Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

О-хо, вече ще си отварям очите на 4 на стадиона! Аз съм там през ден и само подпъхвам визитки на неидентифицирани Мицубишита, пък то и колеги се навъртали...! :) Хайде, другия път ако се засечем "нещо кафенце"!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ходих до Пазарджик и там видях един еклипс като на Криси, но син металик(синия цвят на Лансера). Не можах да му видя номера. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ти се е сторило! :) Той беше! Ама нещо ми се струва, че репортажа беше старичък...

Съвсем пресен си беше репортажът... Как такъв пролетарий като мен дава интервюта от името на НАП :rolleyes: Просто там работя, както някои от вас знаеха...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес на околовръстното при разклона за Бистрица май видях Криси...ако е тя да си признава веднага :icon_tongue: а 500м. след нея се движеше същия еклипс като нейния,но бордо :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е било в посока Младост между 11.30 и 11.45 съм била аз.Ако е било в посока Симеоново към 12.30 пак съм била аз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е било в посока Младост между 11.30 и 11.45 съм била аз.Ако е било в посока Симеоново към 12.30 пак съм била аз.

Знаех си аз....не можеш ми убягна :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вчера май видях Криси, Досев, Ликса и Митко Цонев :D

Ако са били те веднага да си признават :P

За мене си признавам. :icon_blush: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вчера май видях Криси, Досев, Ликса и Митко Цонев :D

Ако са били те веднага да си признават :P

Милене, ма много си наблюдателен, кат Бай Брадър си :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди час ,се засякохме с Криси ,на стадьон"Славия".Тя много бързаше и нямаше време, да пием по кафе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей и аз искам да се похваля, че тука в Плевен си направихме една неочаквана среща с SJ.

Стефи веднага да пуснеш снимки............. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък видях някакви, много еклипси на ОМВ Бояна в Петък :). Даже единия лошо ме би, а после ме би и с на Криси, лошичко беше :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък видях някакви, много еклипси на ОМВ Бояна в Петък :). Даже единия лошо ме би, а после ме би и с на Криси, лошичко беше :).

 

Е ти не разбра ли че караш най-бавната и счупена кола в тоя форум?!?! :icon_dance:

 

Майтапче бе Рангелчо ... Няма смисъл да ги мерите все пак като са една марка :mitsu-smiley: това не значи, че сте в един клас. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше рали в Благоевград и докато се разхождах видях тази красота,и нямаше как да не спра да я снимам!

http://img150.imageshack.us/img150/339/95918644.jpg

http://img150.imageshack.us/img150/1627/84604423.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 10:30 беше засечен veskobsl и цялото фемили да влизат във Враца ;)

Аз съм те пропуснал :icon_doh: , явно не си била с Мицу. А специално се озъртах за вас със Светла .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес, докато бутах количката с бебока по полигона в Панчерево, че се беше разскърцал нещо, видях колегата vjivkov со все цялото домочадие! Веднага се запознахме, че само се каним да се видим, а не остава време, побъбрихме си и така.

 

Там имаше и червен Игъл Талон, който не познавам, ако е на някой от нашите - да признава бързо!

 

И вместо да се виждаме случайно по поляните - все си мисля, че е време да го направим това организирано, не мислите ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес по шуменските улици се разминах с варненски Еклипс Г1 (с регистър В 7828..,но не съм сигурен дали е точно така). Еклипсът беше червен с тарикатски джанти, изглеждаше доста добре и затова предполагам е на някой от форума, ако е така да си признава кой беше :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес по шуменските улици се разминах с варненски Еклипс Г1 (с регистър В 7828..,но не съм сигурен дали е точно така). Еклипсът беше червен с тарикатски джанти, изглеждаше доста добре и затова предполагам е на някой от форума, ако е така да си признава кой беше :)

Къде го видя ? .... вайййй изтарвал съм го :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой колега от Ловеч с Галант Спорт едишън днес да е бил на тест-драйв-а на Метро във ВТ??? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...