Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Имаме си Mitsubishi Lancer


lubenti

Препоръчано мнение

И аз съм се насочил към INVITE с CVT ск.кутия, но като прочетох по-внимателно таблицата с екстрите май ще се насоча към INTENSE с CVT кутия.

Какви са предимствата:

1. Пласмасови спойлери на праговете - защитава праговете от камъчетата по пътя и от тук отлага корозията във времето.

2. 18” алуминиеви джанти с гуми 215 / 45 R18 - подобрява визията на автомобила и стабилността, но тези ниски гуми за нашите "прекрасни" пътища са смъртоносни за алуминиевите джанти.

3. AM/FM Радио, 6 CD changer с аудио с-ма Rockford Fosgate Premium с 9 говорителя, 650 W усилвател - няма какво да се каже за тази екстра.

 

И цвета естествено червен. Другите просто обезличават автомобила, а той трябва да се вижда от далеч.

Вече има един в града (черан), но го забелязваш едва като дойде до теб.

2. Абе чак да са смъртоносни не мисля. Супер са си 18-ките. Другите 16-ки някакси изглеждат "детски" на тази кола.

3. Аудиото наистина е много добро. Опитах се да го надуя на макс ама не успях, вътре не се седеше :D

 

За цвета... това червено не е това червено по рекламите, на картинка седи много по-яко ма в действителност не е толкова яко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

2. Абе чак да са смъртоносни не мисля. Супер са си 18-ките. Другите 16-ки някакси изглеждат "детски" на тази кола.

3. Аудиото наистина е много добро. Опитах се да го надуя на макс ама не успях, вътре не се седеше :D

 

За цвета... това червено не е това червено по рекламите, на картинка седи много по-яко ма в действителност не е толкова яко.

 

Да не е това червено, а и в момента нямат :(. Ще трябва или да си избера някой от сивата гама или да чакам... до не знайно кога :(.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не е това червено, а и в момента нямат :(. Ще трябва или да си избера някой от сивата гама или да чакам... до не знайно кога :(.

 

Колега ние нашето червено червено' диаматче го чакаме от януари.

Да чакането е много неприятно, но като се замислиш този червен звяр с едни 18 -ки :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги относно музикалната система нещо не схващам,навсякъде пише 9 говорителя а аз намирам само 7.Пищялки 2 отпред до стъклата на вратите,2 на предните врати при краката,2 на задните врати и 1 буфер в багажника.Та два броя ми се губят,що така ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги относно музикалната система нещо не схващам,навсякъде пише 9 говорителя а аз намирам само 7.Пищялки 2 отпред до стъклата на вратите,2 на предните врати при краката,2 на задните врати и 1 буфер в багажника.Та два броя ми се губят,що така ?

 

От начало това и мен много ме мъчеше.

На Outlander-а задните са двулентови, и си мисля, че случаят и тук е същият.

 

Tук е показано разпределението за Outlanrer

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ние нашето червено червено' диаматче го чакаме от януари.

Да чакането е много неприятно, но като се замислиш този червен звяр с едни 18 -ки :rulez:

 

Meне ме увериха, че началото на другият месец ще има и една от тях ще е моята...мрррр

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги относно музикалната система нещо не схващам,навсякъде пише 9 говорителя а аз намирам само 7.Пищялки 2 отпред до стъклата на вратите,2 на предните врати при краката,2 на задните врати и 1 буфер в багажника.Та два броя ми се губят,що така ?

Както каза Милен,

 

2 х пищялки отпред

2 х мид бас отпред

2 х 2 лентови отзад (мид бас + пищялка)

1 х бас в багажника

 

Еми реално са 7 колони, ма говорителите са 9 ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм един стар любител на тази марка и ползвател до момента на един Colt '89 :mitsu-smiley: .

По мненията ви до момента виждам доста положително отзиви ... аз здраве и живот мисля да се сдобия с едно такова другата седмица...червено /1.5 MIVEC 109 к.с./ линич: INVITE. И съм много Happy от този факт...

 

И аз така: от Колт 89 на Лансър 2008 :icon_dance: Но колта си е още в семейството... и няма и да излезе от него, ако зависи от мен (много яка кола!) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме вълнува и един друг въпрос:

Дали новите двигатели са конструирани като старите, да не срещат клапаните като се скъса ремъка?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме вълнува и един друг въпрос:

Дали новите двигатели са конструирани като старите, да не срещат клапаните като се скъса ремъка?

Едва ли са направили крачка назад ;) Мисля, че не са с ремък, а с верига.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. От два дена имам Lancer и искам да попитам някои неща. От Балкан Стар ми предадоха автомобила много набързо и не успях да попитам горе долу колко време и колата трябва да се кара по-внимателно. В книжката пише ориетировъчни скорости, които да не се превишават в началото, но някой може ли да ми каже като обороти какво да не превишавам. Още нямам време да видя как става връзването на телефона с колата, така, че и за това ще питам ако не се справя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. От два дена имам Lancer и искам да попитам някои неща. От Балкан Стар ми предадоха автомобила много набързо и не успях да попитам горе долу колко време и колата трябва да се кара по-внимателно. В книжката пише ориетировъчни скорости, които да не се превишават в началото, но някой може ли да ми каже като обороти какво да не превишавам. Още нямам време да видя как става връзването на телефона с колата, така, че и за това ще питам ако не се справя.

