Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Не познавам никой от форума, но днес на цариградско видях един червен Outlander, точно преди окръжна болница. :icon_n_king:

Из младост редовно засичам едно Colt-че до пицария Верона, кара го едно момче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой колега от Ловеч с Галант Спорт едишън днес да е бил на тест-драйв-а на Метро във ВТ??? :)

И аз го видях там,но ти сигурно си дошъл по-късно от мен.В 12:00 ч.си тръгнах от Метро.Пак сме се разминали с тебе...Всъщност онзи ден на светофарите на пожарната ти свирех,докато преминавах кръстовището.Аз идвах отдолу,а ти откъм стадиона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз го видях там,но ти сигурно си дошъл по-късно от мен.В 12:00 ч.си тръгнах от Метро.Пак сме се разминали с тебе...Всъщност онзи ден на светофарите на пожарната ти свирех,докато преминавах кръстовището.Аз идвах отдолу,а ти откъм стадиона.

Не ни върви с тебе, аз към 12:10 отидох, а оня ден те видях ама чак на огледалото че се бях замислил за работата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой колега от Ловеч с Галант Спорт едишън днес да е бил на тест-драйв-а на Метро във ВТ??? :)

 

 

Ами ако е бил лилав цвят може да е бил Анди, въпреки, че незнам неговия дали е с ОВ регистрация. Но освен моя Галант (който не е с ловешка регистрация) аз друг Галант в Ловеч не съм виждал от ЕА серията! Сега съм зарибил един комшия от Ловеч, който си хареса едно комби спорт едишън в Добрич на изключително ниска цена според мен и ще ходи да я гледа май! :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, вчера се разминах с клубен ,червен колт при Билата в Хиподрума.Веднага да си признава кой е. :icon_peace: :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой от вас да е виждал днес сива Каризма с номер ВТ......... да се вози на "паяк" в София по бул.България? :cop: :foto: :ulock: :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа огромната си благодарност (понеже не успях да го сторя тогава) на господина със софийския Space Star, който вчера бе така отзивчив и оказа неоценима помощ при избутването на колата ми. Нямам представа дали посещава този форум, но още веднъж му БЛАГОДАРЯ!!!!

 

P.S. Място на събитието - Стара Загора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В неделя около обяд май видях ZAK на автогарата тук в София да изпраща едно девойче.....или се бъркам ?!?! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В неделя около обяд май видях ZAK на автогарата тук в София да изпраща едно девойче.....или се бъркам ?!?! :)

Абе...в тая тема на някой ще му изкараме боя,но да видим кога ще е.Дано не съм лош пророк и дано жените ни да стоят по-далеч от този форум,че да няма... :icon_box: :wacko: А както се качват и снимки на случайно заснети автомобили пред разни хотели(това на вниманието на Noby)...може да има кофти въпроси след това. :icon_wwf:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е.То Васил за това си продава колата.Ха мръдна,ха папарак в храстите...... :)

Медицинските работници да си траят,че те са от най-рисковия контингент :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес около обяд, видях Аутлендара на колегата Milen Dimitrov на попа,в посока спортната палата.А него го видях в последствие, да се качва в него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес около обяд, видях Аутлендара на колегата Milen Dimitrov на попа,в посока спортната палата.А него го видях в последствие, да се качва в него.

Браво бре.

Що не се обади?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво бре.

Що не се обади?

Тебе те видях ,в огледалото след като бях подминал вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В неделя около обяд май видях ZAK на автогарата тук в София да изпраща едно девойче.....или се бъркам ?!?! :)

Ако е било към 2:30-3:00 съм бил аз и спокойно това ми е приятелката... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес след обяд видях Тодор, ама не беше с Галанта :P а с маслено зелен Джагуар....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Младост видях един форумски Галант ЕН 9599

По принцип там мога да бъда видян най-често, понеже там живея. Sory, ама сигурно съм гледал в другата посока и съм те пропуснал. Следващия път бибитни или дай друг знак, че като съм изморен и много-много не следя трафика. Пък ако си наблизо ще се раздвам една мини-среща да си спретнем, аз черпя.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

днес като идвах от Красна поляна, по новия булевард, през една кола карах с един ЕКЛИПС G1...на крастовището следк ато се излезе от тунела и пича сви в ляво а аз продължих към ВМА. Видях че беше младо момче :) А и си я настъпа и пред полицаите като направи завоя :)

ДА СИ ПРИЗНАВА КОЙ Е!!! :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни пред моя блок в Зона Б19 паркира един сив Колт от фен клуба. Бързо да си признае собственика му кой е, да го черпя една бира и да ме въведе в сектата :drinks:

 

Чак сега виждам темата... Аз съм, от март се преместих там, на партера в края на блока.

Яко е че има фен наоколо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз онзи ден мярнах Бобана да кара бързо по бул."България".

:icon_blush: Невъзможно-аз карам много бавно винаги :rulez: :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: Невъзможно-аз карам много бавно винаги :rulez: :giggle:

Да бе, да! Знаем те как си караш шестака - :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...