Премини към съдържание

Mitsubishi Lancer Sportback


Препоръчано мнение

Viva Focus, Viva Mitsubishi. Извинете за латиницата не се сдържах.

 

Стига бе колега!

Да го сравняваш с кола, която се прави в Турция! :icon_blush: Абсурд!

Като го видим на живо едни ще си го купят, а други не :icon_thumbup: и проблема изчезва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Както каза Лео, на вкус и цвет товарищ нет. Всеки изказва лично мнение. Това е повсеместно обезличаване на колите. Ситроен ц-нещо си, форд фокус, субаро импреса и други също предполагам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че отправят реплика към Субаро с този хечбек, но Субарото в това изпълнение направо прилича на корейски автомобил предназначен да обслужва таксиметровите превози в Източна Европа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно изглежда колицата :icon_clap: Аз съм фен на хечбек (сега карам Каризма).

Колеги, някой знае ли кога може да очакваме и у нас това чудо :icon_rock::)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да бъда по-точен и искрен това ми прилична на една масова количка пусната по улиците и с нищо не се отличава от своите европейски братчета Форд ,морд и тн. Просто маи :mitsu-smiley: почна да се излага лекичко :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен :mitsu-smiley: покриват един клас, в който досега не бяха стъпвали .Трябва да предлагат коли за всеки вкус... :icon_clap: . Но каквото и да направят не се съмнявам че ще е качествено...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах един учител по 3D, който казваше, че колите вече изглеждат еднакво, защото човешкият фактор е намалял в процеса на дизайна на купетата. Общо взето се ползват програми, които автоматично заглаждат и заоблят и в крайна сметка почти всички коли са подобни... дали е така - не знам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе колега!

Да го сравняваш с кола, която се прави в Турция! :icon_blush: Абсурд!

Като го видим на живо едни ще си го купят, а други не :icon_thumbup: и проблема изчезва.

Ха сега прочетете темата отначало и да говорим пак! От "Осанна", до "Разпни го"! КОето показва мъдростта на нашите японски приятели - Както казва Милен по-горе - Едни ще си го купят, други - не.

Аз пък да кажа - едни ще си купят седана, други хеч-бека......

Само :mitsu-smiley: да е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също харесвам хечбеци, но на този дупето определено не ми харесва! Седана е просто разкошен...Както казва Роско, за всеки влак си има пътници...А и когато си вземаш кола, е важно да радва твоето око, а не на околните ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не че е лош, но се появява когато другите фирми отдавна вече пуснаха модели с подобна форма... Има блудкав дизайн.

Нали знаете рекламите сравняващи прах за пране ХХХ и "друг обикновен прах"? Не знам защо, но този дизайн ми прилича на "друг обикновен дизайн".

 

На една предишна концептуална снимка изглеждаше доста по-оригинално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги мисля, че колата е добра в своя клас. Няма как хеджбек да изглежда по рдуг начин в профил, така са и седаните и комбитата. Чудно ми е дали ще има "Evo" Sportback 300hp. До колкото съм запознат ще има моделно ниво с данните на Рали Арта, какъвто е на снимките.

 

Искам да попитам защо снимката от профила ми не излиза под името ми?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам защо снимката от профила ми не излиза под името ми?

Защото вероятно снимката ти е много голяма...................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

А ето и обикновеният Lancer Sportback. :icon_n_king:

http://picasaweb.google.com/lh/searchbrows...r%20sportback#0

http://picasaweb.google.bg/lh/searchbrowse...=N&tab=wq#3

 

Поздрави!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Доста Фокус-ко дупе има.. нещо не може да ме грабне. И този централно разположен фар за мъгла хич не ме кефи :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли го намирам за изключително грозен? :icon_blush:

 

 

Сългасен съм това е ужасно, а и според мен е грешка да вадят такава кола... :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от тези, на които седана повече им харесва. Много ще се зарадвам, ако Мицубиши пуснат по-ниско купе с две врати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли го намирам за изключително грозен? :icon_blush:

И аз не го харесвам!Седана има по добра визия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега забелязах нещо интересно.. хечбека е по-бавен спрямо седана с един и същ двигател - 1.8 MIVEC.

На хечбека му дават 10.4, на седана 9.8 за ръчни скорости. Теглото е горе-долу същото. Хечбека го водят по-спортно ориентиран, няма 1.5 двигател, обаче с 1.8 пак е по-бавен. Разликата може би се дължи на различното въздушно съпротивление на 2-те шасита.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма логика, даже хетча би трябвало да е по-лек...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...