Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Това беше с английски номера, мисля. Момчето каза, че е внесено от Япония. Голяма красавица......... И аз чакам....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вчера видях бат Гого и неговата дружка с жълтото мицубиши на изхода на магистрала тракия към 15:30 ч. Бяха отбили и бяха с двете коли......3000 ГТ-то е много арно! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пътувах до Трявна в Събота вечерта. След Габрово попаднах В НЕЩО УЖАСНО. Непрогледна мъгла, а който е ходил там ще знае какви завои са. Аз за първи път карах там. Пред мен имаше по стария Лансър сивичак май със Севлийска регистрация май. Момчето ме пусна да карам пред него, първо му се ядосах, но като влезнахме в Трявна ми благодари. Нека си каже ако е от тук.

 

Само да кажа, че в такова време не съм карал никога. НЕПРОГЛЕДНО, завиваш аха преди да си в тревата. Същото беше и на Хемус преди това, в доста от участаците.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой мина с новия еклипс през ОМВ-то тази вечер? Имаше и бяло ЕВО, момчето което го караше мисля че кара и пистов мотор. Винаги е на ОМВ-то, но до сега го бях виждал само с мотор. Днес дойде с Красавицата :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой мина с новия еклипс през ОМВ-то тази вечер? Имаше и бяло ЕВО, момчето което го караше мисля че кара и пистов мотор. Винаги е на ОМВ-то, но до сега го бях виждал само с мотор. Днес дойде с Красавицата :).

Аз бях :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска бях страхотно изненадан. Влизам в паркинга ( подземния на ГУСВ ), гледам точно срещу моя диамант същия ама сив. Ама едно към едно, спойлер, накрайник, Инстайл. Беше с щатска регистрация. Оставих му визитка, ако се появи нека си признае кой е :). Аааа беше бензинов, автоматик, но не знам 1.8 или 2.4.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях 5 автовоза с L200 (40 броя) да пътуват за ферибота Видин-Калафат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях 5 автовоза с L200 (40 броя) да пътуват за ферибота Видин-Калафат.

Бяха 8 автовоза един след друг - направо красота!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като се връщах в събота от Смолян, от Пампорово до Асеновград се разминах с поне 10 джипа Pajero! Снощи в Дианабад пред блок 45-46,имаше паркиран Лансер-светло сив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е вкарвал скоро EVO-8 ? Едно бяло ЕВО-8 с полски номер, спира от седмица на ул. Хаджикоцев/срещу басейн Спартак/! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от 2-3 дни мяркам един новичък LANCER в Костинброд пред фитнеса на гарата, някой да е с него ? Все минавам транзитка и като се върна го няма :( ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет! Днес в Перник изпреварих един лъскав черен Лансер X с Бургаска регистрация :), ако е някой от форума бързо да си признава ;). Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,този черен Лансер сигурно е моя :wub: ,защото ако е Лансер Х ,едва ли ще се движи по бавно от трафика,дори и шофера да слуша духова музика на живо :Р

 

Иначе,моя го дадох на майка ми да ходи до гърция с него и сега хич не ми е спокойно,като знам какъв пилот е... :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз видях вчера по обяд един черен лансер Х, минаваше по околовръстното на Благоевград, но от мантинелата между двете платна не видях номера. Някой да е пътувал в посока Кулата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,този черен Лансер сигурно е моя :wub: ,защото ако е Лансер Х ,едва ли ще се движи по бавно от трафика,дори и шофера да слуша духова музика на живо :Р

 

Иначе,моя го дадох на майка ми да ходи до гърция с него и сега хич не ми е спокойно,като знам какъв пилот е... :drag:

 

Ами по-особеното, което забелязах е, че е със сини крушки на габаритите :). Иначе шофьора или се беше загубил и затова караше бавно, или го беше страх от полиция! Едва след като го изпреварих и той/тя пусна мигач да изпреварва :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с Галант комби врачанска регистрация който ме издуха тази вечер, както си карах служебния Фиат с 180 км/ч между Борован и Бяла Слатина да си признава веднага.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D Моя Лансер е колега,а сините крушки,ще ги махна веднага щом се върне и ще сложа LED Bulbs на тяхно място,което е много по добре :-) Даже,вече съм ги купил и чакам с нетърпение майка ми да се върне...

