Премини към съдържание

Имаме си Mitsubishi Lancer


lubenti

Препоръчано мнение

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

ами не съм ги питал, щото досега не мога да направя тест-драйв, та камо ли да ми докарат такава кола.....

 

Най - точно ще ти отговорят в БС тук ще правим само догадки.

 

Сега се сетих колегата Miroslav, мисля че той може да ти помогне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги немога да опиша радостта си от 1-то каране на автомобила...... Единственото за което най-много ме е яд, че е служебен, но колата е супер :icon_thumbup: . Очакваите скоро снимки и първи впечетления от поведението на този :mitsu-smiley: красавец. За сега мога да кажа ,че е дизел с 6 скорости и джанти 18-ки ...... :icon_angel: По късно ще дам и повече инфо за модела :mitsu-smiley:

То всичко добре ама двигател и скорости от WV в Японец е гадно. Аз преди 15 дена си купих Lancer X ниво Intens+задно крило 1.8 143hp CVT кутия(скоростите ми са на волана) , за тези дни и навъртях 2500 км и без смуштения ще кажа, че колата е уникална. Тези дни ще кача и снимки.Ако някой се чуди на 50% дали да си купи такова чудо нека ми се обади го навия другите 50%. 0888 75 72 79 NOBY. :icon_thumbup: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До 5 месеца, но дилърът е трябвало да ти каже горе долу за кога ще могат да ти изпълнят поръчката.

здрасти колега.Аз си поръчах моя Lancer X CVT Intens черен металик в Балкан Стар Пловдив на 20.02.2008г. и го получих на 13.03.2008г. единствено ако исках да е бял или зелен щеше да ми дойде юни. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То всичко добре ама двигател и скорости от WV в Японец е гадно. Аз преди 15 дена си купих Lancer X ниво Intens+задно крило 1.8 143hp CVT кутия(скоростите ми са на волана) , за тези дни и навъртях 2500 км и без смуштения ще кажа, че колата е уникална. Тези дни ще кача и снимки.Ако някой се чуди на 50% дали да си купи такова чудо нека ми се обади го навия другите 50%. 0888 75 72 79 NOBY. :icon_thumbup: :first:

Здравей колега,със здраве да си я караш.Аз съм със същия автомобил и искам да те питам дали при движение над 30-40 км/ч чуваш шум в купето все едно караш по назъбен асвалт със зимни гуми,щото на мен ми се стува че доста бучи за нов модел кола.Когато карам по нов асвалт шума значително намалява но пак се чува,да ли пък нее от нископрофилните гуми?Иначе колата е супер,много и се кефя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,със здраве да си я караш.Аз съм със същия автомобил и искам да те питам дали при движение над 30-40 км/ч чуваш шум в купето все едно караш по назъбен асвалт със зимни гуми,щото на мен ми се стува че доста бучи за нов модел кола.Когато карам по нов асвалт шума значително намалява но пак се чува,да ли пък нее от нископрофилните гуми?Иначе колата е супер,много и се кефя.

Не е от зимните гуми...на нащо :mitsu-smiley: му сложихме вече летните и пак вкарва шум в купето,и то яко :icon_blush: Явно е леко недомислено и 1-вия недостатък на тази красавица за сега :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е от зимните гуми...на нащо :mitsu-smiley: му сложихме вече летните и пак вкарва шум в купето,и то яко :icon_blush: Явно е леко недомислено и 1-вия недостатък на тази красавица за сега :icon_angel:

А колега дочух че возията била "зверски" дървена с тея 18-ки,а двигателя 1.8 шумен ли е?,защото имах Лансер 9 1.6 98 коня работеше като полъх никакъв шум.На няколко пъти щях да изкъртя стартера защото си мислех че двигателя е изключен :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, колеги!

искам да попитам колко време се чака за Лансера 1.8 автоматика от плащането?

мерси предварително.

За автоматика не знам, но за нашия мога да кажа че стана много бързо за около 4-5 дни, защото бяха дошли коли. Толкова време отне да обработят документите за лизинг и нагласят колата. До тук съм много очарован от Балкан Стар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

................а двигателя 1.8 шумен ли е?,защото имах Лансер 9 1.6 98 коня работеше като полъх никакъв шум.На няколко пъти щях да изкъртя стартера защото си мислех че двигателя е изключен :icon_blush:

:tooth:

Дааа, има го и този момент............... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За автоматика не знам, но за нашия мога да кажа че стана много бързо за около 4-5 дни, защото бяха дошли коли. Толкова време отне да обработят документите за лизинг и нагласят колата. До тук съм много очарован от Балкан Стар.

 

А честито!

аз се точих на 1.8 автомата, ама нещо няма вкарани, та трябва да се чака......

мнооооооо лошо....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А честито!

аз се точих на 1.8 автомата, ама нещо няма вкарани, та трябва да се чака......

мнооооооо лошо....

Седмица или най-много две преди да отидем са вкарали голяма пратка коли и имаше богат избор от цветове и модели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакането свърши, най-после си взех диаманта :icon_rock: Направих му 1 разходка до Пловдив и какво да ви кажа... меко казано съм очарован :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :icon_thumbup: дълги и безаварийни километри ти желая!!!

