Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Имаме си Mitsubishi Lancer


lubenti

Препоръчано мнение

Честито! :icon_thumbup:

Това за разхода ми е трудно да го повярвам 2л под заводските данни..

 

Да, и аз нямаше да повярвам, ако не го бях видял :) Сутрин нагоре от центъра към Младост ми дава 6.6, а надолу - 5.7...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Да, и аз нямаше да повярвам, ако не го бях видял :) Сутрин нагоре от центъра към Младост ми дава 6.6, а надолу - 5.7...

 

 

Трудно е да се каже, че това е градско. Покарай в/около центъра и пусни резултатите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Сутрин нагоре от центъра към Младост ми дава 6.6, а надолу - 5.7...
Изпробвай по добрия стар метод - резервоара догоре, 500км, доливане пак догоре, и така няколко пъти. Поне ще знаеш каква е грешката на трип-компютъра. :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм меко казано очарован от новия лансер, обаче като гледам как са цените в САЩ -$13,990 също и евтиния долар се чудя не е ли на "далавера" да се вземе от там като сметнем и ДДС-то ляга на $16,800 - базов модел това е без мито и без транспорта от САЩ до БГ май излиза по евтино отколкото да се вземе от БГ или бъркам сметките, а дали ще му важи гаранцията и има ли фрапираща разлика с европеския лансер. Май крайната цена зависи от доста фактори като доставката в случая е определяща и може ли да се купи от БГ т.е. да си го чакаш тук в БГ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здрасти, колеги!

вчера капарирах Лансера 1.8 автомат и ЗА ЩАСТИЕ ще дойде до края на април! невероятно! черничък....

сега седя, гледам си таблото от списанието и сънувам, че го карам.... :rijden:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм меко казано очарован от новия лансер, обаче като гледам как са цените в САЩ -$13,990 също и евтиния долар се чудя не е ли на "далавера" да се вземе от там като сметнем и ДДС-то ляга на $16,800 - базов модел това е без мито и без транспорта от САЩ до БГ май излиза по евтино отколкото да се вземе от БГ или бъркам сметките, а дали ще му важи гаранцията и има ли фрапираща разлика с европеския лансер. Май крайната цена зависи от доста фактори като доставката в случая е определяща и може ли да се купи от БГ т.е. да си го чакаш тук в БГ.

Няма да ти важи гаранцията, иначе добави 20% ДДС, 7% мито, за транспорта не знам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здрасти, колеги!

вчера капарирах Лансера 1.8 автомат и ЗА ЩАСТИЕ ще дойде до края на април! невероятно! черничък....

сега седя, гледам си таблото от списанието и сънувам, че го карам.... :rijden:

Аз моя го чаках 3 месеца ама си струваше :drive:

Като гледам по улиците и от това което чета в форума излиза, че доста хора са си взели черен диамант ;) Много се харчи това черно ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделите ли как се държи Ланса по нашите надупчени пътища...паваж, друса ли...?...Мисля да ползвам колата за излети сред природата ..и ще минавам и някой друг метър по черен път. :) :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделите ли как се държи Ланса по нашите надупчени пътища...паваж, друса ли...?...Мисля да ползвам колата за излети сред природата ..и ще минавам и някой друг метър по черен път. :) :rolleyes:

 

ако изчакаш до началото на май месец ще ти кажа :clapping2: :icon_n_blusha:

разбира се, ако до тогава не съм :icon_n_blowup: от чакане.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделите ли как се държи Ланса по нашите надупчени пътища...паваж, друса ли...?...Мисля да ползвам колата за излети сред природата ..и ще минавам и някой друг метър по черен път. :) :rolleyes:

Аз вече писах мойте впечатления в тази тема ;) Друса си, ма не е някво гадно. Трябва и да внимаваш като се качваш по големи наклони. Колата си е висока (15 см просвет), ама отпред е доста издадена и тези малките спойлерчета може да ти задерат някъде. По черен път със сигурност няма да е комфортно, колата си обича хубавия асфалт :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трудно е да се каже, че това е градско. Покарай в/около центъра и пусни резултатите.

 

Така е, не е градско :icon_blush: Имах предвид обаче, че сравнено с колта, който е по-малък и по-слаб, това си е супер за мен. Иначе в центъра нямам много работа и от това, което съм забелязал досега, си е горе-долу колкото му дават по книжка. А в задръствания със сигурност ще качи доста

 

Аз вече писах мойте впечатления в тази тема ;) Друса си, ма не е някво гадно. Трябва и да внимаваш като се качваш по големи наклони. Колата си е висока (15 см просвет), ама отпред е доста издадена и тези малките спойлерчета може да ти задерат някъде. По черен път със сигурност няма да е комфортно, колата си обича хубавия асфалт :)

 

И аз да потвърдя...

