Премини към съдържание

Клуб 'Ударени Мицута'


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги! Вчера за пореден път се убедих, че Гантерията е голяма работа - хваща окото (и ухото :mad: ) на разбирачи и на непосветени. Убедих се в уникалните качествата на колата ми, след като ми мина инфаркта от гледката: от цял паркинг пред блока (с над 50 коли) някой беше се упражнявал да паркира по слух за сметка точно на моя Галантчо. Сигурно специално си е избирал най-добрата кола, на която да се учи. И дано да се е научил, щото ми е мъка да гледам предната броня ожулена като след преминаване на стадо бесни динозаври.

Дано нямате моя "късмет" и да попадате на колеги-шофьори, които са си научили урока за паркирането. Болен съм и съм бесен, ама файда - йок. Почва се ходенето по мъките за оправяне на щетата.

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 199
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте колеги,

Oтскоро съм във форума, ама исках да си кажа мъката. От два дена стоя в бокса заради едно маце. Отивам да си зареждам Каризмата и гледам едно БМВ спира внезапно малко преди да влезе в бензиностанцията (защото беше затворена). Aз спирам зад него на не повече от 2м. и после идва безмислицата - мацката дава назад (явно без да ме види) и ми смля левия фар и бронята. Да знаете не трябва да им дават така лесно книжки! Аре скорошно оправяне на всички ударени мицута. Аз моето днес го закарах на ремонт и след два дена съм в играта. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кофти е да те ударят. Моето Бижу още на първата седмица след като го взехме, някой го удари пред нас на паркинга. Имаше място до мене за поне още 4 коли, а тоя некадърник паркирал в мойта кола. Толкова бях бясна, че цял Младост разбра.

А днес пред ВМА, някой ме е чукнал отпред....

Да не казвам, че за беля и аз я удрях...Нещо което не ми се е случвало никога...Сама да се ударя някъде...Срамммм и резил...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кофти е да те ударят. Моето Бижу още на първата седмица след като го взехме, някой го удари пред нас на паркинга. Имаше място до мене за поне още 4 коли, а тоя некадърник паркирал в мойта кола. Толкова бях бясна, че цял Младост разбра.

А днес пред ВМА, някой ме е чукнал отпред....

Да не казвам, че за беля и аз я удрях...Нещо което не ми се е случвало никога...Сама да се ударя някъде...Срамммм и резил...

Лелеее! Нова количка, да ти се скъса сърцето. Дано да са дребни пораженията!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много боли докато е нова и я вардиш от всичко, а и по законите за всеобщата гадост винаги става така.

И при мен миналата година беше подобна ситуацията.....

Направих си броните и вратата и за късмет преди 3 седмици едно момченце с 1 хондичка връща на зад в едно кръстовище и ми чукна и другата врата.

Не може всичко да е тип-топ, все трябва да има нещо за зла участ.

Дано само да се разминаваме с такива леки поражения, защото иначе е кофти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След 6 месеца възстановяване и мен ме сефтосаха, 2000лв. съм дал само за боядисване,700км съм я карал и хоп........

http://img100.imageshack.us/my.php?image=169lc7.jpg

Тоя дето ме удари разказва на полицая:

-Гoсподин полицай я се шашнах :first:

Колата ми я възстановиха за два дена де,карам си я,но защо да е така!Трябва много да ссе внимава!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След 6 месеца възстановяване и мен ме сефтосаха, 2000лв. съм дал само за боядисване,700км съм я карал и хоп........

http://img100.imageshack.us/my.php?image=169lc7.jpg

Тоя дето ме удари разказва на полицая:

-Гoсподин полицай я се шашнах :first:

Колата ми я възстановиха за два дена де,карам си я,но защо да е така!Трябва много да ссе внимава!

 

Не е сериозно май. На снимката не виждам къде е удара..в предната броня нещо ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моята Каризма пак я окепазани жената. Нацелила е някакво колче, като е правела маневра назад. Така и не се научи да паркира. Първият път изкърти предната броня и счупи мигача. Не знаела, че като паркира на задна, трябва да поглежда какво става с предницата на колата. Сега пък било тясно и я било страх да не удари колата до нея, затова не погледнала назад. Всичките тези гафове ги прави при положение, че откакто взе книжка вече помля една кола и аз си помислих, че се е понаучила. Няма майтап. Веднъж влезе с предишната ни кола в двора на вилата с поне 30 км. и цялата лява страна от предния калник до задната броня включително ги направи на леш като се трясна в железния кол на оградата. Лошо ми стана, но нали са само ламарини. А детето слезна и хукна да бяга и вече не ще да се качва при нея.

