Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Да,може да стане издънка.Ако искате няма да казваме рег № ? :icon_blush:

 

 

 

Пък който иска да си признва.... :D :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То по тия логики аз съм си го закъсал и без номера на колите :rolleyes: Добре че съм бърз и много не се забелязвам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама, Ванка ти нали не си семеен още? Да не си сключил някой таен брак, и да не си почерпил, аааа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ерген съм си от всякъде! Ама то и това не е лесна работа ;)

 

Знам...знам... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска на влизане към Владая в опашката мернах, червен Лансър ВТ 500* номер. Да си признава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с Галант комби врачанска регистрация който ме издуха тази вечер, както си карах служебния Фиат с 180 км/ч между Борован и Бяла Слатина да си признава веднага.

Чак сега видях коментара. Бате , ако е бил 8999 , черен Аванс, значи е брат ми. Нормално каране за него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Бяла Слатина видях (в понеделеник) тази седмица Галант комби с врачански номер. Беше паркиран след моста до Лукойл пред някакви магазинчета. Цветът беше подобен на моя. Предполагам че е същият. Нещо повече, мисля че братът на собственика на тази кола е писал в темата ми преди да купя моята. Веско се казваше ако не се лъжа :rolleyes:

Може и мен да са ме видяли. Имаше две момчета, които се загледаха в колата ми.

Аз бях , а комбито е на брат ми . Загледахме се защото в града има само още един подобен Галант , а този ни беше непознат. Беше редно да спреш , да се запознаем . Брат ми живее над магазините , а аз по-цял ден съм в бившия ДАП , срещу мотел Сарая Макади , там ми е склада.

 

ПС. Съжалявам че , пускам два последователни поста , ама не знам как да отговоря в един и на Бате и на Анди. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега видях коментара. Бате , ако е бил 8999 , черен Аванс, значи е брат ми. Нормално каране за него.

Той от Враца ма гонеше, но аз не му се дадох по завоите.На правата конете си казаха тежката дума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той от Враца ма гонеше, но аз не му се дадох по завоите.На правата конете си казаха тежката дума.

 

:icon_clap: Незнам дали е било въпрос само "конете", но определено японския Галант е :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се прибрах от Котел, там видях един много красив Галант. Не издържах и му сложих визитка под чистачката, ако е от нашите да се обади.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 9:30 на боулинга в Студентски град едно Еклипсче червеничко, тъкмо паркираше.Нададох един клаксон, но не знам дали ме чу, Лео то ли беше?

 

Да, аз бях. Не те чух, но те видях и те загледах :) . Голям красавец е този Галант. Не знаех, че си ти :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

post-971-1226251124_thumb.jpg

Снощи пред боулинга в Студентски ;-)

Леле, с тези снимки човек не може ,да се скрие :D Накрая верно ще стане някоя издънка :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ударихме 1 бърз лаф на кръстовището до "Кошарите" с един пич, чието возило бе зеленикав Галант комби... Бързо да си признава. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес някой ме попита как се казва "Тази" улица в центъра на Варна (Иларион Макариополски) и чак когато отмина видях, че кара същото комби :plane: като моето :icon_doh: В случая бях със служебният Дамас :icon_n_blusha: Цял ден обикалям из града и виждам много :mitsu-smiley:, но не мога да си простя че продумахме по дума, а не поздравих :icon_blush: Моля колегата да се предаде и да ме извини ако е тук. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта бях доста приятно изненадан, когато намерих визитка на фенклуба на страничното си стъкло :) Колата ми седи на бул. "България" N60. За момента е с Благоевградска регистрация, но до края на седмицата се надявам да си стане със Софииска :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ударихме 1 бърз лаф на кръстовището до кошарите с един пич чието возило бе зеленикав галант комби... Бързо да си признава. :icon_thumbup:

Признавам си де!

Само да вметна, че мицубахито зеленее, когато е мръсно. Иначе е синьо такова едно даже и по талон... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска видях в Благоевград, еклипсче 4г като на Криси, но не видях нито номера, нито шофьора. Да си казва кой е бил бързичко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска видях в Благоевград, еклипсче 4г като на Криси, но не видях нито номера, нито шофьора. Да си казва кой е бил бързичко!

Не бях аз :icon_blush: , а във форума май само аз съм с 4Г :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже не им разбирам много на колите... това 4Г, ми звучи като все едно си с 4гб хард:)... не знам защо винаги права такава асоциация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже не им разбирам много на колите... това 4Г, ми звучи като все едно си с 4гб хард:)... не знам защо винаги права такава асоциация.

:icon_thumbup: не са смо 4 гигабайта като гледам повече е :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес по моста на Черковна в София се разминахме с черен лансър. Да е някой от тукашните :) ?

 

Малко по-надолу пък, на кръстовището на Подуене, бяхме един зад друг с един тъмно сив...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...