Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Защо мен никой не ме вижда:(!?

 

Е нали те засякох веднъж в нарушение :D

 

 

И мен не ме виждат,спокойно.

 

Споко, аз редовно те засичам :D но не си казала, че искаш официално да се обявява :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От няколко дни около нас в Младост 4 забелязвам два Лансера Ню.И двата са светло сиви.Единия е ЕН 565---

А другия е софийски 964---

Преди няколко дни пък по пътя от Горубляне към Младост един червен такъв...

На Билата един черен, караше го една мацка.. :D

Аз само по Лансери гледам из София.Понеже нали още си чакам моя... :(

 

Здравей МираБел,

Сивия Лансер с номер ЕН5654 е мой :D Живея в 477А с/у детската градина.Може да пием кафе ако искаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я да видиме днес кой се заигра с мен по бул. Сливница :icon_rock: Галант комби беше, ама цвета в момента ми убягва.

 

Няма пък да ти кажа ;) То на тъмно не може много много да се разпознае...

 

Криси - обещавам следващият път, когато те видя, да ти чукна огледалото, за да знаеш, че съм аз :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен все никой не ме вижда :icon_blush:

ама ако видите вагонче без шофьор зад волана да знаете че съм аз :D ,

а виждам толкова мицута докат стигна и се върна от Люлин до Иван Асен,

тук (Иван Асен 2) се мярка едно тъмно-синьо рънърче, ама все забравям да погледна за номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.

 

Криси - обещавам следващият път, когато те видя, да ти чукна огледалото, за да знаеш, че съм аз :)

 

Защо ще ми чукаш огледалото бе Стилияне :help: Искаш после да чакам 2 месеца огледало ли :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз видях днес Еклипса на SLAVITO в Младост 3.Трябваше да спра и да снимам двата 4 Г един до друг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен все никой не ме вижда :icon_blush:

ама ако видите вагонче без шофьор зад волана да знаете че съм аз :D ,

а виждам толкова мицута докат стигна и се върна от Люлин до Иван Асен,

тук (Иван Асен 2) се мярка едно тъмно-синьо рънърче, ама все забравям да погледна за номера.

И аз дето не съм много малък, пак не ме виждат. Все още не се и познавам с хора от клуба, но махам и светкам из София, като видя някой с Митсу. :) Аз съм в кв. Гео Милев(до 1-во районно), някой колега от там?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз дето не съм много малък, пак не ме виждат. Все още не се и познавам с хора от клуба, но махам и светкам из София, като видя някой с Митсу. :) Аз съм в кв. Гео Милев(до 1-во районно), някой колега от там?

Почти сме от там :) доста често замерваме кегли с топки в Ская... Може да се присъединиш някой път ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Замервате колеги ..............с топки? в Ская? ...............

тая игра не е за мен :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Замервате колеги ..............с топки? в Ская? ...............

тая игра не е за мен :icon_crying:

Замерваме кегли,не колеги :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Почти сме от там :) доста често замерваме кегли с топки в Ская... Може да се присъединиш някой път ;)

 

 

 

Замервате колеги ..............с топки? в Ская? ...............

тая игра не е за мен :icon_crying:

 

:spam:

Извинявам се за спама но не се сдържах :)

Ето до какво води едно недопрочитане :first: :rofl: :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз много добре си го прочетох, ама така ми прозвуча някакси ............ :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз дето не съм много малък, пак не ме виждат. Все още не се и познавам с хора от клуба, но махам и светкам из София, като видя някой с Митсу. :) Аз съм в кв. Гео Милев(до 1-во районно), някой колега от там?

Офиса ми е на 250-300 м от теб - карето на БАН по "Шипченски проход" , може да се засечем на "Скай "-а :)

 

А това за поздравяването и аз съм го забелязал - карам си гледам Мицка ( я галант, я лансерче ) присветна и ... НИЩО :D защо така... ?

Веднъж се прибирах по околовръстното и преди караулката на Ломско се разминвам с един Галант ВТ регистрация - хоп по едно намигване :D някак си стопля душата ;)

 

А в петък на паркинга на Плсиска ( където върти някакъв автобус - така и не помня кой :icon_blush: ) един чисто нов Лансер, сребрист с пловдивска регистрация .. и хоп в него 3 каки ... :icon_blush: него ли да гледам каките ли... :D но поне гледката си залужаваше хубава кола с хубава жена ( та дори 3 )

 

Лек и безавариен път колеги :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз дето не съм много малък, пак не ме виждат. Все още не се и познавам с хора от клуба, но махам и светкам из София, като видя някой с Митсу. :) Аз съм в кв. Гео Милев(до 1-во районно), някой колега от там?

 

Мараба, Комшу!....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой да живее с/у Медицинска Академия с червен Галант комби с ВТ-регистрация??!!!

 

Някой да е внасял скоро Галант комби с чешка регистрация? Спира почти до мене на паркинга на "Спартак" от 2 седмици!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз там- офисът ми е в сградата на Главпроект...

Ще се заформим доста комшии :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес се разминахме с един бял галант, ама не познах кой е вътре :) Очаквам включвачне, че неговият поглед беше като моя - "Този дали не е от клуба"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес видях една Каризма сутринта към 9 дойде до Д и Н сервиз на Рогошко... номерчето му е РВ3675... много добре му изглеждаше на колегата колата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой да живее с/у Медицинска Академия с червен Галант комби с ВТ-регистрация??!!!

 

Аз. Ти сигурно си колегата със сивия галант а има и още един колега който спира пак покрай паркинга с един вишнев галант :). Е най сетне и мен ме видяха :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз. Ти сигурно си колегата със сивия галант а има и още един колега който спира пак покрай паркинга с един вишнев галант :). Е най сетне и мен ме видяха :P

ZAK ти ли си ? Аз съм със сивият, а вишневият е на Торанага. Там има и един черен аутлендър да не и той твой?

Когато няма места до нашия блок, се намърдвам до тебе!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...