Премини към съдържание

Mitsubishi Lancer Sportback


Препоръчано мнение

  • Admin

В Барселона е забелязан днес (и сниман) с немски номера новия Mitsubishi Lancer Sportback.

 

Какво мислите? :rulez:

 

 

http://www.picvalley.net/u/1249/1453658134.JPG

 

http://www.picvalley.net/u/912/511054150.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

:icon_clap:

 

Красота! Много ми харесва този вариант на Лансъра. С това крилце отзад е просто уникален. Дано по-скоро започнем да му се любуваме и по бг пътищата!

 

пп: Май ще се предлага и вариант с 2 врати, или греша ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е бясна, това се знае отдавна.

 

Но въпроса е кой е направил снимките и ако е случайно забелязана, то фотографа е.... УАУ! Ако е не е фотосесия, то кой е фотографа и с какво по дяволите е снимал???!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хеча е по-готин отколкото предполагах :icon_thumbup:

Жалко, че няма да бъде на цената на седана...

Няма да има разлика в цените!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... а по колата няма и прашинка :)

В Барса е чисто, не е като при нас. Не се учудвам, че няма прашинка. Но пък и доста нагласени изглеждат тези снимки за да са случайни ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да има разлика в цените!

 

Колега , мисля ,че грешиш за цената - предполага се ,че ще е по скъп! (и то не малко)

А и няма как да е ,при положение , че вътре е със супер материали!кожения салон не е като в момента , а е плетен (сигурно ръчно) и с обийствен кафеникав цвят!

Ако и аз греша ,моля да бъда поправен!

 

П.С. Иначе колата е супер , и аз почвам да се замислям в дългосрочен план:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми харесва отзад... Прилича ми на нещо м/у Деу Ланус хечбек и тоя новия Нисан Кашкай ли е кво е там... Според мен това си е чисто опозоряване на марката... защо изщобщо трябва да има хечбеци... ако някой ми каже какво е предимството на хечбек-а от това на седана... А и според мен този модел ще е по евтин от това което аз чакам, а и предполагам, че ще са с еднакви технически характеристики.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Количката е много готина дано скоро да я видим из нашите улици.

 

 

 

... защо изщобщо трябва да има хечбеци... ако някой ми каже какво е предимството на хечбек-а от това на седана...

 

Това ще е директният конкурент на Субаро Импреза то все пак е хечбек.

 

Аки предимството, е че имаш по голяма багажна врата и можеш да сложиш по обемист, но тук замисълът е друг, колата изглежда много по спортна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми като цяло колата, но можеха да оставят формата на задните светлини, като на концептуалния модел. Доста добър ход с това купе. Запълнена е още една ниша. Със сигурност няма да липсват купувачи............... :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аки предимството, е че имаш по голяма багажна врата и можеш да сложиш по обемист, но тук замисълът е друг, колата изглежда много по спортна.

 

Човек не си купува такава кола за да си вози пералнята в нея. Такаче това с товара е абсурдно :) Според мен освен, че е като кубче е и с по-висок център на тежеста което реално я прави по не стабилна... от седан-а :) А и една кола би изглеждала спортно ако е красиво офермен седан... или ако е двуврато ниско купе :) а това е точно на средата за това казах, че не ми харесва. Както и да е всеки си има мнение за някой е много хубава и това е добре, то угодия няма никога ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crying: олелеееееееееее..... това нещо ме плаши - като знам как изглеждат нашите седани.......

наистина прилича на деу ланос, шевролет лачети и др. подобни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поне според немския Аутобилд цената (за Германия) ще е същата като за седана. Неочаквано за мен германците го хвалят, но с половин уста. Аз лично не мога да си го представя като конкурент на Субару (за съжаление) понеже твърдят че е дълъг 4,60 метра, а това си е цял кораб :icon_crying:

Освен това Митсубиши твърдяли че като идея зад формата стоял Сааб 900 и май това е очевидно. Не знам, ще го чакам да го видя, а снимките в Барселона са си чиста фотосесия за мен- идеално балансирани снимки, няма пречки в обектива и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колицата е бясна :drag: .Много ми харесва.

Отдавна чаках да я пуснат в производство.Бях чел за нея като проект на МИЦУБИШИ преди време.

Това ще бъде целта ми в близко и дано не в далечно бъдеще.

Супер е :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човек не си купува такава кола за да си вози пералнята в нея. Такаче това с товара е абсурдно :) Според мен освен, че е като кубче е и с по-висок център на тежеста което реално я прави по не стабилна... от седан-а :) А и една кола би изглеждала спортно ако е красиво офермен седан... или ако е двуврато ниско купе :) а това е точно на средата за това казах, че не ми харесва. Както и да е всеки си има мнение за някой е много хубава и това е добре, то угодия няма никога ;)

За допълнителното място за багаж е вярно, много по - практино и полезно и..... още много положителни мога да изброя (все пак съм с Каризма), но трябва да се съгля, че Лансера май не гони точно тези цели.

Седана поне за мен е доста по красив, с по - динамично, даже хищно излъчване. Не виждам защо трябва да гонят от Мицу директна конкуренция на Импресията, която е доста грозна. Дори и салона да е качествен, красив и т.н., за мен с този дизайн ма Лансера правят малка крачка на зад.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мене твърде много ми мяза на Фокус по цялостна форма.

 

От маркетингова гледна точка ги разбирам, защото в Европа хечбеците са основният автомобил... но можеха все пак малко повече творчество да вложат, за да не прилича на всички останали.

 

Все пак нека го видим на живо и тогава да съдим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава работа, за всеки си има по нещо, аз, например, бих предпочел винаги хеч-бека! Винаги съм го предпочитал и ще го предпочитам. Просто така ми харесва колата много, а специално за Лансера - този е много по-красив за мен от седана! Въпрос на вкус!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...