Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Днес някой е идвал в Плевен, в нашия сервиз, доколкото разбрах с паджеро(познал ми е колата, понеже колата е в бокса)

Аз съм аз ....виж тука: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...amp;#entry84978

:rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз бях там, що не плющяхме бира :D

Или то с каризмаджии е срамно? :nono:

 

Защото на теб не са ти написали акт, докато отиваш да ти ремонтират красавицата (или поне не сме знаели)! А, иначе видя, че не разполагахме с време. Но на първото ни виждане - аз черпя! Пък към каризмичките имам слабост, защото брат ми кара такава и ме зариби по :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо чудно това да съм аз - паркирам почти всеки ден на тротоара срещу Спортната палата точно преди спирката. Знам,че не ми е там мястото ама... :icon_blush: И не е черен, а тъмно зелен . :icon_bye:

 

Да, може и да бил тъмно зелен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, може и да бил тъмно зелен :)

От далече изглежда черен, от близо може и да е зелен, но определено привлича вниманието. Но не просто защото спира .. е, малко нестандартно, да речем. И аз го виждах няколко пъти ... и все се заглеждам по него да видя кой го пилотира.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Перник бях изпреварен от един чисто новичък, червен еволюшън :drag: със софийска регистрация. Покарах малко зад него, но моя галант нямаше как да издържи на ускорението :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам галантите са станали масово явление в София. Същото го потвърди и жена ми, която беше преди 2 седмици в БГ. Каза "от Дружба до Студентски град видях 3 или 4 ...". Преди две години нямаше много и си помахвахме като се засечем с колега. Сега май не трябва да си свалям ръката. :D :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ейй, големи самолети тия :mitsu-smiley: LANCER-и :icon_clap: . Гледам, че доста колеги се разминават с червени Лансери , тази вечер един такъв красив самолет ми издуха Галанта с над 200 на магистралата П-в - Сф . Покрай опита си да го настигна, се прибрах за нула време в София и аз. :icon_rock: Дали някой колега се е прибирал днес към 19ч. от Пловдив за София ??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес видях 2-3 еклипса, сутринта в района на Южен парк и зоопарка, не ги познавам колегите. Лошото е, че видях един ударен Галант следобед, зави от Раковски по Дондуков.... Светлосин, оня интересен цвят, знаете за какво говоря... Ударени предна броня, десен фар и капака на двигателя..... Движеше се (щом не можах да го настигна), но ми се сви сърцето.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз продължавам почти всяка сутрин да засичам един черен Лансър на Никола Мушанов около 8:30 - 9:00. Светкам, мигам, ама няма никой ;). Младо момче го кара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ейй, големи самолети тия :mitsu-smiley: LANCER-и :icon_clap: . Гледам, че доста колеги се разминават с червени Лансери , тази вечер един такъв красив самолет ми издуха Галанта с над 200 на магистралата П-в - Сф . Покрай опита си да го настигна, се прибрах за нула време в София и аз. :icon_rock: Дали някой колега се е прибирал днес към 19ч. от Пловдив за София ??

 

Ами май съм бил аз :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами май съм бил аз :mitsu-smiley:

Призна си а :drag: и не ме изчакваше ... , със скорост над 180 нямаше стигане до Сф. и се чудех с колко ли летиш :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еee, sory братле, е ми бибкай, пресвятвай.

 

Абеq аз така бързо не карам, ама то тоя самолет, повярвай ми, как да го караш с 100

 

Незнам - направо лети, ден след ден се отваря все повече и повече :tok:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ee sory братле еми бибкай , пресвятвай ,

 

абе аз така барзо не карам ама то тоя самолет повярвай ми как да го караш с 100

 

незнам направо лети , ден след ден се отваря все повече и повече :tok:

 

Колега, "братлето" е дама! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно Светла:

 

Ами не познавам ника, нито човека зад него, затова :o не съм искал да обидя никого !

 

Относно Лих:

 

Какво да ти кажа, аз не навъртам супер много километри, ама наистина е самолет.

 

Много съм си доволен от мотора. На Пампорово като се видим, ще я видиш машината, ако идваш де :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам питане ,

почти редовно спира едно черно Колтче, до моя Лансер - с варненска регистрация , но все не мога да засека собственика му. Става въпрос за Слатина, където аз живея до детската градина. Дали собственика е някои тук от форума B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях за 2 седмици в София и се нагледах на доста нови Лансери :) . Дори съм сигурен, че видях и колеги от форума - златист лансер с номер 9171 или подобен, както и друг - червен , паркиран на ул."Новооткрита" в Слатина (или там е Редута?) . Освен тях и други които неможах да идентифицирам, видях 2 тъмно сиви с пловдивски регистрации, дори и едно такси :).

 

:icon_thumbup: Много сме! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска на паркинга пред Марсилия, паркирах до сив Лансър, с този малкия спойлер, ниския. Рег. беше: 0*41. Бяха само за снимка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера един черен Лансер(X-ка мисля) се беше взел за Ево :rolleyes: и се опитваше да се състезава с новата ми придобивка(Галант EA5A-синьозелен металик)...не запомних номера, но колегата трябва да е видял моят...както и "скромното" V6 м/ду жилата на 2-та скорпиона на задното стькло. :mitsu-smiley: бях си обул големите маратонки и направо :plane:

Да си признае веднага ако е от тук :icon_n_ninjastar: и умната, че светофара с ул.Витиня го взе на 1000% червено - добре, че нямаше коли и/или полицаи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 14.10 около 6,30 вечерта се прибирах от Пампорово, някъде след Хвойна ли беше това село, дето стоят полицаите. Черен лансър мина нагоре в посока Пампорово, но не видях номер, да е Васко бил?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък какво видях - ще ми завидите!

Тръгвам си за Сливен петък следобед, спирам, както обикновено на Опет на 4-ти километър и пред мен МАЗНО минава не какво да е, а изключително лачено синьо-металик......... FTO...... Онемях. Не бях виждал наживо. Щеше да ми се счупи вратът, а още повече се пощурих, като видях, че момчето врътна едно кръгче и спря отстрани и се запъти за бензиностанцията! Визитки рядко раздавам, но не се стърпях, сложих една в джоба и право при него с думите "Братле, нали ще ни я доведеш да и се порадваме".......

Не знаел за нас, познавал само Бат Гого. Зарадва се много момчето, дано се появи, много свестен ми се видя и се зарадва за съществуването ни, така че - да се надяваме да се присъедини към нас!

 

FTO-то е невероятно! Заклевам се........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък какво видях - ще ми завидите!

Тръгвам си за Сливен петък следобед, спирам, както обикновено на Опет на 4-ти километър и пред мен МАЗНО минава не какво да е, а изключително лачено синьо-металик......... FTO...... Онемях.

 

Блазе ти, ще взема и аз да се прибирам по-често в Сливен!

Макар че и аз видях едно - перлено бяло на Цариградско, не видях номера обаче!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...