 

А освен това шумът от камъчетата по калниците си е доста отчетлив, сякаш е в колата, а не отвън. Веднъж даже слизах да проверявам какво става, докато се усетя откъде е това. :rolleyes: Определено на гладък асфалт се вижда за къде е предназначена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли собствениците на новия лансер да споделят вътре толкова ли е пластмасова тази кола колкото изглежда на снимките, или таблото е от тези меките... благодаря предварително... и честито на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли собствениците на новия лансер да споделят вътре толкова ли е пластмасова тази кола колкото изглежда на снимките, или таблото е от тези меките... благодаря предварително... и честито на всички!

 

Таблото е от пластмаса, но от пластмаса до пластмаса има разлика и то голяма. На Лансъра и на Аутлендъра не е от калпавата, мой познат има Аутлендър измина почти 100 000км. за 1г. и досега не скърцане по таблото!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли собствениците на новия лансер да споделят вътре толкова ли е пластмасова тази кола колкото изглежда на снимките, или таблото е от тези меките... благодаря предварително... и честито на всички!

 

 

На мен палстмасата на Lancer-a и на Outlander-а ми хареса. Приятна на визия и допир, но най - добре е да я видиш лично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, колеги! :mitsu-smiley:

някой може ли да ми каже за колко време се регистрира колата от Балкан стар след като дойде в България? а също така за колко време идва от Турция?

защото моята идва с ферибота на 18ти април в Турция....та направо полудявам вече...... :icon_rock:

мерси предварително :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А освен това шумът от камъчетата по калниците си е доста отчетлив, сякаш е в колата, а не отвън. Веднъж даже слизах да проверявам какво става, докато се усетя откъде е това. :rolleyes: Определено на гладък асфалт се вижда за къде е предназначена.

 

След малко повече от десет месеца с този автомобил и аз мисля, че това му е слабото място - шумоизолацията на купето. Друго не ми е направило впечатление.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали са го шумоизолирали , поне така четох,...били положили усилия в това направление.

 

Или не са го направили достатъчно добре, или нашите изисквания за шумоизолация са прекалено високи. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали са го шумоизолирали , поне така четох,...били положили усилия в това направление.

 

Те на двигателите може и да са се опитали да ги направят тихи, ама самото движение се чува.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм един стар любител на тази марка и ползвател до момента на един Colt '89 :mitsu-smiley: .

По мненията ви до момента виждам доста положително отзиви ... аз здраве и живот мисля да се сдобия с едно такова другата седмица...червено /1.5 MIVEC 109 к.с./ линич: INVITE. И съм много Happy от този факт...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм един стар любител на тази марка и ползвател до момента на един Colt '89 :mitsu-smiley: .

По мненията ви до момента виждам доста положително отзиви ... аз здраве и живот мисля да се сдобия с едно такова другата седмица...червено /1.5 MIVEC 109 к.с./ линич: INVITE. И съм много Happy от този факт...

Честито колега!

Към много хубав цвят си се насочил :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли не виждам снимки на лансерчето....? :ph34r:

BTW защо имам чувстшото, че си ми съсед :icon_blush: 325/ 6-ти вход/ 8-ми етаж/ :rolleyes: от отдавна ми прави впечатление,още като си търсех кола и гледах снимките на нисанчето. Аз съм в 3-ти вход,подвизавам се един френски москвич-червено Пежо :icon_thumbup: със стикер по средата на джама...То вие си имате цяло Митсубиши семейство....поздрави на Лъчо :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм се насочил към INVITE с CVT ск.кутия, но като прочетох по-внимателно таблицата с екстрите май ще се насоча към INTENSE с CVT кутия.

Какви са предимствата:

1. Пласмасови спойлери на праговете - защитава праговете от камъчетата по пътя и от тук отлага корозията във времето.

2. 18” алуминиеви джанти с гуми 215 / 45 R18 - подобрява визията на автомобила и стабилността, но тези ниски гуми за нашите "прекрасни" пътища са смъртоносни за алуминиевите джанти.

3. AM/FM Радио, 6 CD changer с аудио с-ма Rockford Fosgate Premium с 9 говорителя, 650 W усилвател - няма какво да се каже за тази екстра.

 

И цвета естествено червен. Другите просто обезличават автомобила, а той трябва да се вижда от далеч.

Вече има един в града (черан), но го забелязваш едва като дойде до теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...