Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Имаме си Mitsubishi Lancer


lubenti

Препоръчано мнение

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Май само аз нямам проблеми с алармата. Дали съм случил на хубава аларма, или да я чакам всеки момент ..... ? И моята е Gemini Robo.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз попитах в Балкан стар,дали мога да си сложа ксенон и да си затъмня задните стъкла и ми казаха,че няма проблеми,където и при който искам ...

 

Е това се надявах да чуя, не знам защо другия колега друго са му казали обаче. По принцип според мен не би трябвало да има проблем щото наистина е много проста операция, то човек ако е по-голям мераклия може и сам да си го сложи. а стъклата и аз ще ги затъмнявам, щом и за тях си питал още по-добре, така че мерси за информацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ам както кажете :). Само че ги накараите да подпишете договор :), да не стане, че после "каква гаранция бе, това не е правено при нас".

 

Въпрос: Водата за чистене на фаровете, същата ли е от казанчето за чистачките, че нещо бръмчи пък нищо не пръска?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оправиха ми алармата днес за около 30 мин. Бяха наистина учтиви, както някой спомена. Всъщност поддръжката ми каза, че това са стари модули и са я заменили изцяло с нов. По същото време имаше и един колега с Lancer, с когото към края разменихме няколко думи, но не го питах дали е от форума. Неговият проблем беше не, че не се включва, а че не се изключва :D . На фона на това съвпадение и няколкото мнения оттук за дефекти зададох въпрос на жената "Това май често се случва, а?", а тя с поглед встрани каза, че това не бил често срещан проблем...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На фона на това съвпадение и няколкото мнения оттук за дефекти зададох въпрос на жената "Това май често се случва, а?", а тя с поглед встрани каза, че това не бил често срещан проблем...

:D Таз жена явно е била доста дълго време в отпуска :D И мойта не се изключваше..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Малко тъп въпрос, но все пак стрелям ;). Къде си държите пожарогасители, триъгълници и пр.? Аз откакто си ги купих ми се подмятат в багажника заедно още някакви щуротии и се чудя няма ли някакви кутии или куфарчета, подобни на тези с инструментите, които са специално пригодени за целта? И ако има къде се продават, че където и да питам ми кимат отрицателно с глава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, бях дал баща ми да ходи до Балкан Стар с нея и той беше купил, някак си ги е заврял при гумата, понаместил ги е. Имам си всичко + чист багажник :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Да се похваля и аз след дълго избиране се спрях на новия Лансер. Днеска следобяд го изкарах от Балкан Стар. Черен 2.0 дизел ниво на обурудване INVITE. На външен вид цепи мрака и върви много. Предупредиха ме да не го ръчкам в началото много че сега е на 12 км :D

 

Ще споделям впечатления за него в тази тема. За сега ми прави впечатление че е малко шумен на първа и на втора. Преди карах бмв 320д и беше по-добре заглушено :icon_hmm:

 

Иначе като го настъпя на трета от 2000 об и се изтрелва .. даже гуми приплъзва :rulez:

 

Искам да го тествам малко на извън градско ама ще чакам уикенда ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и мноого да те радва, а и занапред още по-вече да му се кефиш. :icon_thumbup: За сериозни тествания на по високите скорости, ще трябва да се понавърти малко пробег първо и чак тогава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и ако имаш въпроси тук съм. :icon_thumbup:

Късмет и много приятни моменти, като си спомня като взех моя как не ми се слизаше от него и колко безсънни нощииииии :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега ! Много добър избор си направил.......Шумът ще изчезне след 5000км. като се разработи мотора......А до тогава избягвай да го ръчкаш сериозно......И понеже идва зима, никакво рязко форсиране, докато мотора не позагрее малко....... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега ! Много добър избор си направил.......Шумът ще изчезне след 5000км. като се разработи мотора......А до тогава избягвай да го ръчкаш сериозно......И понеже идва зима, никакво рязко форсиране, докато мотора не позагрее малко....... :icon_thumbup:

Дизелджия си е и това е то :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опа... моя вече е на 7000 :) и все така си шуми :). Това няма оправяне. Ще видя утре със 205/60/R16 как ще е. Надявам се малко по тихо да е в купето, но двигателя си е шумен като в началото. Радвам се че има още някой като мен с дизел. Найстина е пъргав, а ще разбереш, че и на 3та върти гуми :)...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е помпа-дюза как очаквате да не трака, шумотека си е :) С 16-ки се обира малко шума от гумите, но от двигателя няма как.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дизелджия си е и това е то :mitsu-smiley:
Ти ако видиш какво вървене прави, и какъв разход дава, и ти ще станеш...... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги.Снощи най после си взех Лансъра (cool silver),но не мога да му се нарадвам както трябва.Рано сутринта ми удариха стария Колт 91 г. и сега търся ляв фар и евентуално преден капак.Тръгвам да тествам извънградско новият автомобил и оглед по моргите за стария.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за Лансъра! С кеф да си го караш....и с много любов! А Колта толкова ли е ударен, че ще сменяш капака или просто не ти се занимава с тенекеджии? Но като се замисля, ако си намериш капак в някоя морга си е перфектното решение - една боя и си готов! Успех в търсенето!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен за новата придобивка!

Аз само се моля да ни одобрят за лизинга за мойто червено бижу!Щото иначе незнам от къде ще събера още 20 000 лв за да го взема. А нямам търпение.Освен това съм си го заплюла и капарирала.А ако чакам още, понеже е в шоурум, ще му изтъркат тапицерията от сядане!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте на всички аз съм нов член на клуба.Чакам от 15.12.08 да ми докарат новата количка(SPORTBACK 1.8 INVITE AVT) нямам търпение да я взема вече,от БС ме мотат,ту колата е в Турция ту в Словения.Като я взема ще пусна снимки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...