Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Имаме си Mitsubishi Lancer


lubenti

Препоръчано мнение

Колеги немога да опиша радостта си от 1-то каране на автомобила...... Единственото за което най-много ме е яд, че е служебен, но колата е супер :icon_thumbup: . Очакваите скоро снимки и първи впечетления от поведението на този :mitsu-smiley: красавец. За сега мога да кажа ,че е дизел с 6 скорости и джанти 18-ки ...... :icon_angel: По късно ще дам и повече инфо за модела :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ама защо се оплакваш? Най-добрата кола е служебната, а служебно мицу си е направо за завиждане, чак не много благородно!

Как бих искал да можем да си купим служебна кола... Такъв диамант бих спрял пред офиса, свят да се извие....

Честито, колега, да си я карате със здраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо се оплакваш? Най-добрата кола е служебната, а служебно мицу си е направо за завиждане, чак не много благородно!

Как бих искал да можем да си купим служебна кола... Такъв диамант бих спрял пред офиса, свят да се извие....

Честито, колега, да си я карате със здраве!

Оплаквам се,защото ме обхвана чувството на ревност :icon_blush: ,само при мисълта, че и други ще се качват в него :icon_crying: Нали знаеш жената давам колата не :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

то с жените - даваме ги - недаваме - много ни пита някой.... затова - гледайте си колиците, колеги ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги немога да опиша радостта си от 1-то каране на автомобила...... Единственото за което най-много ме е яд, че е служебен, но колата е супер :icon_thumbup: . Очакваите скоро снимки и първи впечетления от поведението на този :mitsu-smiley: красавец. За сега мога да кажа ,че е дизел с 6 скорости и джанти 18-ки ...... :icon_angel: По късно ще дам и повече инфо за модела :mitsu-smiley:

 

Е, е честита :mitsu-smiley: придобивка пък какво от това че е служебна. Нали ще можеш да я караш. Тъкмо ще има кой да споделя отзиви. :icon_clap: Очакваме в скоро време най-подробно ревю.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички от форума. От няколко дена си имам Lancer 96 г. Първата му регистрация е

06.1997г. Имала е един собственик и е австрийче. Не мога да опиша колко сме доволни всички в къщи и как и се кефиме. Вече смених масълце и филтърчета, а другата седмица и ремъче. По принцип семейството много искахме японче и се бях ориентирал към Колт. Но като видяхме Lancer-чето очичките ни истекаха по него. И те така........ :icon_thumbup:

В къщи вече всички сме :icon_rock:

Моля ви да ми дадете някои съвети и аз не зная за какво но като чета постовете зная със сигурност ,че има какво да ми кажете и най-вече да ме научите.

Предварително БЛАГОДАРЯ на всички :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

и аз преди седмица и нещо си взех lancer 96-та година и е страхотен... вчера му отеделих цял ден в най-обстойно преглеждане поне до колкото разбирам... и доста неприятни неща открих.. като например типичните австрийски гадни корозии... но ще се справяме някак... ще кача снимки... ако можеш хвърли и ти някоя да го видим...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Най накрая дойде :) черен Лансер Спорт Седан :) ............... Това е КОЛАТА ( докато излезе Евото ) Мислех че ще е доста по бавен или тромав от Галант ама не, според мен си е даже и по бърз и по стабилен ...даже доста по стабилен на пътя. Малко е шумен наистина ........ ама какво пък. Аудиото се справя доста добре с външния шум :) А 18 цоловите джанти с гуми Йокохама Адван къртят :) Скоро снимки и още отзиви. Снощи мислех да спя в колата ...... ама жената щеше да ме бие накрая :) :) :) Айде за сега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честито и много безаварийни километри и аз чакам... за моя черен бензинов звяр :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честито и много безаварийни километри и аз чакам... за моя черен бензинов звяр :icon_thumbup:

Честита да ти е колега,с кой двигател е звяра?.Как е като возия?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро, като се събираме пак, да вземеш да дойдеш :) Честито!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най накрая дойде :) черен Лансер Спорт Седан :) ...

 

Колега да и е честит и много безаварийни километри. Вече може спокойно да смениш надписа от подписа си .. наместо "скоро" - "вече" :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички от форума. От няколко дена си имам Lancer 96 г. Първата му регистрация е

06.1997г. Имала е един собственик и е австрийче. Не мога да опиша колко сме доволни всички в къщи и как и се кефиме. Вече смених масълце и филтърчета, а другата седмица и ремъче. По принцип семейството много искахме японче и се бях ориентирал към Колт. Но като видяхме Lancer-чето очичките ни истекаха по него. И те така........ :icon_thumbup:

В къщи вече всички сме :icon_rock:

Моля ви да ми дадете някои съвети и аз не зная за какво но като чета постовете зная със сигурност ,че има какво да ми кажете и най-вече да ме научите.

Предварително БЛАГОДАРЯ на всички :icon_clap:

 

Честито! Направил си по-добрия избор! :icon_clap: Със здраве да си го караш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен много безаварийни километри и много здраве на всички фенове у вас :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

радвам се да се присъединя към вашия форум, от утре и аз ще имам нов лансер

1.5 inform нямам търпение вече броя часовете!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :icon_clap:

 

Модераторски контрол. Колега, пишете грамотно! Следващо подобно мнение ще бъде изтрито безкомпромисно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...