Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Имаме си Mitsubishi Lancer


lubenti

Препоръчано мнение

Честито и от мене , аз си взех моя 1,5 invite черен от "Дарс Ауто" преди седмица и все още ме държи влагата от удоволствието . Ако имаш въпросчета на среща съм .

Може и да се засечеме някъде по пътищата , в петък съм в Несебър , но за съжаление ще имам работа , но държа някой ден да ги наредим и да им се радваме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Добре дошъл в света на Мици и на новия Лансер. Аз още му се радвам, а го имам от април т.г. Поздравления за добрия избор. Новото си е ново. Кой каквото ще да казва, но сега осъзнах разликата между тази и бангиите "нов внос", евфемизъм, използван между другото предимно в БГ. Дано повече хора се осъзнаят и започнат да си купуват нови коли, независимо от марката.

Cheers!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Мерси колеги,тея ленсъри ги взимат като топъл хляб

Искам на първо време да си затъмня задните стъкла,но с по-светло фолио,след това ще се огледам за едни 17-ки джанти...някой да ме светне за междуболтовото разтояние,5х114 ли е ?

След това може да сложа един ксенонец 5000к ...просто толкова идеи ми идват за тази красавица..

Гледам че в ebay.com все още са малко глезотийките за тоя модел,иначе с лека ръка бих поръчал един боди-кит ?

 

Честито и от мен !!! :icon_thumbup:

На каква цена е този body kit ? :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз не мисля че ще си взема "нов внос" повече...просто мисля,че със парите за които правиш обслужване,регистрация,някое и друго ремонтче при клалифицираните "майстори",които ти съдират кожата...тия пари ги вкарвам в 2-3 вноски и спя спокойно

аудито ми беше нов внос от италия и искам само накратко да изброя някои от нещата които сменихме.Два месеца след като я взехме от джамбазина,ми замина съединителя.Отворихме го и какво да видим,стария диск беше белязан със бяла боя-беше от българска автоморга...защо да дава джамбаза 200лв за нов диск,като може да го вземе за 50лв от моргата...половината носачи сменихме,някои хора се досещат колко са на брой и на каква цена...бензинова и маслена помпа и още куп дребни ремонтчета при народните "майстори",дето оправят едно нещо и развалят друго...По едно време ми беше писнало!

Просто с тва определение "нов внос",бая хора си вадят хляба и тва е..

 

 

Тея брони и маски мисля че от тука могат да се поръчат www.body-kit.com

Пише че могат да ги изпращат из цял свят,ако направим една голяма поръчка и някой се наеме да ги поръча,ще искачаме с големи красавци

 

http://body-kit.com/model_mit_lancer08bodykits.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,на 23год. съм от Несебър.Днес след едномесечно избиране на нов автомобил,най-накрая аз и баща ми,спряхме избора си на новия лансер,просто за тея пари няма нищо конкурентноспособно на спортния седан.

Преди това съм карал 3 германски коли и хвърлихме толкова пари за авточасти и ремонти,последната ми кола особенно (ауди А4 97год. италиянка) глътна още 3-4 хил лв за 1 година...Още като я продадох преди месец решихме че ще взимаме отново германско возило,нов внос,около 2002година,оба4е успях да вразумя баща ми,благодарение на всеизвестната здравина на Митсубиши и 3 годишната гаранция или 100 000км,просто ще забравя за ремонти...

След 4-5 дни,когато си взема количката,ще се похваля със снимки :)

Радвам се така,все едно взех книжка :)))

:mitsu-smiley:

Като го вземеш се обади да се срещнеме някаде по курорта 0888 75 72 79 (следобед, че сутрин спинкам). Аз съм тука до края на Октомври и често съм в Несебар. Честито :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли си на идея какво точно "отключва" спортният режим? Имам колата от месец, но едва тези дни имах възможност и време да се порадвам повече на тази екстра по тъмните и пусти софийски улици. Чак сега усетих, че поведението на автомобила се променя коренно. Волана става доста по-чувствителен и колата много по-пъргава, но не само като динамика, ами и като поведение... сякаш стои по съвсем различен начин на пътя. Приемам, че може маааалко да си внушавам за нещо, но определено разликата я усетих, след като последователно превключвах в режимите и карах известно време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обикновенно, спортния режим втвърдява окачването и подава повече газ, при едно и също положение на педала спрямо нормалния начин на каране. Обикновенно се развърта на по ниски обороти и достига макс въртящ момент. Поне аз така мисля.

 

Колкото до колега, който мисли да си слага ксенон, да го предупредя, че само ЗАРАДИ ТОВА си поръчах Инстайл, защото казаха, че те не слагат, а ако ми сложат другаде, пада гаранцията, на всяко нещо, което засяга ксенона, а това хич не е малко. Просто внимавай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

 

можете ли да ме светнете колко са гумените оригинални стелки за новия Лансер ?

ровех се ама нищо не намерих.Верно не съм звънял на дилърката ми ама тя е на почивка и не ми се ще сега да я занимавам пак с работа :D

и другия ми въпрос , след като ми е гаранционна колата ако и сложа някаде другаде фолио за затамняване на задните стстранични стъкла няма ли да ми отиде гаранцията, чувал съм , че май и в Балкан Стар слагали ама не ми е проверено инфото.