До 3000 км. не превишавай 3500-4000 оборота. Не трябва се форсира просто. На 1000 км. трябва да отидеш на преглед в БС и след това на 15000 км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз. Днес взех Лансер-а, 1.8 Intense, сребърен металик. Страхотен автомобил. Нямам думи. Тук пътищата са идеални, а и бензинът е бензин. Това за шумовете и не-знам-си-кво е силно преекспонирано, дори и за 18-инчовите джанти. Обслужването и отношението на дилъра към клиента е супер. Хората са изключително коректни. А и гаранцията е 5 години. Много се чака за цветовете червен, черен и тъмносин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз. Днес взех Лансер-а, 1.8 Intense, сребърен металик. Страхотен автомобил. Нямам думи. Тук пътищата са идеални, а и бензинът е бензин. Това за шумовете и не-знам-си-кво е силно преекспонирано, дори и за 18-инчовите джанти. Обслужването и отношението на дилъра към клиента е супер. Хората са изключително коректни. А и гаранцията е 5 години. Много се чака за цветовете червен, черен и тъмносин.

Както каза, пътищата при теб са съвсем други, тука в БГ с нашите смотани пътища си е шумничко. Примерно, има голяма разлика между новия и стария асфалт на Цариградско ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за пътищата е коментирано много пъти, но проблемът е и в променливото качество на горивото в БГ (също outspoken). Тук, където и да заредиш, СтатОйл, ЕССО или Шел, 95 си е 95. Иначе за колата, просто покрива очакванията ми. Тук не се предлага дизеловият вариант на Лансер (2.0 ПД), а само бензиновите 1.5 и 1.8. Очакват комън-рейла, затова може би. В БГ как е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравей,

как така 5 години гаранция - на сайта пише 3 години или 100 000 км :(

 

 

Да се похваля и аз. Днес взех Лансер-а, 1.8 Intense, сребърен металик. Страхотен автомобил. Нямам думи. Тук пътищата са идеални, а и бензинът е бензин. Това за шумовете и не-знам-си-кво е силно преекспонирано, дори и за 18-инчовите джанти. Обслужването и отношението на дилъра към клиента е супер. Хората са изключително коректни. А и гаранцията е 5 години. Много се чака за цветовете червен, черен и тъмносин.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi Warranty

A warranty is a guarantee given to the buyer by Mitsubishi stating that a car is reliable and free from known defects and that they will repair or replace defective parts at no charge, within a given time limit, and under certain conditions. What is covered? Mitsubishi is offering a basic warranty of 5 yrs / 60,000 mi and drivetrain coverage of 5 yrs / 60,000 mi. Choose an option to learn more about the Mitsubishi warranty program for the model of your choice.

 

 

2008 Mitsubishi Lancer Warranty Program

Basic 5 year / 60,000 miles

Free Maintenance N/A

Drivetrain 10 year / 100,000 miles

Roadside 5 year / Unlimited miles

Rust 7 year / 100,000 miles

 

 

така е в развитите страни, в Русия също е 3 г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гаранцията наистина е пет години, давана от Мицубиши Мотърс - Норвегия. При получаване на автомобила ми подариха и бутилка хубаво френско вино.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз барабар Петко с мъжете. Вчера го капарирах и до края на месеца и аз ще съм част от вашето семейство.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Някъде напред прочетох че колата с двигател 1.5 давала разход 6/100л. Извинявам се но това е пълен ъпсурд или си се объркал с новите контролери по таблото или датчика не е в изправност,първото е по вероятно. Аз имам същия двигател и за сега максималното което ми е показало за градско е 7.9л което е с 0.3л по малко от заводското. Но по долу от 7.5 не е падало и то без да я натискам,мен ме и страх още :)!

За тея дето се интересуват от пластмасата,да наистина вътре е доста пластмасово все едно съм в стария Опел. Тази пластамса можеха да я използват по-пълзотворно ,като добавят някое отделение за вещи в повече.За качеството тепърва ще разберем.

За шума при моята версия с 1.5 за мен е много добра шумоизолацията,естествено че при кофти асвалт шуми,ама който иска да не му шуми да си купи кола с базова цена над 40000лв

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...amp;#entry64046

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ами да се похваля :-) и аз от известно време съм с Лансер [intense 1.8 CVT] и бих искал да попитам за няколко неща:

1. Автоматика изключвате ли го на магистралата - т.е. ръчния режим ли използвате.

2. Круз контрола реално приложим ли е някъде в бг ?

3. На праговете на вратите някой да си е слагал фолио или нещо такова. Един приятел вече успя да направи

2-3 малки драскотини като се качваше ... вярно че праговете не се виждат като се затвори вратата, но все пак си мисля

за такъв вариянт за да се предпазя от такива неща :-)

4. Може ли еднократно вдигане на оборотите до към 5 хил. да доведе евентуално до някакъв проблем - спазвам

ограничетнието до 3500 об , но веднъж цъкнах грешното лостче и върнах надолу :icon_blush: и ги качи към 5 някъде...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...