Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Днеска в Белите Брези, се разминах със същия Лансър като моя, черен със спойлер. Беше тъмно, но пича вдигна палец поздравително, като бяхме джам до джам, случайно да е член на форума?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз всеки път като срещна на път колега с мицубиши почвам да светя с фарове , да пускам авариини за поздрав- много се радвам :)

За да си покачваме настоението аз оставам на колеги винаги визитки на клуба на стъклата им , и даже мисля отзад да си напиша Nick-a с който съм във форума :) Не знам дали този ми пост е уместен тук ,но предположих ,че няма да имате против ;)

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

в Смирненски/Пловдив/ има едно бяло Мицубиши - два-три пъти разминаваме! кой го кара?

 

А аз веднъж на прелеза на "6-ти септември" се разминах с бяло Митсу, при това FTO!!! Не успях да забележа дали е с БГ номера, но направо изтръпнах! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска в Белите брези се разминах с един същия Лансър като моя, черен със спойлер. Беше тъмно, но пича вдигна палец поздравително, като бяхме джам до джам, случайно да е член на форума?

 

Къде горе-долу в Бели Брези го видя този Лансер ? Питам, понеже пред нашия блок спира един такъв :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам как се казва улицата, ама има легнали полицаи и се пресича с Нишава, май има училище, ако идваш от Иван Вазов пазара точно преди светофара пряката в дясно, дето се пада малко затворена, ако влезеш оттам и продължиш към Нишава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пускам и тук темата...

Днеска имаше три момчета с Галант на Булгарплод, бяха при този дето изпусна завоя с Маздата. Надявам се момчето и момичето да са наред, тоест те и така изглеждаха, колата ще я правят, но да си кажат кой бяха момчетата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де признавам без бой- беше моя Галант,но го дадох да го покарат малко от Мазда форума , и по това време една МХ5-ца не можа да вземе завоя и...кофти завършек стана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А така признай си :), аз бях при момчетата от Хюндай. Ковти за момчето, ама той май нещо се шашна и изправи завоя. Жалко за колата, казвам за колата, защото на тях нищо май им нямаше. Миналия път, едно момче с мотор се утрепа докато кантареше на задна, добре че беше добре, сега това, мисля да прекратя ходенето там, следващия път може някой да спе в мойта кола, а ти хем погледна хем не спря;), щях да долетя да се запознаем :), аз не знаех че има и други коли от нашата марка там, мислех че само мойта е...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де признавам без бой- беше моя Галант,но го дадох да го покарат малко от Мазда форума , и по това време една МХ5-ца не можа да вземе завоя и...кофти завършек стана.

Много хубаво си направила, вероятно вече са прихванали от "болестта" Галант, а за нея лек няма измислен още :icon_thumbup: . Предполагам, че сега разглеждат обявите и си търсят кола като твоята.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях там, и не са почнали да търсят Галанти не се притеснявайте, даже имаше малко гонки Мицу вс. Мазда ... нещата са на кантар.

За момчето и момичето в Миятата, добре са нищо им няма само с уплаха се разминаха...иначе изчакахме късно вечерта да дойде и пътна помощ и я откараха колицата, важното е че са само ламарините, те се правят :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не намерих от къде да си едитна мнението, не е Бели Брези, а Стрелбище :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска засякох един много свестен човек с Лансър, черен на Сребърна и после заедно по Гоце Делчев движихме, поговорихме си малко ама забравих да го питам дали е регнат тука, дано се обади.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера засякох един черен, мисля че INSTYLE на Родопски извор в Борово - беше спрял и говореше по телефона, а днес сутринта видях същия като моя на цвят в задръстванията по Мушанов. Досега единствения ми "контакт" беше с един червен, който мина докато бях паркирал. Аз му кимнах и поклатих глава и онзи вътре се ухили. Общо взето като видя себеподобен съм много радостен и забравям всякакви сигнализации... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Шумен и притежавам Колт и всеки път виждам едно червено Митсу Лансер , много ще се радвам да се запозная със собственика ако е от форума :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Шумен и притежавам Колт и всеки път виждам едно червено Митсу Лансер , много ще се радвам да се запозная със собственика ако е от форума :rolleyes:

Може би това е собственика:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=3026

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Шумен и притежавам Колт и всеки път виждам едно червено Митсу Лансер , много ще се радвам да се запозная със собственика ако е от форума :rolleyes:

 

Колага,

в Шумен вече има 3 червени звяра- единият е Интенс с номер 8338, заден спойлер и фолио отпред и е на Голям ФЕН (профилът, който ти показа колегата Евгени).

Другият Интенс e без никави допълнителни аксесоари с номер 0008 и е на една млада мадама, която няма регистрация при нас.

Третият е Инвайт с заден спойлер (немерът не знам) и доколкото знам е на зъболекарката Драгнева (не съм на 100 % сигурен) , която не съм засичал из форума.

 

Поздрави!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден на връщане от работа гледам един колега спрял пред мен с едно Space Star (тъмно синьо-С 4184) и реших да го заговоря и му подадох една визитка на клуба...Питате се какво толкова?...Тук започва интересното:) (поне за мен)! Като чели този човек се уплаши от мен и си помисли ,че му подавам картичка за спонсорство и се притесни! Искам ако колегата е от форума да се извиня ако съм го стреснал , но исках само да си полафим малко и да си похвалим малко колиците :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте от мен ,

 

тъй като гледам в моя квартал Слатина май само аз съм с Лансер 2008, ако има колеги нека напишат два три реда :spamer:

иначе по пътя за работа срещам доста колеги с :mitsu-smiley: и много се радвам като се разминаваме :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте от мен ,

 

тъй като гледам в моя квартал Слатина май само аз съм с Лансер 2008, ако има колеги нека напишат два три реда :spamer:

иначе по пътя за работа срещам доста колеги с :mitsu-smiley: и много се радвам като се разминаваме :icon_clap:

 

 

Аз не съм от Слатина, но минавам всяка сутрин да взимам един колега - към 8.30 някъде по Слатинска. И на връщане минавам към 18.30. Моят е тъмно сив базов модел. Ако се засечем, свиркай :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Шумен са четири червени, един черен и един сив. Червените са: един с софийска регистрация 1.8 инвайт, на Драгнева е 1.5 инвайт, на Мацката е 1.8 интенсе и моя, който иска да се запознае да пише.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз тук във Варна засичах на два пъти една бяла Каризма като моята с варненска регистрация.Някой да го знае???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , как така става ,че всеки път като засека някой на път с мицубиши ,той се оказва ,че не е от нас и не разбира като му се радвам със светлини,клаксон,аварийни...? Един път не съм срещнал колега дето и той да се израдва :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , как така става ,че всеки път като засека някой на път с мицубиши ,той се оказва ,че не е от нас и не разбира като му се радвам със светлини,клаксон,аварийни...? Един път не съм срещнал колега дето и той да се израдва :)

 

 

Еми мене трябва да срещнеш Ивайло! :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...