Поздрави :icon_n_jockey:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като взех колата имах лек инцидент на третия ден, който помислих, че е изцяло от мен, но с всеки изминал ден се убеждавам в друго. Става въпрос за спирачките. Уникално здрави са, но това, което забелязах е доста странно, поне за мен. Когато оставя колата за по-дълго време и после я запаля и мина от P на R/D, то в първия момент спирачки просто няма, а се сещате, че колата си тръгва, макар и бавно. На паркинга където я оставям аз има лек наклон. Когато тръгвам да я вадя назад на няколко пъти буквално щях да размажа колите зад мен, защото сама се ускорява доста бързо. Реших да опитам да я паркирам с носа към отсрещните коли и спирачките отново не сработват. Тези дни опитах да запаля двигателя и да поседи минута, като съм и на N и уж се получават нещата. Общо взето не мисля, че има проблем със спирачките, а по-скоро, че има особенност, която още не мога да разбера. Ако на някой му се е случвало или знае за какво говоря нека сподели, защото следващия път може и да не мина само с леко одраскване ;).

 

Както и предполагах не е проблем със спирачките, а колегата Николов се оказа прав. Като не е загрял двигателя колата си поддържа 1500 оборота и съответно доста бързичко се изнася. Само че в този момент спирачките имат нужда от повече натискане, за да хванат по-здраво. Понеже аз на тестдрайва щях да налапам волана първите няколко пъти, като се опитах да спирам и впоследствие си свикнах да галя спирачния педал. Преди да загрее обаче явно си трябва малко повече натискане. На фона на всичко, като добавим тесните пространства при паркиране... ситуацията става ясна. Мисля обаче, че като цяло свикнах и нямам проблеми вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

най после пристигна и моя Lancer :icon_rock: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=273865

 

със халогените,металика и алармата ми стъпи на около 34 хил лв...

 

обаче нищо неможе да се сравни с чувството да караш нова кола...

 

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Много приятни мигове с колата и дано виждаш повече зяпнали физиономии по улицата, защото определено хваща окото пред доста от суперскъпите возила, които станаха масови ;).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте!

И аз от скоро имам Митсубиши Лансер 1.3 1989г.

Кажете малко за автомобила, да знам с какво да внимавам.

Благодаря предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Обикновенно, спортния режим втвърдява окачването и подава повече газ, при едно и също положение на педала спрямо нормалния начин на каране. Обикновенно се развърта на по ниски обороти и достига макс въртящ момент. Поне аз така мисля.

 

Колкото до колега, който мисли да си слага ксенон, да го предупредя, че само ЗАРАДИ ТОВА си поръчах Инстайл, защото казаха, че те не слагат, а ако ми сложат другаде, пада гаранцията, на всяко нещо, което засяга ксенона, а това хич не е малко. Просто внимавай.

 

 

Значи те не слагат дори като си го занесеш и те не искат да го сложат така ли? Това е много зле, аз доколкото съм чувал при другите фирми си слагаш без проблем каквото искаш по тоя начин. А добре в такъв случай на какво ще падне гаранцията по точно ако си го сложа на друго място?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко, което засягат при инсталирането на ксенона:).

Крушка и баласт :) Не виждам какво друго ще засяга, като няма рязане, всичко е plug & play.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз попитах в Балкан стар,дали мога да си сложа ксенон и да си затъмня задните стъкла и ми казаха,че няма проблеми,където и при който искам ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на някой случвало ли му се е да му се прецака алармата? На мен в петък ми се изгуби звуковата сигнализация и когато влезнах в автомобила се включи алармата. Рестартирах с малката пишчица и само при Lock измяука, впоследствие при отключване и заключване пак я нямаше. Случи се, че бях в БС в Пловдив тогава и споменах за проблема, даже говорих с фирмата, която се занимава с алармите и онзи каза просто да рестартирам, но явно не действа. Сега аларма има, но процеса на включване и изключване е досадно дълъг... Е, аз ли нещо пропускам или ще трябва да се разкарвам до БС отново?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на някой случвало ли му се е да му се прецака алармата? На мен в петък ми се изгуби звуковата сигнализация и когато влезнах в автомобила се включи алармата. Рестартирах с малката пишчица и само при Lock измяука, впоследствие при отключване и заключване пак я нямаше. Случи се, че бях в БС в Пловдив тогава и споменах за проблема, даже говорих с фирмата, която се занимава с алармите и онзи каза просто да рестартирам, но явно не действа. Сега аларма има, но процеса на включване и изключване е досадно дълъг... Е, аз ли нещо пропускам или ще трябва да се разкарвам до БС отново?

Отиди направо при не в БС, а във фирмата която ти е слагала алармата. Аз имах подобен проблем и така направих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да , и аз имах проблем с нея даже още като купих колата оказа се че не са направени настройките като трябва

така , че прав е колегата LiX направо в сервиза и да оправят настройките

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на някой случвало ли му се е да му се прецака алармата? На мен в петък ми се изгуби звуковата сигнализация и когато влезнах в автомобила се включи алармата. Рестартирах с малката пишчица и само при Lock измяука, впоследствие при отключване и заключване пак я нямаше. Случи се, че бях в БС в Пловдив тогава и споменах за проблема, даже говорих с фирмата, която се занимава с алармите и онзи каза просто да рестартирам, но явно не действа. Сега аларма има, но процеса на включване и изключване е досадно дълъг... Е, аз ли нещо пропускам или ще трябва да се разкарвам до БС отново?

 

колега, и аз имах проблем с алармата - та смениха целия им блок там или квото и да е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Окей, направо отивам в "Алком" тогава... оказа се, че са ми на 100-ина метра от офиса. Алармата ми е Gemini 7157 Robo. Мисля, че не на всички автомобили слагат едни и същи, така че нека "дефектиралите" колеги кажат и те ли са със същите.

 

А, и за колко време оправиха проблема?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...