Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Ванка от твойта Сигма много хубави гаджета слизат бреееее! За малко да си помисля, че ми идваш на гости !

п.п. Само където не я караше ти !!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре деееее, признавам си, аз съм с колата на снимката :rolleyes: , това е последното попълнение на галантите в Плевен предполагам де. Веднага ме разконспирирахте още на първото ми пътуване с колата. Наистина беше много интересна колонката и само се сменяше водача й.

 

Ама разбира се колега! Как няма да те разконспирираме.... Адреналина беше на МаХ! ;) Галанта ти е невероятен, насладихме му се със Светла, поне за малко ;)

 

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес пътувайки от Видин за Монтана се разминах с бургаски Галант комби, сив със задна дясна синя врата, с колегата се поогледахме и поздравихме. На връщане от Монтана привечер се засякох пак със същия колега и пак поздрав естествено, ако е някой от форума веднага да се разкрие!!!Поздрави!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко от колегите каращи :mitsu-smiley: са от Пловдив? Виждал съм двама -трима...

 

 

Аз и брат ми също сме от Пловдив. Аз съм със сребрист Галант 97(от старите), а брат ми с тъмно комби Галант 97(от новите) :rulez: Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка от твойта Сигма много хубави гаджета слизат бреееее! За малко да си помисля, че ми идваш на гости !

п.п. Само където не я караше ти !!!!

 

Е има си хас ;) Ти пък къде ми видя колицата и не се обади!? Кой пък ще ми кара Сигмата- мацката ли!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе от няколко дена мяркам един Галант из Смолянски регион. Като на Батето е, ама не видях номера дали беше ЕН или ЕВ. Днеска го видях да пътува в посока Смолян - Пловдив между Хвойна и Чепеларе. Да ли е Батето и не се обажда, или е друг и не е от клуба?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на ОМВ-Смолян имаше още един Еклипс 4Г. И не просто Еклипс,а вторият 4г във форума /на Slavito/. Представяте ли си каква атракция беше. 2 Еклипса 4г на Омв-то в Смолян и двата от форума.Имам и снимка,но ще я кача като се прибера в София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е какво пък му е толкова атрактивното :))))?

Рангеле, че как какво бре човек?

Като се има в предвид, че на ОМВ в Смолян се събират всичли лумпени с голфове, Еклипс и то 2 на куп 4Г там са си направо Помрачваша голфаджийските очи гледка.

За едни УЖАС, за други КРАСОТА.

Аз лично предпочитам да гледам на Кристина Еклипса, от колкото най хубавия голф в Смолян, макар че с Борко сме добри прияели. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

http://img117.imageshack.us/img117/1695/dsc03858j.th.jpg http://img17.imageshack.us/img17/2762/dsc03860.th.jpg

 

Някой позна ли си колата?

 

Аз ще разбера кой е...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шуменските форумци се увеличават. Колеги пресвяткайте по улиците като се засичаме с

:mitsu-smiley:

Каризмата ти да не е една зелена с надпис на задната броня :) :icon_dance: Добави малко снимчици

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден при Bar & Grill в Младост имаше червен Еклипс на някой от клуба

Само на Марин Еклипса ли видя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само на Марин Еклипса ли видя?

 

Хи хи хи Криси да не се обиди че не са те видяли... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хи хи хи Криси да не се обиди че не са те видяли... :rolleyes:

Не,ама и на Митака еклипса беше там.........и твоя галант :)

То това е като когато бяхме на боулинг в студ.град.Един колега каза,че е видял нечий Еклипс,а там бяха поне 5 :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска на шипка в големия сняг видях един закъсал автовоз пълен с :mitsu-smiley: . Честитя предварително на бъдещите собственици, както и на хората заели се с начинанието да внасят :mitsu-smiley: в България...

P.S. Разминах се и с един колега, вече долу от към Казанлък и пак само раменихме погледи. Трябва като има някоя среща в района и аз да дойда на нея, но нещо тук сме слабоактивни...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я скивайте тук! :icon_clap:

 

 

post-3637-1237056364_thumb.jpg

 

 

:mitsu-smiley:

Ако не се лъжа, това е другия Еклипс на Крисето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,това наистина е другият ни Еклипс.

 

Ама не го караш щото цвета не те кефи нали ..... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден при Bar & Grill в Младост имаше червен Еклипс на някой от клуба
Само на Марин Еклипса ли видя?

 

Еми да :unsure:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 13.03, около обяд в Свищов видях този "клубен" Еклипс и собственикът му Б.Божинов.

И колата и човека са много истински. :icon_thumbup:

post-2962-1237196493_thumb.jpg

 

На същия ден около 15ч минах през Плевен, за да разгледам Плевенската Панорама. Паркирах колата и тръгнах да разглеждам. В следващия момент покрай мен мина зелена Каризма с Плевенска регистрация и спря на метри от Наглестин. От Каризмата изкочи едър субект на средна възраст, леко брадясал с проЧАРена коса, който се насочи към колата ми. Веднага направих снимка, която евентуално да ми послужи за разпознаване на човека от органите на МВР, ако избяга с нея. Вижте го !!!

post-2962-1237197398_thumb.jpg

 

Оказа се, че е от НАШИТЕ и се снимахме двамата. :icon_thumbup:

post-2962-1237197630_thumb.jpg

 

В неделя, като ходихме в Копривщица се натъкнах на странна гледка!!!

post-2962-1237197959_thumb.jpg

Уж братя а са си обърмали гръб. :icon_blush:

По-късно, се появи Ликсавиан и станаха трима. :icon_dance:

post-2962-1237198241_thumb.jpg

Но явно това не беше всичко! Там, направо си имаше сбирка на :mitsu-smiley: фенки, фенове и фенчета. :icon_clap:

post-2962-1237198901_thumb.jpg

post-2962-1237198956_thumb.jpg

На тръгване някои от нас (последните четерима) така се увлякохме от карането в :mitsu-smiley: колонаpost-2962-1237199169_thumb.jpg, че изпуснахме отбивките за главния път и се навряхме в насрещното. :icon_blush:

Но в крайна сметка всичко беше чудесно. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето две мицки от неделната ми разходка в парк "Бачиново". Не са от клубът, но се оказа, че еклипса е на моя бивша съученичка. :icon_clap:

 

http://www.picvalley.net/u/2452/5866241091955083155.JPG

 

А лансерчу, ако е на някой колега да си каже.

 

http://www.picvalley.net/u/1703/6975987381247016187.JPG

 

Приятен ден на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...