Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Колеги , как така става ,че всеки път като засека някой на път с мицубиши ,той се оказва ,че не е от нас и не разбира като му се радвам със светлини,клаксон,аварийни...? Един път не съм срещнал колега дето и той да се израдва :)

И при мене така :icon_crying:

Някой да знае на кой е този звяр . УНИКАЛЕН Е

http://i251.photobucket.com/albums/gg318/skaliente/S6304436.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е само в началото.... 20 дни след като е писал Иво карахме цялата магистрала заедно и бяхме като Коледни елхички от мигане и цъкане.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,ако знаете колко гланти и лансери виждам по улиците на София ама нали съм още нов тук,и не познавам никой,та като се размина с някой и все се гледаме умно,и си викам тоя може и от клуба да е ама пусто като не се познаваме ,поне аз не познавам де

:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,ако знаете колко гланти и лансери виждам по улиците на София ама нали съм още нов тук,и не познавам никой,та като се размина с някой и все се гледаме умно,и си викам тоя може и от клуба да е ама пусто като не се познаваме ,поне аз не познавам де

:icon_rock:

Ми ела на някоя среща да се запознаем де ;) Има срещи толкова често..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е само в началото.... 20 дни след като е писал Иво карахме цялата магистрала заедно и бяхме като Коледни елхички от мигане и цъкане.......
Да бе, като коледни елхички...... :giggle: ...

Бяхте по скоро, като найлонови торбички и вятъра ви разнасяше ту в едното платно, ту в другото.......... :lol: :D :lol: ...

Ти да не мислиш че сме забравили ?....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате Плевен , в неделя те видях на пазара за коли в Плевен , но бях в автомобил и нямаше как да ти сигнализирам... После те търсих , но уви ...не те намерих!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кога скоро ще има пак среща да се запозная с някой колеги не да си карам по улицата и да се чудя защо ли някой с :mitsu-smiley: ме гледа,и аз се пуля и той се пули :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кога скоро ще има пак среща да се запозная с някой колеги не да си карам по улицата и да се чудя защо ли някой с :mitsu-smiley: ме гледа,и аз се пуля и той се пули :icon_thumbup:

Не се пули , удари една усмивка :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате Плевен , в неделя те видях на пазара за коли в Плевен , но бях в автомобил и нямаше как да ти сигнализирам... После те търсих , но уви ...не те намерих!!!

Трябваше да свирнеш, да пием по едно кафе :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така и така стана въпрос за Плевен, там се натъкнах на уникална гледка. При колопистата до стадиона в града наскоро успях да преброя на едно място 5 (пет) Галанта без моя (с него ставаха 6). Три бяха модел ЕА, два - от предния модел. Трите модела ЕА бяха страхотни - тъмни, аванси, с двойните халогени. А единия от вътре е по-як и от дискотека. И другите си ги бива - V-2000cc, 16v, 150 h.p. Съжалявам, че нямах апарат за снимки, но гледката беше направо уникална, много се изкефих :icon_rock: . Най-хубавото е, че момчетата с Галчосите са аверчета от форума.

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да зачекна една малко странна тема!

Чудя се защо когато видя друго :mitsu-smiley: галант на пътя и е така си му присветквам на човека отсреща, просто поздрав, най-малко от уважение към колата, все пак всички сме в кюпа с галантите, и какво получавам отсреща?- Обикновено много сериозен поглед без отговор все едно съм го препсувал! Та идеята ми е да вземем да се поздравяваме е така, дори и да не се познаваме, едно здрасти като видиш галант на пътя, на никой не вреди :mitsu-smiley:

Споделете ако имате желание, какво мислите по въпроса!! Поздрави и милиони безаварийни километри със самолетите пожелавам на всички!!! :icon_clap: :mitsu-smiley: = :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги искам да зачекна една малко странна тема!

