Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Качете малко снимки на личния си автомобил


Препоръчано мнение

Е, спор няма автомобила е прекрасен. С здраве да си го караш и само приятни мигове с него. Имам само един въпрос. Чак пък цяла тема ли трябваше заради едни снимки и една кола ? Сигурно може защото е скъпа колата? :icon_n_oops:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...... Имам само един въпрос. Чак пък цяла тема ли трябваше заради едни снимки и една кола ? Сигурно може защото е скъпа колата? :icon_n_oops:

 

 

Сдържай изказванията, брой до повече от 5 преди да пуснеш пост! Темата е в раздел "Фотогалерии".Ако не ти се откъсва някоя хубава дума за наистина красивия автомобил на колегата, както и другите колега също отбелязаха, простно не пълни форума с лишени от смисъл постове! Нищо лично, но следя твои изказвания от доста време и немисля, че ако се стигне втори път до извинения, те ще са ти от полза. Бъди премерен в мненията си!

 

 

Най-добри пожелания!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сдържай изказванията, брой до повече от 5 преди да пуснеш пост! Темата е в раздел "Фотогалерии".Ако не ти се откъсва някоя хубава дума за наистина красивия автомобил на колегата, както и другите колега също отбелязаха, простно не пълни форума с лишени от смисъл постове! Нищо лично, но следя твои изказвания от доста време и немисля, че ако се стигне втори път до извинения, те ще са ти от полза. Бъди премерен в мненията си!

Най-добри пожелания!

 

Първо да изкажа мнение по темата: Колата е страхотна ,още повече намираща се до тези самолети! Да си я караш с удоволствие и безаварийно!

И второ- Извинявам се предварително за спам-а:

Колега ГеоргиеВ, и аз на моменти не удобрявам написаното от колегата Plam , но този път ще застана с две ръце зад него!

Все пак е изразил мнение по темата..., а именно "откъснала му се е някоя добра дума" за добрия вкус на колегата и прекрасния автомобил и снимки!

След което свободата на словото му е дала право да зададе този си въпрос! Напълно прав е според мен!

Нямам нищо лично към който и да е било , но всеки ако почне да си пуска отделна тема (не зависимо ,че е в дадения подраздел) със снимки на собствения си автомобил.... нали се сещате колко много самолети има в този форум!

Има една обща тема "за снимки на колите ни" и мисля ,че там е мястото!

Както много пъти уважаваните от мен модератори са казвали: "Да не задръстваме форума с много и различни теми"

Надявам се ,че никой не е останал обиден от мнението ми!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо да изкажа мнение по темата: Колата е страхотна ,още повече намираща се до тези самолети! Да си я караш с удоволствие и безаварийно!

И второ- Извинявам се предварително за спам-а:

Колега ГеоргиеВ, и аз на моменти не удобрявам написаното от колегата Plam , но този път ще застана с две ръце зад него!

Все пак е изразил мнение по темата..., а именно "откъснала му се е някоя добра дума" за добрия вкус на колегата и прекрасния автомобил и снимки!

След което свободата на словото му е дала право да зададе този си въпрос! Напълно прав е според мен!

Нямам нищо лично към който и да е било , но всеки ако почне да си пуска отделна тема (не зависимо ,че е в дадения подраздел) със снимки на собствения си автомобил.... нали се сещате колко много самолети има в този форум!

Има една обща тема "за снимки на колите ни" и мисля ,че там е мястото!

Както много пъти уважаваните от мен модератори са казвали: "Да не задръстваме форума с много и различни теми"

Надявам се ,че никой не е останал обиден от мнението ми!

 

 

Напълно съм съгласен с казаното, колега, но се подразних от иронията в думите му "Сигурно може защото е скъпа кола" и т.н. С риск да бъда разбран погрешно, и да обидя някой трябва да кажа, че намирам доста голяма доза двуличие и нагаждачество у някои хора! Както и да е това е мое лично мнение, а и не искам да се зараждат такъв тип спорове, още по-малко по моя вина, за това се извинявам и прекратявам тази тема! Извинявам се на колгата Християн и на другите колеги, че оспамих темата но не се сдържах.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с казаното, колега, но се подразних от иронията в думите му "Сигурно може защото е скъпа кола" и т.н. С риск да бъда разбран погрешно, и да обидя някой трябва да кажа, че намирам доста голяма доза двуличие и нагаждачество у някои хора! Както и да е това е мое лично мнение, а и не искам да се зараждат такъв тип спорове, още по-малко по моя вина, за това се извинявам и прекратявам тази тема! Извинявам се на колгата Християн и на другите колеги, че оспамих темата но не се сдържах.

