Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Имаме си Mitsubishi Lancer


lubenti

Препоръчано мнение

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Браво на теб колега,Честито и да си го караш мноооооого км безаварийно :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 21.03.08 в 16.45 подкарах дългоочаквания Лансер 1.8 CVT Intense.Много се кефя.http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=230501

 

 

Честито колега със здраве да си я караш и много безаварийни километри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехааааааааа :icon_clap:

Това явно означава, че 1.8 са дошли :icon_rock: Утре ще се обадя да видя какво става с мойта. Иначе, Краси честито, направо ти завиждам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен!

Да си го караш със здраве!

Колега тая снимка с Мерцедесите и Лансъра стои малко странно :icon_blush:

Всичките ли са твой?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, в петък следобяд ходих до автосалона на Мицубиши да разгледам Лансер-а, ниво на изпълнение Инвайт и ми се стори че те видях около същия черен звяр, бяхте с още един човек и единия от вас правеше свежи снимки на колата още в салона с едно фото!?

 

Поздравления за отличния избор, колата на живо просто изглежда невероятно! Пожелавам ти много удоволствие и само безаварийни километри зад волана на този черен самолет :drinks:

 

офф: И аз съм си харесал Лансер, но Инвайт със същия мотор, така че може да споделиш по-нататък впечатленията си от колата, интериор, окачване, стабилност, спирачки, двигател, разход и т.н. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честитно на всички едновременно! Обединил съм последните няколко теми за новозакупени Лансери в една. Имаше поне 4-5 такива само на първата страница в галерията за Лансер. Който иска да се похвали с нова придобивка - нека да е в тази тема. Мисля да направя същото и е другите галерии. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :icon_thumbup: желая ти много и безаварийни километри!!!

Дай малко инфо за тази авт. кутия, как е като динамика и разход на гориво? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви колеги за хубавите пожелания дай боже всекиму нова кола :mitsu-smiley: .

Поздравления и от мен!

Да си го караш със здраве!

Колега тая снимка с Мерцедесите и Лансъра стои малко странно :icon_blush:

Всичките ли са твой?

ами отговора е че съм член на мерцедес клуба(mbclub.bg) и на 21.22 и 23 имахме събор в месноста Върховръх в Родопите и аз не се стърпях да го тествам(от Балкан Стар направо на събора),трябва да Ви кажа че всички бяха очаровани от колата и такъв тест-драйв му дръпнаха че се наложи да се уговарят и за София.За автомобила още не мога да дам пълноценни отзиви щото до 1000-1500 км трябва да се спазват ограничения до 3000-3500 об/мин ,макар че по магистралата 3500 оборота са = на 170 км.ч.За 450 км комбинирано каране-магистрала,планински път и градско изразходва 45л.Малко ми се стува че е шумна колата и доста твърдо вози но за спортен тип автомобил сигурно е нормално.masterix- прав си аз бях(по едричкия :icon_angel: )с един приятел тамън си го взимах.Още веднъж Ви Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте мога вече да кажа и аз колеги, това ми е първия пост във вашия форум понеже един приятел ми отвори очите. Досега съм карал само Опели, но до момента в който седнах зад волана на Mitsubishi Lancer Evo IX MR, което стана софиянче наскоро (ще го гледаме на Божурище до колкото имам информация) ми се прииска и аз да имам Lancer макар и да не е ЕВО, от днес вече съм с 1,8 l. 143 k.c модел Invite на Lancer X. Ще споделя скоро моите наблюдения върху поведението му и характера му, макар че съм скиптично настроен относно новите коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...от днес вече съм с 1,8 l. 143 k.c модел Invite на Lancer X. Ще споделя скоро моите наблюдения върху поведението му и характера му, макар че съм скиптично настроен относно новите коли...
Честито колега! Не бъди скептичен, новото си е ново. Сподели колко време чака за доставка, дай снимки!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офтопика, но немога да остана безразличен!!!

Цената на новия лансер в САЩ започва от около 13 000$ - базовия модел, а за близо 20 000$ може да се вземе 2.0 154к.с. с досто богато оборудване(този двигател май не се предлага за Европа)

Е питам "Как ще ги стигнем американците" :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, колеги!

искам да попитам колко време се чака за Лансера 1.8 автоматика от плащането?

мерси предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо не им врътнеш един телефон в БалканСтар да ги питаш? Ако имат налично ще си чакаш само регистрацията и документацията, а и пристигат коли веднъж или два пъти в месеца.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, колеги!

искам да попитам колко време се чака за Лансера 1.8 автоматика от плащането?

мерси предварително.

 

До 5 месеца, но дилърът е трябвало да ти каже горе долу за кога ще могат да ти изпълнят поръчката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...