Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

На Александър Малинов на светофара на Макдоналдс черен Лансер ми присветна отзад, аз докато разбера какво става и той зави на дясно към Младост 2, а аз си продължих направо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска, на пазара Иван Вазов, светках на един Лансър от по-старите, караше го момче с привидно гола глава, не знам ако е оттук да си казва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 14:30 видях Еклипса на колежката krisi по бул. акад. Иван Гешов после карах след нея по К. Величков, но тъй като не се познаваме дори виртуално не и казах здрасти :) А и не бях с Галанта и ако бях почнал да ръкомахам и свиркам кой-знае какво щеше да си помисли. Евала за самолетчето :drive: Някой път ако те "прихвана" с Галанта ще си изискам едно кръгче няма как :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 14:30 видях Еклипса на колежката krisi по бул. акад. Иван Гешов после карах след нея по К. Величков, но тъй като не се познаваме дори виртуално не и казах здрасти :) А и не бях с Галанта и ако бях почнал да ръкомахам и свиркам кой-знае какво щеше да си помисли. Евала за самолетчето :drive: Някой път ако те "прихвана" с Галанта ще си изискам едно кръгче няма как :drive:

Нямаш проблем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш проблем :)

...аз малко така, като "След дъжд, качулка" ама да кажа!

 

Криси т'ва в Понеделник ти ли беше на светофара на университета и Ялта сутринта около 08:30ч. ? - много "джиджан" тоя Eclipse :icon_thumbup:

 

 

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

НЕ,този Еклипс е тъмно сив и е застрахован в Армеец.Може да е на новия колега-Slavito .А и мен не може да ме видите толкова рано сутринта,освен ако няма земетресение :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

днес изпитах почти едновременно и радост :) и разочарование :(

 

на паркинга на Бриколаж видях една Сигма (беше с унгарска регистрация - явно заради акциза) и започнах да обяснявам на баща ми за какво става дума :icon_rock: а той си мислеше, че това е просто стария модел на Галант. След малко когато излизахме от магазина, шофьора си товареше някакви неща в багажника и срещнахме поглед, той забеляза шапката ми със знака на :mitsu-smiley: и му кимнах леко :icon_dance: Оказа се че сме спряли един срещу друг, Сигмата потегли на ръба на превъртането на гуми и прелетя между моята и съседната спряла кола, замалко да ми откъсне огледалото :icon_clap: след малко когато спряхме да се смеем с баща ми, ме попита - "Това все пак да не беше Голф?" :icon_angel:

 

Колега - няма смисъл да ми показваш колко е бърза бабата :) аз това много добре го знам, нека не си губим уважението един към друг...

 

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

днес изпитах почти едновременно и радост :) и разочарование :(

 

на паркинга на Бриколаж видях една Сигма (беше с унгарска регистрация - явно заради акциза) и започнах да обяснявам на баща ми за какво става дума :icon_rock: а той си мислеше, че това е просто стария модел на Галант. След малко когато излизахме от магазина, шофьора си товареше някакви неща в багажника и срещнахме поглед, той забеляза шапката ми със знака на :mitsu-smiley: и му кимнах леко :icon_dance: Оказа се че сме спряли един срещу друг, Сигмата потегли на ръба на превъртането на гуми и прелетя между моята и съседната спряла кола, замалко да ми откъсне огледалото :icon_clap: след малко когато спряхме да се смеем с баща ми, ме попита - "Това все пак да не беше Голф?" :icon_angel:

 

Колега - няма смисъл да ми показваш колко е бърза бабата :) аз това много добре го знам, нека не си губим уважението един към друг...

 

:icon_bye:

 

Колега, в България има само една Сигма с унгарски номера и тя е на нашия колега IvanVR4x4. Той си е състезател, това е нормално каране за него, ако го видиш на магистралата с по-малко от 200, значи трябва да е заспал на волана :hysterical: . Та Ванко винаги си е бил такъв, в никакъв случай не е било демонстрация. А ти ако беше идвал на срещите ни, щеше да го познаваш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Бургас покрай мен мина червен лансер ево. Както си ядях закуската направо се задавих имашеее уникален звук машината , макар че беше с ниския спойлер , който аз мисля , че не му отива много нооо си остава Ево :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера около 15ч. видях тъмно зелен Eclipse 1G паркиран до Евромаркет в Младост. Нямаше опознавателни знаци на клуба, но ако е някой от форума - да се обади! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера около 15ч. видях тъмно зелен Eclipse 1G паркиран до Евромаркет в Младост. Нямаше опознавателни знаци на клуба, но ако е някой от форума - да се обади! :)

извинявам се за спама ..... но какви са опознавателните знаци на клуба ?? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за спама ..... но какви са опознавателните знаци на клуба ?? :icon_hmm:

 

цък 1

 

цък 2

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да е : Кой каде е бил? :icon_hmm: post-2962-1228044774_thumb.jpg :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 19:15 на Семинарията в посока Дървеница черен Лансер със спойлер, го засякох да извършва нарушение.

Да си признава бързо, знам че е от клуба, отличителните белези го издадоха :icon_thumbup:

 

ПС. Бях с Аутлендъра зад теб.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко води към мен, предполагам под нарушение имаш в предвид, че от дясната лента завих на ляво :)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко води към мен, предполагам под нарушение имаш в предвид, че от дясната лента завих на ляво :)?

 

:icon_dance: да, даже мислех да сляза да се запознаем, но имах много тежки политически спорове с майка ми, и бях бесен :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От няколко дни около нас в Младост 4 забелязвам два Лансера Ню.И двата са светло сиви.Единия е ЕН 565---

А другия е софийски 964---

Преди няколко дни пък по пътя от Горубляне към Младост един червен такъв...

На Билата един черен, караше го една мацка.. :D

Аз само по Лансери гледам из София.Понеже нали още си чакам моя... :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак така кой каде е бил :icon_hmm: ?post-2962-1228593325_thumb.jpg

На човек като му хареса в планината, постоянно му се иска да е там. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...