Премини към съдържание

Качете малко снимки на личния си автомобил


Препоръчано мнение

Честито,колега :) Той интериора е същия като Лансера бре... :shock:

То по-интересното е, че е същия и на Citroen C-Crosser и Peugeot 4007 :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри! :)

Страхотен автомобил!

Най-добрият SUV, продаван в България! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята японка. :mersi:

http://i.data.bg/08/09/21/1163852_orig.jpg

http://i.data.bg/08/09/21/1163854_orig.jpg

 

Този еклипс доста време се продаваше - ти ли си новият собственик или не можа да го продадеш. Гледам махнал си крилцето отзад - по-добре е :) Имаш ли снимки в профил да видим стойката с 18-ките?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само неказвай какъв беше като пристигнах, че чак срам ме хвана :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахах.... Не се притеснявай Емо :) Имаме го и сниман! :rolleyes: Почти на всеки един от колегите колицата беше мръсничка... но какво да се прави... Гадно време. :icon_n_ermm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахах.... Не се притеснявай Емо :) Имаме го и сниман! :rolleyes: Почти на всеки един от колегите колицата беше мръсничка... но какво да се прави... Гадно време. :icon_n_ermm:

 

Моя джип беше чист, макар да не го бях къпал скоро. Май само мен не ме е валял дъжд :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя джип беше чист, макар да не го бях къпал скоро. Май само мен не ме е валял дъжд :icon_thumbup:

 

Дааа...паджерката просто изпъкваше пред всички с блясъка си :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само неказвай какъв беше като пристигнах, че чак срам ме хвана :)

и пак си е хубава колицата ти

 

Емо, каква беше тази приказка за хубавия кон и скъсания чувал? Хубавото си е хубаво, една баня просто идва в плюс! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

МАНЯЦИ!

Да видите моята на какво заприлича след влизането в една локва покрай лозето...........

Ама ще трябва да я лъсна, нали булка ще карам с нея скоро ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

буахахахахаха - егати костенурката :D

 

Това съвсем спокойно може да се наложи като дизайн за малка градска кола, което само показва великолепието и безсмъртието на модела!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво има място и за сядане отпред на бронята :icon_thumbup:

 

Готино е станало :)

Виж нещо емблемата сякаш се губи... не знам как е на живо, но дали пък да не я махнеш или пък по-голяма?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво има място и за сядане отпред на бронята :icon_thumbup:

 

Готино е станало :)

Виж нещо емблемата сякаш се губи... не знам как е на живо, но дали пък да не я махнеш или пък по-голяма?

Ами Божо, имам една 5 сантиметрова емблема, но се чудя дали да не я сложа на решетката отдолу - в централния сектор. Имам обаче опасения, че ще стане кичозно. Освен за сядане, има място и за 2 уискита, фъстъци и СД уредба, да се почерпим двамата за добрата работа :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ето я и най-накрая моята количка,собственик съм на нея от близо 2 месеца,засега съм много доволен,имаше доста работа за да стигне до този вид който виждате,макар и не представляващ нищо особенно ,аз съм си доволен от нея.Дано и на вас ви хареса! :icon_thumbup:

 

P.s Позволявам си да сложа и моя снимка ,за да знаете все пак кой стой зад този профил и тази кола,защото колата не е всичко,човека е по -важен :) Ако смятате ,че на снимката ми не и е тук мястото няма да се разсърдя да я изтъркате :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...