Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Значи още повече се радвам :) :) -имал съм честа да съм втори!

И аз мислих да спрем за малко , но по-добре ,че не го направихме - наистина беше кошмарно! (и аз едвам одържах колата)

Абе и аз го мернах Роско(за малко) вчера, ама нещо много изтормозен ми се видя........Дали от първата брачна нощ, дали от печеното агънце и тежките питиета, не знам..... :icon_hmm: А времето наистина беше кошмарно.......Щом Роско се оплаква че го е разнасъл вятъра, дето така беше натоварил Рънъра, че ауспуха му почти опираше в асфалта, за другите не знам как са пътували......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Батко ми ме посрещна подобаващо! Освежаващи напитки предложи, пица ни беше изпекла кака, евалла!

Верно бях натоварен, всичките подаръци + 4 възрастни и две деца. И ме размяташе по магистралата като прани гащи, ужасен вятър!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В събота (04.10.2008 г.) с Бат' NMizov ходихме до Пловдив, майна, да видим Бай Milen_z

и ни издуха красив синкав Galant CA2322, (само и само, защото на Ники са му изтекли задните амортесьори и карахме в колона от 2-ма в ограничението).

Бипнахме му за "здрасти", но явно не за късмет - преди Пазарджик -

луноход и беше решил да глоби колегата от завист, че има толкова красива кола.

После точно на отбивката за Пловдив колегата ни настигна и кара с нас почти до Милен,

като си мислихме, че и той се е запътил натам, та да изплющим по една бира :drinks: ,

ама не би. Нямаше никакви наши отличителни белези, но все пак мисля, че от нас?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно около 10 ч. днес се разминахме с новичък червен Лансър на кръстовището на Слатинска и Гео Милев, поздравихме се с колегата, но признавам, че не го познавам :icon_blush:, ако е от тук (а почти съм сигурен иначе нямаше да поздрави) да се обади ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно около 10 ч. днес се разминахме с новичък червен Лансър на кръстовището на Слатинска и Гео Милев, поздравихме се с колегата, но признавам, че не го познавам :icon_blush:, ако е от тук (а почти съм сигурен иначе нямаше да поздрави) да се обади ;)

 

Еee, Viper ,

 

ми аз бях днес (даже, дето ако си спомянш за срещата, дето ви чаках тогава горе на Бояна, ама не се дочакахме и ти спомена тогава , че си забелязал моето Лансерче. Еее, тогава пак бях аз), ама докато реша да ти присветна днес и трябваше да те подмина,признавам късно те видях.Аз обаче веднага те познах пак и колата ти няма как да не се познае :icon_n_king: а и на снимки съм те виждал.

Та аз живея в Слатина, ама днес не бях на работа, та затова по това време се разминахме.А ти какво правише тук, доколкото знам не си Слатенец.Поздави :mitsu-smiley:

 

Ps: А между другото и аз вчера се прибирах по Тракия и вятъра наистина беше кошмарен.Имах чувството , че съм на кораб в открито море.Ама наистина като се кача в Лансера и се чуствам като в космически кораб !!! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 седмици един златист Лансер на Тракия ми помаха и ми отгледа стоповете на Сигмата! Бързах малко иначе щях да го дочакам! А и 234 км/ч си бях нагласил на круиза!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еee, Viper ,

 

ми аз бях днес (даже, дето ако си спомянш за срещата, дето ви чаках тогава горе на Бояна, ама не се дочакахме и ти спомена тогава , че си забелязал моето Лансерче. Еее, тогава пак бях аз), ама докато реша да ти присветна днес и трябваше да те подмина,признавам късно те видях.Аз обаче веднага те познах пак и колата ти няма как да не се познае :icon_n_king: а и на снимки съм те виждал.

Та аз живея в Слатина, ама днес не бях на работа, та затова по това време се разминахме.А ти какво правише тук, доколкото знам не си Слатенец.Поздави :mitsu-smiley:

 

Работя до зала Фестивална ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска видях някой, като с моя Лансър, черен + спойлер + накрайник. Номера беше нещо от сорта на 0010, свирнах му защото той зави, аз продължих направо, това се разви на Витошка, нека си каже ако е от форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес някой е идвал в Плевен, в нашия сервиз, доколкото разбрах с паджеро(познал ми е колата, понеже колата е в бокса).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си казва кой е колегата, който засекох към 2 през ноща. Пловдивски, сив Лансър 88*8 номер... намалих пред него на авариини, но явно не реши да си говорим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста често засичам един V6 да паркира срещу Спортната палата. Черен. За номера не мога да кажа, не съм се и опитвал да го запомня

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... та да изплющим по една бира :drinks: ,

Е, аз бях там, що не плющяхме бира :D

Или то с каризмаджии е срамно? :nono:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В неделя към обяд на светофара под моста за летището подминах един сив Lancer... Но не видях дали има някакви знаци на клуба. Минах прекалено бързо покрай него :icon_angel: :icon_blush: Ако е бил някой от колегите... Да свирка следващият път :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А днес в промеждутъка между 8:45 и 9:45 прекосих града на "2-рия етаж" и засякох много мицубишита! :) Като започнах с Юли с колта и минах през няколко Галанта със софийска и великотърновска регистрация... даже не си спомням колко на брой бяха всичките мицубишита, които засякох, толкова много бяха! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Инвазията е сериозна. Вече се замислям, че ако блея по всяко Мицубиши в София, ще взема да се ударя накрая - те са навсякъде......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз доста често засичам един галант ЕА до базар Герена. Трябва да е от нашите, махна и поздрави човека, но не го знам кой е.

Да си каже :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паркинга на ТВ7 има един галантен черен жребец :rolleyes: 3-4 пъти го засичам там, а е само на 20м от моя офис :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз в събота се разминах с един червен Лансер по пътя като ходих до Боровец, преди Самоков...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паркинга на ТВ7 има един галантен черен жребец :rolleyes: 3-4 пъти го засичам там, а е само на 20м от моя офис :)

Хехе........... там са 2 такива, един комби и един седан, и двата са ЕА5............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Побързай с ремонтите да може скоро да станат 3 :)

 

Утре ще се видим както сме се разбрали ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста често засичам един V6 да паркира срещу Спортната палата. Черен. За номера не мога да кажа, не съм се и опитвал да го запомня

Нищо чудно това да съм аз - паркирам почти всеки ден на тротоара срещу Спортната палата точно преди спирката. Знам,че не ми е там мястото ама... :icon_blush: И не е черен, а тъмно зелен . :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има един уникален черен Галант зад Шератон, преди Рила и все ми пречи да взема завоя с мойта маневрена красавица!

 

А иначе всяка сутрин засичам един сив Галант с мицуфенски табели по "Житница", ама така съм маскиран когато съм Евото, че трудно се разпознаваме ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера се разминах с червен Лансер с карбонов капак, около 20:15 на Драган Цанков. Пътуваше от "синьото" по посока телевизионната кула. Не можах да реагирам, защото ми се взе акъла. :blink: Дали е някой от клуба?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера един черен "Лансър" като моя ми присветна и ми направи път на светофара до Механотехникума в Бургас .

Мисля , че е от нашите , ама не знам ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...