Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Не бях аз :icon_blush: , а във форума май само аз съм с 4Г :(

 

ДА , май само ти си с 4г във форума ,но иначе в София има още няколко 4г затъмнения... Вчера се разминах с едно вишнево-оранжево на Симеоновско шосе!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А пък днес на същото място мина 3г. :icon_n_king:

Той беше с временни номера, нещо голямо движение на еклипси в нашият град.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях в Плевен и оставих Галанта на платения паркинг до НАП. Качих се до втория етаж до кафе машината да сръбна едно мляко със захар. Докато се изкачвах мислех коя кола виждам най-рядко като модел и помислих за Галант, когато завъртях наляво глава и видях не един, не два, а цели ТРИ Галанта. Бяха спрели на разстояние 20 метра един от друг. Става въпрос за улица "Дойран" № 100. Имаше сив металик седан, модела 93-96 г., един бял хечбек същите години и един 97-98 година също седан синьо-зелен на цвят с испанска регистрация.

Така на 100 метра направих бърза сметка, че точно Галант е най-често срещания модел по това време там :rolleyes: За първи път виждам толкова Галанти за 150 крачки (4 на брой с моя). Сивия металик беше с рег. № РВ 6147 или нещо такова, а хечбека - ЕН 1797 или нещо такова :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееей , колега - късметлия си ти, за ден в Плевен и засичаш цели три :) !!!

Аз всеки ден се озъртам из улиците и съм виждал всичко на всичко 3-4 "Старци" като моя , сребристия седан 94-97 г. с "котешки очи", един такъв само,че бял, американеца на Бате Плевен (мисля, че беше той ) и на миналогодишното изложение ми останаха очите в черния тунингован красавец на "Тояга" 98-03г. !

Ако има повече колеги от Плевен нека се обаждат тук да се знаем :icon_n_gora:

И ако може да се кача в Галант 98-03 да ме повози някой градски ! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобед зад 2-ри блок на ТУ-София паркиран червен Инвайт? Слънцето така го беше огряло, че заслепяваше :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееей , колега - късметлия си ти, за ден в Плевен и засичаш цели три :) !!!

Аз всеки ден се озъртам из улиците и съм виждал всичко на всичко 3-4 "Старци" като моя , сребристия седан 94-97 г. с "котешки очи", един такъв само,че бял, американеца на Бате Плевен (мисля, че беше той ) и на миналогодишното изложение ми останаха очите в черния тунингован красавец на "Тояга" 98-03г. !

Ако има повече колеги от Плевен нека се обаждат тук да се знаем :icon_n_gora:

И ако може да се кача в Галант 98-03 да ме повози някой градски ! :icon_thumbup:

Проблема с возенето ти е нулев, само като ме видиш свиркай и си уреден.

Забележка:Галанта ми не бял/аз фризер у дом си имам/ а сребристо сив(с цвят на кюнец)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако прочетеш още веднъж мнението на charislav, ще видиш, че никъде не посочва цвета на твоята кола :rolleyes: Той пише за сребристия седан (който и аз споменах), за белия хечбек (и за не го споменах) и за цитирам "американеца на Бате Плевен".

Белият цвят е на мода, Бате Плевен. Признавам че не харесвам галант 97-03 г. ако е бял, но това не го прави хладилник, нали :icon_dance: .

 

А черният седан е 2000 година (това към charislav). Качвал съм се в него. Много е готин :icon_thumbup: Музиката също изглежда страхотна.

Между другото, занапред ще имам още много ходения до Плевен, така че charislav може да остави номера на мобилния си на ЛС и да му дам да покара. Само че моят е далече от черния левент като визия, излъчване, комфорт...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че от всичко до тук, можем да заключим: много хора не са в този форум! :argue:

 

 

Ами като ги видите паркирали, слагайте им визитки! :) Аз тази сутрин засякох сив металик Галант на надлез Надежда, а снощи пък видях Еклипс 4г пак в надежда, но нали е само Криси тук с такъв значи и той не е от форума........

 

ПП: Криси какво ти е на колата? Все едно цялата е китвана и подготвена за пребоядисване :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като ги видите паркирали, слагайте им визитки! :) Аз тази сутрин засякох сив металик Галант на надлез Надежда, а снощи пък видях Еклипс 4г пак в надежда, но нали е само Криси тук с такъв значи и той не е от форума........

 

ПП: Криси какво ти е на колата? Все едно цялата е китвана и подготвена за пребоядисване :giggle:

Тази снимка е от автомивката.Много ми харесва като е цялата в пяна :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора, защо не си направим някои слънчев ден, среща на :mitsu-smiley: Lancer. Ще се запознаем и ще обменяме полезна информация един на друг, за проблеми и т.н :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Младост 2 на ул Каприел Каприелов , видях червен Лансер и 3-4 Outlander-а в рамките на 1 час :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Черен Инвайт с номер "0600" паркиран пред блока ми в Младост 3? Оставих му визитка на клуба, пък дано се появи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имайте предвид и тъжния факт, че не всеки е сядал зад компютър и знае що е то форум и има ли почва у нас ;).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си казва коя мацка, с черна коса май беше, седеше на задницата ми пред картинга на Дунев. Обаче тя зави към 4ти км. аз продължих направо към Симеоновско. Трябваше да завия, за да я прилъжа ако не е тукашна :). Лансъра, беше черен и с ксенон, което ме навежда на мисълта, че е Инвайт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали тъмно сив Lancer с пловдивски номер, е от форума? Всяка седмица го виждам паркиран на ул. "Добри Войников" в София, до УАСГ. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако прочетеш още веднъж мнението на charislav, ще видиш, че никъде не посочва цвета на твоята кола :rolleyes: Той пише за сребристия седан (който и аз споменах), за белия хечбек (и за не го споменах) и за цитирам "американеца на Бате Плевен".