Карала е бавно,сигурно защото не са знаели къде се намират,но важното е,че са пристигнали същата вечер...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с Галант комби врачанска регистрация който ме издуха тази вечер, както си карах служебния Фиат с 180 между борован и Б.Слатин да си признава веднага.

 

Да, да - веднага ще го привикат и ще му връчат акта, ама то и на тебе де. Какви са тия скорости и то вечер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В този ред мисли, все се каня да пусна тук тема. Работя на ул. Енос, което е до здравната каса, зад централата на ПИБ... и тук има феноменално присъствие на Галанти, но все някакви много невъзпитани. Тук сме тамън 5 Галанта - аз, един син седан, едно бордо комби, един черен GDi седан и едно странно синьо-зелено комби. На всичките съм слагал визитки и на 3 от тях съм ги намирал скъсани на земята :( Много брутално отношение, пък всеки ден са там!

Да не говорим, че на паркинга на банката има 3 джипа Мицу и два черни нови Лансера ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, да - веднага ще го привикат и ще му връчат акта, ама то и на тебе де. Какви са тия скорости и то вечер.

Между двете населени места има една "резервна самолетна писта", та там ги подгонихме зверовете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, да - веднага ще го привикат и ще му връчат акта, ама то и на тебе де. Какви са тия скорости и то вечер.
Особено сега, като гласуват новия закон, младите шофьори да не карат вечер, ще го питам тогава аз Вальо...... Ще има да кара на малкия фен количките по вечерно време...... :lol: ...... :senile:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Особено сега, като гласуват новия закон, младите шофьори да не карат вечер, ще го питам тогава аз Вальо......Ще има да кара на малкия фен количките, по вечерно време...... :lol: ...... :senile:

Чакай малко, кой е младия шофьор тука? Я съм си дърто копеле и мама ме родила зад волана на :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В този ред мисли, все се каня да пусна тук тема. Работя на ул. Енос, което е до здравната каса, зад централата на ПИБ... и тук има феноменално присъствие на Галанти, но все някакви много невъзпитани. Тук сме тамън 5 Галанта - аз, един син седан, едно бордо комби, един черен GDi седан и едно странно синьо-зелено комби. На всичките съм слагал визитки и на 3 от тях съм ги намирал скъсани на земята :( Много брутално отношение, пък всеки ден са там!

Да не говорим, че на паркинга на банката има 3 джипа Мицу и два черни нови Лансера ;)

Егати ширпотребата са тия Мицубишита, да взема да продам моето и да купя нещо по-характерно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В този ред мисли, все се каня да пусна тук тема. Работя на ул. Енос, което е до здравната каса, зад централата на ПИБ... и тук има феноменално присъствие на Галанти, но все някакви много невъзпитани. Тук сме тамън 5 Галанта - аз, един син седан, едно бордо комби, един черен GDi седан и едно странно синьо-зелено комби. На всичките съм слагал визитки и на 3 от тях съм ги намирал скъсани на земята :( Много брутално отношение, пък всеки ден са там!

Да не говорим, че на паркинга на банката има 3 джипа Мицу и два черни нови Лансера ;)

 

Ами късат визитките, щото сигурно са ги обладали много възвишени чувства. Пък може и сега да си преглеждат форума някой от тях като гости. Карат Мицубиши, но разбирането им не е още на ниво "Мицубиши".

 

То и аз съм давал визитка, ама директно. До една закусвалня си хапвам баничка и след малко спира отпред една Паджерка Pinin и човека след малко и той си яде закуската. След малко се приближих да му дам визитка, като казвам - имате много хубава кола и ето тук може да научите повече от всички почитатели на марката. В първия момент сигурно си помисли - я па тоя с какво ли ще ме зарибява или ме е взел от тия дето правят директна улична презентация.

Ама ми благодари все пак. А бе разни хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...