Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Ама след морето..... Сега се пържа в офиса, така ще е и събота и неделя..... А на всичкото отгоре по Z rock ми пускат Lazzzy в петък следобед.... Престъпници!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, май трябва да си направим тема за мрънкане :rolleyes: :throw:

Наистина е страшна жега....

Редактирано от Malcho
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има-няма..... И на Цено като се обадим и направо трябва резервация да си правим, бре! Няма да ни съберат кръчмите в квартала ;-)
Окей,супер,но аз утре през нощта пътувам за морето.Изпийте една бира и за мен.Като се върна ще ви пиша. :icon_dance:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм вчера като ходех към Баня в Труд един сребрист Галант комби го изпреварих и после замалко ми се лепна отзад и ми махна май шофьора, ама тук гледам още никои не е търсил Каризми дето се изтрелват и изпреварват наред :icon_blush:

 

Аз бях и ти махнах, видял си ме значи, ама ти караше като луд и неможах да те стигна, пък и не бях сам иначе можеше да си направим една малка гончица, но то пък и движението беше отвратително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи снощи в Китен до едно заведение мина сив еклипс 1г не го знам кой е , и днес сутринта мисля че видях DaNy SHaDy по пътя към Приморско там по завойте беше червен еклипс 1г с черен капак . DaNy SHaDy Признай си :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За една седмица командировка в Ямбол се нагледах на Мицки - няколко Спейсвагона, три Галанта "Акула"(черно комби, сребрист седан и тъмно син седанGDI с изпотен ляв фар), един сребрист Галант "Котешки очи", черен нов Лансер, черен Аутлендър, черен Грандис, няколко Паджеро-та ...и това само при отиване и връщане от обекта! :icon_doh: За съжаление от много бачкане не ми остана време да снимам, а също и да потърся "Граф Игнатиев"147 :icon_thumbup: , но надявам се да го направя следващия път.

 

 

http://img338.imageshack.us/img338/7034/dsc06745.jpg

 

 

http://img338.imageshack.us/img338/8378/dsc06746.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета видях тука в Бургас евоХ с бургаска регистрация 5570 или нещо такова беше рег. :) направо клепах на парцали

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... не ми остана време да снимам, а също и да потърся "Граф Игнатиев"147...

 

Ами можеше поне да звъннеш един телефон и щях да ти покажа къде се намира горния адрес :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица по Хемус от тунелите на Витиня до преди Богровите се носех след един Еклипс (май беше 1Г), номера беше М 1018 --. Много коректен колега се оказа. Първо ми беше като пилотна кола (то с тази остра муцуна наистина всява респект), после като ми разчисти пътя ми даде път да продължа "на чисто" :icon_dance: , а той се прибра в колоната. Евала на колегата, ако е от форума ще се радвам да се обади да се срещнем.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами можеше поне да звъннеш един телефон и щях да ти покажа къде се намира горния адрес :good:

 

 

Следващият път ще! :icon_thumbup: Втората седмица на август пак съм там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някои скоро да е минавал през Хисар със сребрист галант като моя само че седан, с рег ном. **0002**

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес,на обяд, на бензиностанция "OMV"- Благоевград,засякох зелен Eclipse 2G със лепенки като от "Fast&Furious" ,ако е от форума да си признава!

:mitsu-smiley:

Редактирано от FOXO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник като въртях из пловдивските улички (заради тия ремонти), доста време карах зад един червен лансър от новите, направо го проследих до тях май :D, доста :mitsu-smiley: -та видях общо взето.

Днеска и едно паджеро кара известно време зад мен, след Чирпан, жена го караше, след като изпреварих един камион с пясък, явно прие лично как се изстрелях напред и след известно време изчезна пред мен с бясна скорост...

 

Ако с някой сме се срещали да си признава...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е на Марио - не е от форума, ама е известно на МВР лице :)

:) А със какво е известен на МВР?Ако не е тайна разбира се!Да не би да имитира и каскадите от филма? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска едно червено еклипсче се мотаеше около ул. Кукуш ;) Даже излезе от бариерата на "Бизнес център ЕЛЕКТРОН" баш когато се прибирах от обяд :) Беше с гигантски джанти и много ми прилича на СуперМЕН-а, но той ще си каже дали е бил или не :)

Ако пак минава от там може да строшим 2-3 лафа на по кафе :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"По джантите ще ни познаеш" :icon_angel:

Бели - Досевчето

Сиви - СуперМЕН

Черни - Аз

Алуминиеви... още не се знае дали влиза тук

(говоря само за червени еклипси)... май сме си само 4 червени

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм бил аз :) освен, ако момчетата в сервиза не са решили да се позабавляват на мой гръб без документи докато чакам да залепне задноо стъкло

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм бил аз :) освен, ако момчетата в сервиза не са решили да се позабавляват на мой гръб без документи докато чакам да залепне задноо стъкло
:D :offtopic: :sorry: Сетих се за една интересна случка,пак така бях оставил колата на моя майстор да и оправя задната чистачка,и взимам си я аз и отивам на една близка автомивка,и момчетата там ми викат:

-E батка много яка кола,върви ли?и аз им разправам ,че незнам не я ръчкам,карам внимателно,пазя си я!

И те:

-Eeeeee,aйде сега скромности, преди малко мина със над 100км/ч,ей там отдолу въртя гуми като ненормален,чак на 3`та пищи ще откъсне предницата :D

И аз шах и мат,та така с майсторите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

днес на бул България видях едно :plane: с номр 40 53 караше го една жена и то доста злобно

:drag: чак пък злобно... просто мнооого ми се пречкаха тия бавни коли отпред :P ти ли беше зад мен ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drag: чак пък злобно... просто мнооого ми се пречкаха тия бавни коли отпред :P ти ли беше зад мен ?

Добре, че си призна :drive: , щото човека и да не беше написал номера, ние се знаем, че само ти можеш да бъдеш. От жените-шофьори си :first: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...