Чудя се защо когато видя друго :mitsu-smiley: галнт на пътя и е така си му присветквам на човека отсреща, просто поздрав най-малко от уважение към колата, все пак сички сме в кюпа с галантите, и какво получавам отсреща?- обикновено много сериозен поглед без отговор все едно съм го препсувал! Та идеята ми е да земем да се поздравяваме е така дори и да не се познаваме, е така едно здрасти като видиш галант на пътя, на никой не вреди :mitsu-smiley:

Споделете ако имате желание, какво мислите по въпроса!! Поздрави и милиони безаварийни километри със самолетите пожелавам на всички!!!1 :icon_clap: :mitsu-smiley: = :icon_thumbup:

Ми, че аз тва си го правя по навик! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда някой път така се получава :)

ама като попаднеш на някой от клуба ти стаа едно таква готино :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да зачекна една малко странна тема!

Чудя се защо когато видя друго :mitsu-smiley: галант на пътя и е така си му присветквам на човека отсреща, просто поздрав, най-малко от уважение към колата, все пак всички сме в кюпа с галантите, и какво получавам отсреща?- Обикновено много сериозен поглед без отговор все едно съм го препсувал...

 

Колега, имай в предвид, че не всички, които карат Галант са фенове на марката, а и не всички фенове влизат в този форум. Това, че не са отговорили на поздрава ти, означава само едно - че човека насреща си няма на идея за нашия форум и че за него галанта е само едно средство за придвижване. Не можеш да очакваш от такива хора да имат твоите емоции. Бъди сигурен, че ако срещнеш колега от нашия клуб, той не само ще ти отговори, но може и да те поздрави първи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда някой път така се получава :)

ама като попаднеш на някой от клуба ти стаа едно таква готино :)

Не мога да се сетя, но май твоя Галант вече засичам за втори път - първия на кулата нощно време, и втория преди 2 дни на Черни връх посока бул. Вапцаров :rolleyes: Дали не се лъжа, но и двамата се спогледахме тогава :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм :)

Няма друга такава синя ГДИ фурия с Бургаска регистрация ... или Айтоска ... Щото нали е А :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли колеги от ЛЮЛИНФОРНИЯ да спретнем една лека среща тази събота или неделя?И който друг има желание есественно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така и така стана въпрос за Плевен, там се натъкнах на уникална гледка. При колопистата до стадиона в града наскоро успях да преброя на едно място 5 (пет) Галанта без моя (с него ставаха 6). Три бяха модел ЕА, два - от предния модел. Трите модела ЕА бяха страхотни - тъмни, аванси, с двойните халогени. А единия от вътре е по-як и от дискотека. И другите си ги бива - V-2000cc, 16v, 150 h.p. Съжалявам, че нямах апарат за снимки, но гледката беше направо уникална, много се изкефих :icon_rock: . Най-хубавото е, че момчетата с Галчосите са аверчета от форума.

Поздрави.

Колега, иди виж пак (аз също се каня да прескоча натам) . Единия Аванс е ......... VR-4 :yes3: .

 

ПС. Призовавам собственика да си признае и да пусне снимки на тази красавица :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, иди виж пак (аз също се каня да прескоча натам) . Единия Аванс е ......... VR-4 :yes3: .

 

ПС. Призовавам собственика да си признае и да пусне снимки на тази красавица :plane:

Няма VR-4, момчето го познавам, само легенди се носят за това. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли колеги от ЛЮЛИНФОРНИЯ да спретнем една лека среща тази събота или неделя?И който друг има желание есественно

 

Естествено, че има! :icon_thumbup:

Ние можем евентуално в неделя, но все още не ни е ясна програмата и трябва да се уговорим допълнително в събота вечер ако сте съгласни :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми хайде,казвате кога и къде и сме там,ако ли не,по кръчмите в квартала :icon_dance:

Колега, преместих разговора тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...mp;#entry117745

Криси е права че не е тук темата за подобни уговорки. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...