Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

днес като идвах от Красна поляна, по новия булевард, през една кола карах с един ЕКЛИПС G1...на крастовището следк ато се излезе от тунела и пича сви в ляво а аз продължих към ВМА. Видях че беше младо момче :) А и си я настъпа и пред полицаите като направи завоя :)

ДА СИ ПРИЗНАВА КОЙ Е!!! :P

Какъв цвят беше еклипса?
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DaNy SHaDy :mitsu-smiley: мисля, че беше червен.... :) тогава си беше задръстване и на светофара, освен регулировчик имаше и една патрулка която нещо се моташе...и ми се е запечатало как пичът с ЕКЛИПСА си взе завоя и си я настъпа, но така, че си се чу какво има под капака :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес,от Петрохан за към София се заформи една мини-Митсу колона.Закачих се за един Галант и един Спейсстар(мисля,че бяха заедно)и така,чак до софия.Ако са от форума...да си признават веднага. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях Милен Димитров и Ники Мизов... На по биричка :)

 

Стига с тея коли .. дойде време ще се возя на кооооолееелоооооо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви шпионирам от едно Сузуки и не ме взимате на сериозно май! Преди празниците един с каризма 0401 или нещо такова му беше номерът- много ме издразни със стила си на каране и добре че беше с мицубиши, че иначе ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вчера на връщане от Ст. Загора по магистралата след Пловдив повече от половината път карахме с един син Галант седан, който ни изпревари, пусна аварийни и после карахме заедно до светофара на Горубляне, където той хвана на ляво, а аз продължих по Цариградско...

Ако иска да си каже кой е, защото нямаше никакви отличителни знаци на клуба, та да му дам някое стикерче :icon_thumbup:

Много приятно се пътува два Галанта комплект в лява лента със 150-170км/ч. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вчера на връщане от Ст. Загора по магистралата след Пловдив повече от половината път карахме с един син Галант седан, който ни изпревари, пусна аварийни и после карахме заедно до светофара на Горубляне, където той хвана на ляво, а аз продължих по Цариградско...

Ако иска да си каже кой е, защото нямаше никакви отличителни знаци на клуба, та да му дам някое стикерче :icon_thumbup:

Много приятно се пътува два Галанта комплект в лява лента със 150-170км/ч. :icon_clap:

 

Вчера между Нова и Стара Загора изкарахме акъла на Велико, защото бяхме се маскирали в един пасат. Той доста озадачено ни изгледа, но накрая след идентификация, нещата се наредиха :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера между Нова и Стара Загора изкарахме акъла на Велико, защото бяхме се маскирали в един пасат. Той доста озадачено ни изгледа, но накрая след идентификация, нещата се наредиха :icon_clap:

 

Истина е това Росене, ама добре че се обадихте вие с Милен и благодарение на ужасната колона от коли и мърдахме едвам едвам. Пък и аз докато включа за вас, ама така е като не идвате по срещи и не се познаваме - хубаво си помислете по въпроса и двамата. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви шпионирам от едно Сузуки и не ме взимате на сериозно май! Преди празниците един с каризма 0401 или нещо такова му беше номерът- много ме издразни със стила си на каране и добре че беше с мицубиши, че иначе ...

Да не си само ти маскиран? Позна ли ме вчера по подблканската? Махнах ти от черна Ланча с ПерниЧка регистрация.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес сив Еклипс в с.Лозен СА 0211 май беше. Видя ми се, че имаше табелка под номера на клуба

 

След 1 месец си признавам - аз бях. :icon_angel: А напоследък най-често може да ме видите на паркинга на "Паркинги и гаражи" при театър София. Тези гадове нещо са си ме харесали за основен спонсор. Вече съм приятелка с всички на гишетата. Мога да ви съдействам / да не ви се налага /. Даже ми дадоха телефона на една фирма за силов тунинг с добри цени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вчера на връщане от Ст. Загора по магистралата след Пловдив повече от половината път карахме с един син Галант седан, който ни изпревари, пусна аварийни и после карахме заедно до светофара на Горубляне, където той хвана на ляво, а аз продължих по Цариградско...

Ако иска да си каже кой е, защото нямаше никакви отличителни знаци на клуба, та да му дам някое стикерче :icon_thumbup:

Много приятно се пътува два Галанта комплект в лява лента със 150-170км/ч. :icon_clap:

Колеги кажете от къде да се снабдим с тези лепенчици на клуба,виждам се с много мицки по илиците и си махаме само,някои не ти обръщат внимание въобще,ама си е друго да се познаваме отдалече,въпреки че с много колеги не се познавам лично.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кажете от къде да се снабдим с тези лепенчици на клуба,виждам се с много мицки по илиците и си махаме само,някои не ти обръщат внимание въобще,ама си е друго да се познаваме отдалече,въпреки че с много колеги не се познавам лично.

И аз тъкмо това се чудих :) както се изрази Роско (мисля ...) "тонизиращо е" да видиш колега от форума :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз тъкмо това се чудих :) както се изрази Роско (мисля ...) "тонизиращо е" да видиш колега от форума :)
Не само ами ако има време и да се запознаете ако не се познавате,после на бира и така
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ааааа, лепенки и аз искам :)

 

Ами ти не си ли ги получила твоите. Щото стикерите се раздават на членовете на клуба. А може и да са свършили и да няма направени нови.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти не си ли ги получила твоите. Щото стикерите се раздават на членовете на клуба. А може и да са свършили и да няма направени нови.

 

У мен има.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искааааам! :clapping2:

 

П.С.Нищо,че все още не съм член,все пак си мисля за по-голямото популяризиране на клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти не си ли ги получила твоите. Щото стикерите се раздават на членовете на клуба. А може и да са свършили и да няма направени нови.

 

 

Ами не съм......, но на някоя сбирка като дойда......ще предупредя за да ми донесе който има в повече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лепенки само за членове на кулба ли се дават? На мен не ми се занимава с ангажименти, такси и т.н. :huh: съжалявам. Достатъчно ми е лаф с колеги и обмяна на мнения и опит.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, другата седмица ще са готови стикерите и визитките, ще направим среща и който желае ще се видим да раздам. Стикерите и визитките са рекламни материали на клуба, раздават се на потребителите и са изготвени със съдействието и помощта на нашата многоуважавана членка Меги (MIV) ! :) :icon_clap: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам кога ще има среща защото аз и други колеги редовничко се вийдаме пред НИМ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам кога ще има среща защото аз и други колеги редовничко се вийдаме пред НИМ.

ЦЪК :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, другата седмица ще са готови стикерите и визитките, ще направим среща и който желае ще се видим да раздам. Стикерите и визитките са рекламни материали на клуба, раздават се на потребителите и са изготвени със съдействието и помощта на нашата многоуважавана членка Меги (MIV) ! :) :icon_clap: :icon_thumbup:

 

Това вече е друго нещо :) А ще може ли да погледнем дизайна?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...