Премини към съдържание

Имаме си Mitsubishi Lancer


lubenti

Препоръчано мнение

Здравейте!Много време не съм влизала във форума!

Честито на всички нови колеги!

Със здраве да си карат БИЖУТАТА!Много да им се кефят и безаварийно...

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ето снимки от мен .... :)

 

Снимки

Колега все едно гледам мойта кола.Да ти е честита придобивката и много безаварийни км

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: :icon_clap: :drinks: Ами какво да Ви кажа освен ЧЕСТИТО И МНОГО БЕЗАВАРИИНИ КИЛОМЕТЪРИ по нашите за съжаление бомбандирани като от снаряди пътища. В момента вав Варна е някакъв ужас, направо ме е страх да карам с тези джанти :icon_crying: . Както и да е забелязах, че след моя пост сме се увеличили с четири бижута :icon_rock: и сега наистина ми се иска да се съберем някаде. Само времето да го позволява .... до скоро и отново ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте; и аз попаднах в графата на собственик на Лансер 1.3 93г с климатик и десен волан без забележки на 125000км е.Направо е като нов, без ръждица е.В чужбина съм и не съм наясно колко струва в БГ и да не съм се набутал с цената 1200Евро

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Здравейте! Ето и още един нов собственик на свръх редкия за България Lancer Ralliart 2.4 Mivec 2004 г. на 78 хиляди от Канада.В страхотно състояние почти като нов, без ръжди, удъри и т.н. :icon_n_king: До колкото знам поне според застрахователя ми има още само два в България. :mitsu-smiley:

Редактирано от Ubercharger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...