Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Имаме си Mitsubishi Lancer


lubenti

Препоръчано мнение

Здравейте на всички аз съм нов член на клуба.Чакам от 15.12.08 да ми докарат новата количка(SPORTBACK 1.8 INVITE AVT) нямам търпение да я взема вече,от БС ме мотат,ту колата е в Турция ту в Словения.Като я взема ще пусна снимки

И ги питай БС какво е правила колата ти в Турция или Словения ?!?

Незнам да имат :mitsu-smiley: завод в тези държави.

По скоро да е в Япония или поне Холандия , любопитно ми е защо така са ти казали ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте на всички аз съм нов член на клуба.Чакам от 15.12.08 да ми докарат новата количка(SPORTBACK 1.8 INVITE AVT) нямам търпение да я взема вече,от БС ме мотат,ту колата е в Турция ту в Словения.Като я взема ще пусна снимки

Добре си дошъл :icon_thumbup:

Странно, :icon_blush: в която и от двете страни да е в момента и в която от тях да е била, все да е минала поне за малко и през България. Защо ли така те мотаят?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ги питай БС какво е правила колата ти в Турция или Словения ?!?

Незнам да имат :mitsu-smiley: завод в тези държави.

По скоро да е в Япония или поне Холандия , любопитно ми е защо така са ти казали ?

 

За Словения не знам, но колите се стоварват в Турция и от там на автовози до България. Те това е правила в Турция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ги питай БС какво е правила колата ти в Турция или Словения ?!?

Незнам да имат :mitsu-smiley: завод в тези държави.

По скоро да е в Япония или поне Холандия , любопитно ми е защо така са ти казали ?

:mitsu-smiley: Пътуват по море до Турция и от там ги извозват до тук. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М даа и аз така знам до Комшиите по Море и от там на автовози до милата ни татковина B)

Честито :mitsu-smiley: :icon_thumbup: :icon_rock: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! :)

 

От днеска и аз най-после си взех Лансерчето и цял ден немога да му се нарадвам. Минах 250 км., 100 от които градско :icon_rock:. Засега мърка като коте, дано и занапред да си остане така ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Здравейте на всички :) !

 

 

От дълго време бях без кола(около 4г.), но мисля си е струвало чакането. Като цяло не съм фен на спортните автомобили или по точно двуместни или тези с три врати(не че не ми харесват), аз съм човек който харесва удобството в една кола и държи и другите да се чувстват така(пример возя 3-4 човека в нея без да се чудят как ще се съберат или кой в кого да седне), та се оглеждах почти изцяло за седани. Най-важното беше колата която избера било то според цена, двигател, година и т.н. настина да ме грабне, дето се вика да ти завърти главата. Ами да всичко което съм искал го получих с тази покупка на тази красива, спортна(визирам външния и вид не толкова нейната мощност) даже бих казал семейна кола. Държа да подчертая това е първата кола, която купувам със собствени средства, а до сега съм имал една благодарение на моите родители. Горд съм, че постигнах най-накрая това за което съм чакал толкова много време. Пожелавам на всеки който е мечтал за нещо, което му се вижда почти непостижимо някой ден да постигне това и ще разбере как се чувствам в момента аз!

 

 

Горд собственик на Mitsubishi Lancer '08 Intense DI-D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито колега и със здраве да си я караш, хиляди километри да и навъртиш! Иначе браво, че си постигнал сам една мечта, това си е наистина нещо с което човек може да се гордее. И следи подраздел срещи, за да ни я докараш на местните сбирки и ние да споделим радостта ти. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Успешно и безаварийно каране.

Дано оправдае очакванията и радостта ти. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора кипя от щастие! Никога не съм предполагам, че на 19тия си рожден ден ще карам Lancer за подарък(50% аз си го платих така че не ме съдете). Някои от вас може би ще кажат, че нямам шофьорски опит за тази кола, но....пффф предпочитам да го придобия с нея. Качиш ли се вътре сякаш става soulbound и втори твой дом!

 

P.S. Модела е sportback intence 1,8 бензин и исках да му сложа bi xenon след като изгледах няколко клипа и разбрах, че са доста по-качествени от нормалните халогенки. Някой би ли ме упътил къде е най-желателно да помоля да ми ги монтират и от къде да ги взема?

Редактирано от YoYoBulgaria
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата, но не знам какво искаш да слагаш, но Би Ксенона, няма общо с халогените :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде и аз да се похваля, от днес си имам нов Lancer MY09. Мухахахахаха...:)лудница. Ще сложа снимки съвсем скоро. 1.8 интенз е, ако питате:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде и аз да се похваля, от днес си имам нов Lancer MY09. Мухахахахаха...:)лудница. Ще сложа снимки съвсем скоро. 1.8 интенз е, ако питате:)

 

Питаме, питаме...

Ха честито, колега!:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде и аз да се похваля, от днес си имам нов Lancer MY09. Мухахахахаха...:)лудница. Ще сложа снимки съвсем скоро. 1.8 интенз е, ако питате:)

Айде честито, още е дна бензинка в клуба!!! :icon_dance:

Със здраве и радост да си я караш и много без-аварийни да и навъртиш. :icon_thumbup:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде и аз да се похваля, от днес си имам нов Lancer MY09. Мухахахахаха...:)лудница. Ще сложа снимки съвсем скоро. 1.8 интенз е, ако питате:)

Честито и от мен колега милиони безаварийни км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се ето тези ги щракнах набързо с телефона. Само дето не мога да ги кача, че са много големи.... а тука дава само 50кб.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се ето тези ги щракнах набързо с телефона. Само дето не мога да ги кача, че са много големи.... а тука дава само 50кб.....

Качи ги в снимка.бг и дай линка тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте..

 

да се похваля и аз вече си имам Черен - 2009 Lancer Sportback 1.8 Intense M/T :)

 

довечера ще кача снимките ... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелее,много станахме,дайте да се преброим.....Честито колега,приятно и безаварийно каране!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...