Сподели как е колата, дизела карал си? Интересува ме как е динамиката и шума на твоя двигател сравнен особенно за дизела :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздравленията колеги :)

Дизела съм го карал на тест драйва. Мен лично дизела не ме кефи защото си трака, сравнено с бензина е шумен. Бензина на празен ход не се чува, много е тих. Повече шум има от пътя от колкото от двигателя. Можах да направя разликата на магистралата между хубав асфалт и такъв който не е сменян от мноооого време. На хубавия асфалт колата се носи плавно, тихо и е доста комфортно. За съжаление не толкова розова е картинката при изтъркания асфалт... доста е шумно при висока скорост и шума е много повече от колкото от двигателя. По павета не съм карал, но сигурно ще е още по-гадно. Иначе съм доволен от окачването, там където друса не е някво дразнещо да ти падне ченето :) За динамиката не мога да споделя още кой знае какви впечатления понеже повече от 4к оборота не съм дигал. То интересното е след това :) Казаха ми, че до 3к км има ограничител и да не я форсирам. Мога да кажа ще скоростта не се усеща :) И без да я настъпвам си драпа доволно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздравленията колеги :)

Дизела съм го карал на тест драйва. Мен лично дизела не ме кефи защото си трака, сравнено с бензина е шумен. Бензина на празен ход не се чува, много е тих. Повече шум има от пътя от колкото от двигателя. Можах да направя разликата на магистралата между хубав асфалт и такъв който не е сменян от мноооого време. На хубавия асфалт колата се носи плавно, тихо и е доста комфортно. За съжаление не толкова розова е картинката при изтъркания асфалт... доста е шумно при висока скорост и шума е много повече от колкото от двигателя. По павета не съм карал, но сигурно ще е още по-гадно. Иначе съм доволен от окачването, там където друса не е някво дразнещо да ти падне ченето :) За динамиката не мога да споделя още кой знае какви впечатления понеже повече от 4к оборота не съм дигал. То интересното е след това :) Казаха ми, че до 3к км има ограничител и да не я форсирам. Мога да кажа ще скоростта не се усеща :) И без да я настъпвам си драпа доволно :)

Колега като разход на гориво как е ? имали нещо вярно с заводските данни?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега като разход на гориво как е ? имали нещо вярно с заводските данни?

Според борд компютъра София - Пловдив - София -> 8.5/100

Сипах 30 литра, минах около 330 км и днес почна ми светка резервата. Нормално е да е по-висок разхода, след като падне ограничителя трябва и разхода да падне ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интерсно ми е като я разработиш при скорост от 180-220км/ч каквъ разход ще даде...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз мога да се похваля с новата си придобивка :icon_thumbup:

 

По-скромничък съм - взех си 1.5 двигателя, понеже ще я карам предимно в града и разходът ми се стори доста важен. И не знам как е с по-мощните двигатели, но определено мога да кажа, че японците не са излъгали ни най-малко. Моят разход градско падна до под 6 на 100!!! Вярно избягвам задръстванията, ама с Колта преди под 8 не можех да падна при никакви обстоятелства.

 

А за ускорението мога да кажа само - е, няма такова! Наложи ми се на баир да изпреваря много бързо камион на 2ра и онова ме изстреля до 70 км/ч за нула време. После направо на 5та :icon_rock:

 

Гледам други са забелязали, че има определен шум в купето... Малкият бензинов си е тихичък според мен. Сестра ми и тя си взе Лансър наскоро (дизел) и ми каза същото - моят е доста по-тих от нейния. В дизеловия си е доста шумно като за нова кола.

 

Самото движение по пътя се чува доста отчетливо. Но иначе новото си е ново. Не може да се сравни със стар автомобил.

 

Единственото, с което вече цяла седмица не мога да свикна е странното ускорение. Сякаш е на степени... не мога точно да го опиша, но не е равномерно. Да не говорим, че идвам от колта, дето като го бутнеш и скача.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, приятели на Мицубиши. Току-що се регистрирах във форума като бъдещ собственик на новия Лансер, 1.8 INTENSE. Поръчах я и ще я имам до средата на април. Тук, в Норвегия, новият Лансер идва с 5-годишна гаранция. Ще се радвам, ако споделите мнение за този звяр на колела.

Cheers! :icon_hmm: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, приятели на Мицубиши. Току-що се регистрирах във форума като бъдещ собственик на новия Лансер, 1.8 INTENSE. Поръчах я и ще я имам до средата на април. Тук, в Норвегия, новият Лансер идва с 5-годишна гаранция. Ще се радвам, ако споделите мнение за този звяр на колела.

Cheers! :icon_hmm: :icon_rock:

Чудесен избор си направил :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1.8 се усеща че ще си хапе гема ама след разработка, макар че един приятел ми разказва че в щатите никой не разработвал, качват се и яко газ. Возията е много добра, вътрешния конфорт е супер и най ме кефи че вътре е доста упростено таблото, няма излишни бутони. С две думи успяха японците да ми спечелят вниманието.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...