Белият цвят е на мода, Бате Плевен. Признавам че не харесвам галант 97-03 г. ако е бял, но това не го прави хладилник, нали :icon_dance: .

 

А черният седан е 2000 година (това към charislav). Качвал съм се в него. Много е готин :icon_thumbup: Музиката също изглежда страхотна.

Между другото, занапред ще имам още много ходения до Плевен, така че charislav може да остави номера на мобилния си на ЛС и да му дам да покара. Само че моят е далече от черния левент като визия, излъчване, комфорт...

 

 

Бате, както писах още по-горе, мисля, че видях СРЕБЪРНИЯТ ти красавец миналата събота на влизане в Плевен, даже те поздравих с аварийките :icon_thumbup: Преди да ме изпревариш... още като си показа "муцуната" от "ОКС" го мернах, няма как да сбъркам това излъчване :icon_rock:

 

 

Анди, благодаря за "съучастието" :icon_thumbup:

Черният наистина е уникален, бяха го паркирали на видно място на изложението и от 500 метра ме "хвана" за очите :icon_thumbup: , а музиката вътре е Alpine.... но не знам дали го кара някой из Плевен, защото не съм го засичал.

Ще ти пиша ЛС за другото!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Издирвам колегата със зелен ГАЛАНТ Елеганс V6-24 с регистрация 1771 буквите не помня. С който така добре покарахме през половин София :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, гледам всеки ден в Студентски град пред Флора Бургер до 35 - 36 блок спират два нови Лансера. Единият е сив металик, а другия черен! Случайно да са на някой от форума? Предполагам, че работят в близкия банков клон или М-тел!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате, както писах още по-горе мисля ,че видях СРЕБЪРНИЯТ ти красавец миналата събота на влизане в Плевен, даже те поздравих с аварийките :icon_thumbup: преди да ме изпревариш ...още като си показа "муцуната" от "ОКС" го мернах, няма как да сбъркам това излъчване :icon_rock:

Анди, благодаря за "съучастието" :icon_thumbup:

Черният наистина е уникален, бяха го паркирали на видно място на изложението и от 500 метра ме "хвана" за очите :icon_thumbup: , а музиката вътре е Alpine ....но незнам дали го кара някой из Плевен, защото не съм го засичал.

Ще ти пиша ЛС за другото!

Черния го кара управителя на "ТОЯГА" Плевен, и аз не го засичам често :icon_blush:

Покрай ОКС-то и аз те видях :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз не го зациюам често :icon_blush:
Пиши на Кирилица бре....... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да си призная, че днес в една тапа за под новия мост на Симеоновско шосе (светофарите те що ли да работят?) май малко отнех предимството на колежката Криси..... В последния момент го видях Еклипса, а понеже трябваше да следвам едно Ренде - трябваше да се мушна след него. Е, те си седяха, а и една колежка ме притисна с едно сиво Субару и Криси нямаше как да мине, но все пак се извинявам! И утре съм в Сименонво да бием плоча на кума, та ако искаш - обади се да черпя кафе в знак на извинение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да си призная, че днес в една тапа за под новия мост на Симеоновско шосе (светофарите те що ли да работят?) май малко отнех предимството на колежката Криси..... В последния момент го видях Еклипса, а понеже трябваше да следвам едно Ренде - трябваше да се мушна след него. Е, те си седяха, а и една колежка ме притисна с едно сиво Субару и Криси нямаше как да мине, но все пак се извинявам! И утре съм в Сименонво да бием плоча на кума, та ако искаш - обади се да черпя кафе в знак на извинение!

Ако съм била аз,няма проблем,защото чаках бетоновоза до мен ,да тръгне и да ми служи като "стена".И без друго не виждах нищо от дясно заради него :) Наистина няма проблем :) Околовръстното се пресича с нахалство,а не с толерантност :) Ще ти звънна ,сутринта ще съм си в Симеоново.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така беше! А аз само за миг зърнах Еклипса и веднага вдянах ситуацията, дори не можах да светна...... Пък и то беше такава гмеж там, че ...... ужас! Половин час по-рано там светофарът работеше и имаше милиция, след това са се изпарили, че да не вземат да регулират кръстовището, че току-виж ни улеснили...... У!

 

Там ще съм след 10-11, целият ден, ул. 60 номер 6. Ама дали Мария Магдалена се казва сега..... на S завоя на качване - веднага в ляво, преди Градинския център. Ще видиш камионетката ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...