Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Днес, на една мини среща с Цецо и Росен на ОМВ бензиностанция, колегата Кротал мернал на Цецо Галанта и оставил визитка (това констатирахме след като тръгнахме), а пък ние докато пийвахме сокчета мернахме заднцата на един черен колт...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес, на една мини среща с Цецо и Росен на ОМВ бензиностанция, колегата Кротал мернал на Цецо Галанта и оставил визитка (това констатирахме след като тръгнахме), а пък ние докато пийвахме сокчета мернахме заднцата на един черен колт...

Ами аз бях с черния Колт :) но ми беше неудобно да ходя по масите и да питам кой е с Галанта :icon_blush: за това само оставих някакви координати :)

Нямах химикал и намерих само този смотан молив ... :rolleyes:

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз бях с черния Колт :) но ми беше неудобно да ходя по масите и да питам кой е с Галанта :icon_blush: за това само оставих някакви координати :)

Нямах химикал и намерих само този смотан молив ... :rolleyes:

 

 

:icon_thumbup:

 

Видяхме те ние! ......лошото е, че разбрахме, че е бил колега чак като разтурихме раздумката и се натоварихме. :) Другия път ритни някоя гума (не по ламарините, че там ме боли) и вдигни ръце да те видим :drinks:

 

П.П. Пък и Галантите бяха два броя, но разбираемо на теб ти се е набил на очи по - хубавият.... :P

Редактирано от GeorgieV
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup:

 

Видяхме те ние! ......лошото е, че разбрахме, че е бил колега чак като разтурихме раздумката и се натоварихме. :) Другия път ритни някоя гума (не по ламарините, че там ме боли) и вдигни ръце да те видим :drinks:

 

П.П. Пък и Галантите бяха два броя, но разбираемо на теб ти се е набил на очи по - хубавият.... :P

 

Хахаха :) ами разбирайте се кой е по-хубавия :) Прсто твоя гледаше към мен, а другия беше зад него и не си личеше каква е колата.

Съседа до мен има абсолютно същия Галант (на външен вид) , само джантите му са леко по-различни от твоите и в първия момент помислих, че е неговия, но като видях на номера "Mitsubishi ФЕН КЛУБ" и разбрах , че е някой от тук :)

Искам и аз такава табелка :rolleyes:

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха :) ами разбирайте се кой е по-хубавия :) Прсто твоя гледаше към мен, а другия беше зад него и не си личеше каква е колата.

Съседа до мен има абсолютно същия Галант (на външен вид) , само джантите му са леко по-различни от твоите и в първия момент помислих, че е неговия, но като видях на номера "Mitsubishi ФЕН КЛУБ" и разбрах , че е някой от тук :)

Искам и аз такава табелка :rolleyes:

 

 

 

Цъ цъ цъ.......това зад Галанта не е Мицубиши даже! :) Прощаваме ти! :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цъ цъ цъ.......това зад Галанта не е Мицубиши даже! :) Прощаваме ти! :P

Ще видите вие ... следващия път ще ритам и ще клатя така ,че всички да разберат ... дано дойдете преди някой полицай да ме арестува :icon_thumbup:

А има ли някой колега, който живее в Красна Поляна, Разсадника или Западен парк ?

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата седмица се засякох с един червен :mitsu-smiley: еклипс на светофара на Ботевградско шосе към базар Поли, но се шмугна в преката в дясно. Преди това няколко пъти съм го засичал, но последния път, най на края, забелязах че има ламели на номерата, но пак не можах да го стигна. :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще видите вие ... следващия път ще ритам и ще клатя така ,че всички да разберат ... дано дойдете преди някой полицай да ме арестува :icon_thumbup:

А има ли някой колега, който живее в Красна Поляна, Разсадника или Западен парк ?

 

Моят е бил незабележимият галант... :icon_dance: Но той беше на самия паркинг, та ще ти простим, че не си го забелязал... не беше близо до Цецовия.

Цецко, утре ще ти наритам бронята обратно както си беше и още поразии ще ти направя, щом така хваща око колата.. :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят е бил незабележимият галант... :icon_dance: Но той беше на самия паркинг, та ще ти простим, че не си го забелязал... не беше близо до Цецовия.

Цецко, утре ще ти наритам бронята обратно както си беше и още поразии ще ти направя, щом така хваща око колата.. :icon_thumbup: :icon_clap:

 

 

Аа не! :D По - добре ти следващият път спри на по - видимо място като мен :icecream:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм вчера като ходех към Баня в Труд един сребрист Галант комби го изпреварих и после замалко ми се лепна отзад и ми махна май шофьора, ама тук гледам още никои не е търсил Каризми дето се изтрелват и изпреварват наред :icon_blush:

Може и аз да съм бил?! Аз се връщах от с.Тъжа на 14.06., ако е било софийско комби със шогунските брони и тъмните стъкла....?! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехей аз пък съм под прикритие в момента и само ми се случва да ме засичат разни диаманти! Някой ще си изпати и лошо ще го накажа :), номера сега няма да казвам, но ако се повтори ... Карайте разумно ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще видите вие ... следващия път ще ритам и ще клатя така ,че всички да разберат ... дано дойдете преди някой полицай да ме арестува :icon_thumbup:

А има ли някой колега, който живее в Красна Поляна, Разсадника или Западен парк ?

Аз си мисля, че е крайно време да се запознем с теб, да не говорим, че сме и комшии! кв. Илинден........ М/у Стамболийски и Т. Александров, чакам да се обадиш и да метнем по някоя бира .... по комшийски.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Случайно днес 23.06.09г из Варненските уличци да е обикалял един изключително красив синьо-лилав Галант "Акула" седан с регистрация С 6000 ** ??? Автомобилът ми направи силно впечатление, така че съм убеден, че е на някой от форума :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска видях един сив грандис със софийска регистрация , първо в Габрово до OVM-то, после и в КЗ на едно кръстовище. Горе на Бузлуджа беше спрян един лансър (от старите) с EVO крило, някой ако се е познал по описание.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта се засякох в Дружба с един колега с вишнев Галант от 6-та генерация и той ми свирна, но аз се бях зазяпал на другата страна. :) Моля да ме извини и следващият път да е по-настоятелен и ще черпя по кафе.

 

 

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера като се прибирах от СФ по пътя видях същия като моя червен галант комби, някаде между Малиново и Микре, точно не мога да се сетя къде беше, ако е някой от форума да си казва...

P.S.То червеното се виждало от далече бе... :PP

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

тази сутрин по "Скопие" посока "Куфланд" :) се разбититкахме с едно светло-синьо металиче :) седан (сори ако съм в грешка с цвета) За миг си видяхме ухилените физиономии и те така :) Пуснах му аварийни и избягах :icon_angel: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес като пътувах за Пловдив към 10:30 часа,някъде до Първомай се засякохме с един сив Галант с пловдивска регистрация.Който е да си казва бързо :giggle:

И аз бях с сив Галант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,днес видях черен Лансер целия с лепенки на военна полиция,дори имаше спойлер и буркан!!!За kr0tal i rosko,аз живея около вас ,на ъгъла на К.Величков и Симеон!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес на бул.Сливница се разминах с колежката Iliqna,даже й свирнах,но явно не е било достатъчно силно :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бреей нещо съм поизпуснал темата, баая!!! То верно много комшии имало :). Нямам нищо против да се засечем някой път! Сега единствено съм малко в сесия и на главата имам 5000 работи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...