Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Жени, днес те видях около 17:30 ч. - излезе от Иван Асен и зави към Цариградско! В интерес на истината първо забелязах колата :mitsu-smiley: , после табелката на клуба и чак в последния момент погледнах човечето и те разпознах! :)

Колеги, има файда от тези табелки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на OMV-Красна поляна , засякох еклипс 2Г ,тъмно зелен с две сиви ленти по цялата дължина и предна броня, подобна на бронята на Юли.Случайно да е от форумът,защото не видях да има отличителни белези.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде и аз да допълня..... :D

А черният Лансър на кой е, Гледам , че е Смоляски.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жени, днес те видях около 17:30 ч. - излезе от Иван Асен и зави към Цариградско! В интерес на истината първо забелязах колата :mitsu-smiley: , после табелката на клуба и чак в последния момент погледнах човечето и те разпознах! :)

Колеги, има файда от тези табелки.

 

 

:icon_clap: ами защо не даде някакъв знак!? Аз вчера толкова бързах да се прибера, че не съм се оглеждала въобще...исках само да уловя най-бързия и кратък път до вкъщи... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: ами защо не даде някакъв знак!? Аз вчера толкова бързах да се прибера, че не съм се оглеждала въобще...исках само да уловя най-бързия и кратък път до вкъщи... :icon_blush:

Бях далече, пък и те видях в последния момент... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш за "СМ 0007 АМ" това на Васко (Vasil Sivkov-Noby) Лансера.

Да за него питах, страно ми е защото не съм го вижадал.Дали има и някой друг в форума от Смолян ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да за него питах, страно ми е защото не съм го вижадал.Дали има и някой друг в форума от Смолян ???

Да.Сега се сещам само за Христо Макрелов,но най-вероятно има и още.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да.Сега се сещам само за Христо Макрелов,но най-вероятно има и още.

Има още един, който е член на клуба и се казва Димитър Марев. Когато си купих Наглестин, той ми каза за този форум и за клуба.

 

А сега да попитам, дали някой познава тази кола и собственикът и?

В в петък и събота(20-21.03) беше на хотела, но не разбрах чий е Еклипса.

Ето и снимка.

post-2962-1237992399_thumb.jpg

Някой колега от Варна трябва да го знае.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....

А сега да попитам, дали някой познава тази кола и собственикът и?

В в петък и събота(20-21.03) беше на хотела, но не разбрах чий е Еклипса.

 

Някой колега от Варна трябва да го знае.

 

Ами не му ли бодна една визитка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А така ... аз пък видях CA0007.. на черен лансер!!! Подгоних го с червената фурия, но се движеше бавно и го изпреварих, не издържах на темпото!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не му ли бодна една визитка.

Боднах 2. Една на лявото стъкло и една на дясното. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А така ... аз пък видях CA0007.. на черен лансер!!! Подгоних го с червената фурия, но се движеше бавно и го изпреварих, не издържах на темпото!

Ако беше СМ0007 не можеш го стигна. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта на хотела беше тази кола. Нямах време да проучвам чия е.

post-2962-1238146401_thumb.jpg

post-2962-1238146392_thumb.jpg

post-2962-1238146382_thumb.jpg

Тва бургазлии много странно слагат вериги?

Само на предна лява гума. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни пред моя блок в Зона Б19 паркира един сив Колт от фен клуба. Бързо да си признае собственика му кой е, да го черпя една бира и да ме въведе в сектата :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера докато гледах новините по БНТ ми се стори, че колегата Росен (SLX) даваше интервю от името на НАП. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера докато гледах новините по БНТ ми се стори, че колегата Росен (SLX) даваше интервю от името на НАП. :)

 

 

Не ти се е сторило! :) Той беше! Ама нещо ми се струва, че репортажа беше старичък...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ти се е сторило! :) Той беше! Ама нещо ми се струва, че репортажа беше старичък...

Аз го гледах снощи по Нова Телевизия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях един сив Колт на някой от клуба в локалното на цариградско.

 

П.П. А мен някой ако ме види не съм аз шофьора. Возят ме, че ми взеха книжката

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес към обед на Макдонълдс до Бриколаж на Цариградското дойде един бял Лансер!Много готин..

След това пак на Цариградско, посока центъра Един Графитен Спортбек. Махнах на "навигаторката" :wub: Дано на колегата шофьор да не съм му изкарала боя! :icon_n_blusha:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес към обед на Макдонълдс до Бриколаж на Цариградското дойде един бял Лансер!Много готин..

След това пак на Цариградско, посока центъра Един Графитен Спортбек. Махнах на "навигаторката" :wub: Дано на колегата шофьор да не съм му изкарала боя! :icon_n_blusha:

Сигурно още се чуди,какво да обяснява човека :hysterical: И сега има... :icon_wwf:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес мернах една тъмно синя Каризма мисля, че беше с Пловдивка регистрация с лепенка на фен клуба. Беше около 14.30 на бул. Тодор Александров малко преди бул. Опълченска. Минах прокрай него по-бързичко и не можах да му сигнализирам на време :) Каризмата беше готина, спойлече, "летни" джанти, туй-онуй :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска на стадион"Васил Левски" ,откъм сектор Г ,видях паркиран клубен Галант.Колегата на който е, да си каже веднага.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска на стадион"Васил Левски" ,откъм сектор Г ,видях паркиран клубен Галант.Колегата на който е, да си каже веднага.

Признавам си без бой :rulez: От както в петък ми вдигнаха Галантчето до градинката на баба Яга :icon_wwf: , пак започвам да паркирам на стадиона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...