Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

И аз се разминах с Батко ти(bate_pleven ), но беше към Тенекиения хан........той се връща от Орешака, пък аз отивах..

Редактирано от dobri1200
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се разминах с Батко ти(bate_pleven ), но беше към Тенекиения хан........той се връща от Орешака, пък аз отивах..

И теб те видях, с това палаво колтче :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък между Приморско и Резово колко :mitsu-smiley: видях - просто не е истина - и черни лансери(от новите), и колтове(4,5 серия), но най-много бяха новите Паджеро. Просто беше препълнено с тях. Между другото един ден бяхме на плаж на Силистар и на един сив Lancer (предпоследния модел), който беше паркиран извън платения паркинг и с лента (на номера) на клуба му оставих визитка, но нямах химикал да напиша, че съм от форума. Човека не се усети да звънне , иначе щяхме да пием по бира. Кой беше все пак?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И теб те видях, с това палаво колтче :)

 

Аз пък, докато се усетя да ти присветна и се бяхме разминали :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес, покрай Сарафово ме задмина един Галант ЕА5А с рег. СА3151 със стикер. Светнах му със светкавицата, но нямаше реакция...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А пък днес, докато бутах количката с бебочката из квартала, "изпреварих" един красив светлосин Колт с клубните стикери на задния номер. И да не си помислите, че съм карал като луд количката, просто Колтчето си седеше съвсем кротичко на паркинга пред един блок в Младост в София. Номерът беше **6997**. На който и да е Колтчето, да казва да е видим :drinks: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, около 18 часа вечерта, на бул. "Цар Борис", видях Lancer IX, сив металик, мисля, че беше американско изпълнение. Номерът му беше СА****МН :)))

Дали е някой наш съфорумец? :icon_thumbup:

Редактирано от followed
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сив Lancer Х РВ5409МА, вчера, около 9 сутринта, на кръстовището на "Тодор Александров" и "Христо Ботев" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една страхотна Каризма на басейна в Кайлъка, петък следобяд! Номера е СА****

 

ЦЪК

 

 

Още една Каризма на мото събора в Плевен!

 

ЦЪК

 

 

И едно Колтче пак на мото събора!

 

ЦЪК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една страхотна Каризма на басейна в Кайлъка, петък следобяд! Номера е СА****

 

ЦЪК

Тази Каризма паркира до моя блок в Овча купел,но все не мога да и засека собственика. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме на Черноморец. В началото до автогарата има една бургаска каризма, а снощи видях и един нов Лансер - бургас! Ние сме с дете, но по една ранна ракия, мо да пийнеме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снощи около 0:05ч пред входа на пикадили 24 беше спрял варненски еклипс 2г сив на цвят с регистрация 0203 мисля или нещо такова :/ дали е от нашите хора или . . .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

RogerDoger бързо да признава,какво прави в преките на"Константин Величков"покрай "маАлата"??? :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера във Варна по обяд се разминах с един Галант и се поздравихме (като горди притежатели на :mitsu-smiley: :plane: ) .. Питах се дали влиза във форумчето??? Във Варна има доста колеги с този автомобил, ама явно много малка част от тях знаят за съществуването на това хубаво и много полезно място...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

RogerDoger бързо да признава,какво прави в преките на"Константин Величков"покрай "маАлата"??? :icon_dance:

Пазарувах от Стантек :(

Обещавам да не правя повече така ... гадни прекупвачи !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

еи и аз гледам в кв.Изгрев в Бургас една зелена каризма редовно тук до Велека,дали случайно колегата не е тук?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

еи и аз гледам в кв.Изгрев в Бургас една зелена каризма редовно тук до Велека,дали случайно колегата не е тук?
колегата mali живее там наблизо, сигурно е той
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди час карах по Васил Левски посока Попа след белия Еклипс на NoMaya , обаче беше толкова съсредоточена, че никакво внимание не ми обърна на премигане и бипкане :drive: :rolleyes:

Редактирано от bobana75
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди час карах по Васил Левски посока Попа след белия Еклипс на NoMaya , обаче беше толкова съсредоточена, че никакво внимание не ми обърна на премигане и бипкане :drive: :rolleyes:

Mисълта и е била съсредоточена в това,как ще се напие довечера...Та нали е рожденничка... :icon_drunk: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 17:30 си направихме малка мицу колона с един колега, от Симеоновско шосе до Цар борис 3. Кара прекрасен синьо-зеленикав галант, ако е от клуба да си каже :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Габрово се видях с един колега с Галант от Варна 82 73,похвали се че в Стара Загора е пилил някакво Ево, някой да знае за какво става дума и кой е колегата???? :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От 2 седмици вече в Смолян се кара този Еклипс 2г. http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=99&t=133861.

Благодарение на Марин Досев и Митко Цонев, които по моя молба му направиха инспекция на място и дадоха експертно мнение, колата е вече в Смолян, а собственика вече е регистриран в форума и е син на мой много добър приятел. Фенът е едва на 20г. :icon_dance: :icon_clap: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко часа, засякох двама младежи с Галант в магазин ХИТ в Младост. Като влязохме в магазина ги изгубих.

Първо влязоха при часовниците....После ние като излизахме, вече им видях задните фарове...Със сигурност саот клуба, защото имаха стикер. Ако са някъде от Младост да звъннат за по кафе..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...