бл.230 спират поне 2-3 Каризми, пред 231 -ви и Галант и Каризма и колкото и визитки да оставях, никой не се обади във форума.

 

Може да смятат визитките за спам. ;)

Или просто да не могат да четат... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drag: без бой нищо не признавам :D

А там района е пълен с Мицута - в Борово пред бл.230 спират поне 2-3 Каризми, пред 231 -ви и Галант и Каризма и колкото и визитки да оставях, никой не се обади във форума.

Аз съм една от Боровските Каризми, само дето не съм получавал визитка. :D Иначе на паркинга на Топлофикация, пак там в Борово, редовно паркират други 2 Каризми, сребърни, след фейслифта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Има ли във форума хора от София от Манастирски ливади / Бъкстон (не знам кое е правилното, защото на различни места съм виждал да се използват и двете)? Имам предвид участъка между бул. "България", околовръстното, "Братя Бълстон" и "Тодор Каблешков".

 

Освен моя, съм виждал поне още 4 Галанта (и всичките на доста малка част от описания участък, та може и други да има) и една Каризма, но не знам дали са на хора от форума...

 

 

Здравейте и от мен колеги :mitsu-smiley: ,

И аз съм с една "златна" каризма. Точно до пазара в Борово.

Ще се радвам да се съберем и да пиине по бира в квартала. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен колеги :mitsu-smiley: ,

И аз съм с една "златна" каризма. Точно до пазара в Борово.

Ще се радвам да се съберем и да пиине по бира в квартала. :icon_clap:

Хора кажете в кое заведение в Борово или Бъкстон, в колко и кога и сме там много :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес,докато си карах по "Владислав",ме застигна ЧЕРВЕН БУРЕНОСЕН ОБЛАК.........Емо Димитров,дее :icon_clap: Разменихме две-три приказки в бързината(докато карахме) и той офейка със скоростта на светкавица....... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лесно ти е на теб, вятър те вее на бял кон, а аз закъснявах зверски за работа. Спомни си в колко часа се засякохме, а бях на работа от 15:00 :D

 

П.С. Аз още на пискюлиев и бенковска те видях като направи левия, но бях на червено и пред мен се наредиха досадници :) Важното е, че галанта е уникална кола и се познава от далече, а не като някои безлични да не ги споменаваме тука :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще видите вие ... следващия път ще ритам и ще клатя така ,че всички да разберат ... дано дойдете преди някой полицай да ме арестува :icon_thumbup:

А има ли някой колега, който живее в Красна Поляна, Разсадника или Западен парк ?

Има :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами значи следващия път ще свирнем на Роската и на Stanimirko и ще заформим мини-среща на квартално ниво ;)

Ти къде точно живееш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами значи следващия път ще свирнем на Роската и на Stanimirko и ще заформим мини-среща на квартално ниво ;)

Ти къде точно живееш?

В Илинден,до БТК-а :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има-няма..... И на Цено като се обадим и направо трябва резервация да си правим, бре! Няма да ни съберат кръчмите в квартала ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Илинден,до БТК-а :)

И аз съм в района - "Крива река", до Пирогов. Така че съм насреща за всякякви квартални сбирки :icon_thumbup:

Редактирано от penchod
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...