Айде стига бури в чаша вода :icon_thumbup: Ако някой ще публикува снимки, да заповяда...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки на новото табло в моя диамант:

 

Това е снимка, правена на светло:

http://farm4.static.flickr.com/3137/3000957538_e56747bce0_b.jpg

 

Това е снимка с преекспонация... затова изглежда толкова сияещо. На много много тъмно се вижда по подобен начин:

http://farm4.static.flickr.com/3269/3000117815_aaeb5dac21_b.jpg

 

Ето така най-точно изглежда при средно тъмно:

http://farm4.static.flickr.com/3040/3000958662_e10bbd3a83_b.jpg

 

Как се вижда от навигаторската седалка:

http://farm4.static.flickr.com/3271/3000119665_8a5c01b526_b.jpg

 

Поглед от задната седалка:

http://farm4.static.flickr.com/3173/3000120751_3a0266441a_b.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм откровен, и ще кажа истината: Не ми харесва, шарено е. Не отива на кожите, на волана, на идеята за Галанта.

 

Според мен таблото като на по-новите е напълно оптимално, хем сдържано, хем шик... Това ще уморява погледа, почти съм сигурен.

 

 

 

 

От друга страна, поздравления за успешно завършената работа!!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стрелките се губят защото не съм ги завършил... имам специална боя за тях, но ми трябват и специални диоди ;) Това ще е следващата седмица. Иначе реално стрелките се виждат, просто снимките са такива.

 

Очите не се изморяват толкова... определено е по-набиващо се на очи и не е за всеки...

 

Aga - нормално е да не ти харесва. Именно благодарение на различните вкусове на хората има разнообразие в този живот ;) Не може всички всичко да харесваме - би било доста нелепо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Този тунинг вдига поне с 5 коня мощността !

Но пък на мене много ми допада! :icon_thumbup:

Ей, Ники, недей издава номера, че току-виж някой акцизен следи форума и го натоварят бачо Стилян да си плати ;-)

 

Харесва ми, но трябва да се види на живо, и аз имам съмнения, че може да товари очите..... А това никак не е добре!

Стиляне, има ли опции за регулиране на силата на светлината? Ако има - тогава всичко е наред! И умната и икономично с боята, че моите стрелки са мнооого избелели вече ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето 2 снимки и на нашето :mitsu-smiley: Качеството е никакво но.........като направя по-хубави пак ще покажа :icon_blush:

http://www.album.bg/nikita95/tags/cimg0143/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето 2 снимки и на нашето :mitsu-smiley: Качеството е никакво но.........като направя по-хубави пак ще покажа :icon_blush:

http://www.album.bg/nikita95/tags/cimg0143/

 

Красавец голям!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето 2 снимки и на нашето :mitsu-smiley: Качеството е никакво но.........като направя по-хубави пак ще покажа :icon_blush:
Колега ! Хубавият Галант, и на некачествени снимки си личи............. :icon_thumbup: .....Да ти е честито, и с КАТ и майстори, да не се срещаш......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aga - нормално е да не ти харесва. Именно благодарение на различните вкусове на хората има разнообразие в този живот ;) Не може всички всичко да харесваме - би било доста нелепо...

 

Абсолютно! Представи си какъв щеше да е скучен света... всичко еднакво! :D

 

Значи като казах "не ми харесва", имах предвид че ако избирам между двете ще избера оригиналното. Не че твоето не е хубаво, само сравнено със за себе си!!!

:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На белия бургаски звяр му липсват 16 или 17 джанти, по-тъмни от колата примерно черни , страхотен е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Честити

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Малко ме е срам , ама си го обичам много галантчето , въпреки че може да е едно от най-дъртите във форума . Гледа се с много любов :victory: Днеска реших да го снимам за последно през тази година с летите джанти , преди да му сложим зимните гуми .

post-812-1227459639_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко ме е срам , ама си го обичам много галантчето , въпреки че може да е едно от най-дъртите във форума . Гледа се с много любов :victory: Днеска реших да го снимам за последно през тази година с летите джанти , преди да му сложим зимните гуми .

 

Няма място за срам - много ти е хубав Галант-а и сигурно превъзхожда по здравина много от по-новите му събратя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...