P.S. Има и прекрасни шофьорки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не е сериозно май. На снимката не виждам къде е удара..в предната броня нещо ли?

Да, не е сериозно! Бронята беше издула пред фара, калника изкривен, светлоотразителя падна и фара го пукна от вътрешната страна, добре че не го счупи, тогава щеше да има бой!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Веднъж влезе с предишната ни кола в двора на вилата с поне 30 км. и цялата лява страна от предния калник до задната броня включително ги направи на леш като се трясна в железния кол на оградата. Лошо ми стана, но нали са само ламарини. А детето слезна и хукна да бяга и вече не ще да се качва при нея.

P.S. Има и прекрасни шофьорки.

 

Направо развод! :D

 

п.с. Има всякакви прекрасни :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic2:

Така и не се научи да паркира.

 

То и аз не бих паркирал Каризмата на задна, на някакво тясно място, както е без парктроник.

Най-лесно и най-бързо става на задна на самата улица и да се вкара напред, иначе е трудна работа и докато се навре ще се намери някой да бипка или да те отнесе...

 

 

Сега за случката днес:

Днес почти до КАТ бях спрял и пред мен се качва някаква в един Гоуф 2-ка... и докато се усетя щеше да ме опре. Аз свиря, оная продължава сигурно е имало някъде около 5мм преди да се сети да спре. Така и не разбрах дали не ме подпря с теглича... :icon_n_sick:

 

Друга случка от по-миналата година. Жената на съседа му вкарва Алфата в гаража и и сгъва вратата на две, те и викат спри, тя газ...

 

Извода е да гледаме къде си паркираме колите и до какво ще ги паркираме и кой най-вероятно ще го подкрара, за да ни сгъне тенекиите.

 

Сега малко за броните: Задната ми броня са я боядисвали и явно има някакви гумички от външна стана на болтовете, при мен липсавше една. Така че, след ремонта ако ви влиза по малко вода от някъде, значи бояджията/тенекеджията не си е свършил работата както трябва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След 6 месеца възстановяване и мен ме сефтосаха, 2000лв. съм дал само за боядисване,700км съм я карал и хоп........

http://img100.imageshack.us/my.php?image=169lc7.jpg....

Къде го тоя сняг? Тук, в Ямбол си е топличко и сняг не сме виждали от много време....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз задната броня на моето Галантче я боядисах преди 2 месеца и днес като я измиха - чудо, пак надрана. Някой ме е зажулил и е изчезнал, тоя път съм сигурен че не съм виновен аз, щото си сложих парктроник и не съм се подпирал никъде!!! П.П.Аман от шофьори-маневристи!!! :bang:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То като гледам май е комби, слагаш му един теглич и да отива да те опира...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте на 10 февруари кво му се случи на Наглестинчо. :icon_crying:

Една рускиня (Лада Нива) му направи яка аркада. :icon_box: post-2962-1234605824_thumb.jpg

За щастие последствията са минимални. Капак, калник, броня, фар, халоген и разни пластмаси дето са по и зад бронята и под калника. Никакви други последствия няма от удара. Колата си е в движение, ама е грозна за каране. :rolleyes:

Още вечерта се обадих на застрахователите и на сутринта в 9 пътна помощ ме чакаше пред хотела, натовари я и закара в Балкан Стар Пловдив. Всичко с ново ще се сменя. Ще стане по-нова и от преди. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре че са тия застраховки иначе..........Какво нищо и няма, това е над 5000лв. ремонт! Чак ме е жал като я гледам количката, моята беше със същия удар като си я взех!

Дано ти я върнат по-бързо да си я джиткаш.

За едно съм сигурен, довечера на Свети Валентин задните седалки на тоя красавец няма да се ползват :D Това ли ще им е първата свободна вечер? :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята излезе от бокса. Чакам мигач от Миро, и е готова да лети отново :) Червената буря се завръща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh:

Малеее, Васе, ама тя сериозно те е възседнала тази "рускиня". Дано на вас да ви няма нищо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh:

Малеее, Васе, ама тя сериозно те е възседнала тази "рускиня". Дано на вас да ви няма нищо!

Нищо ни няма. Живи и здрави сме, другото се оправя. Не е много ама е разправия, но ще стане.

 

Колега FOXO, седалките на моята кола са почти непорочни. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малеееее, Васко!!! Какво са те направили бе... все едно те е дъвкал динозавър в Джурасик Парк... май точно тиранозавъра като нахапа един от джиповете във филма, ей така изглеждаше. Радвам се, че ти си невредим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе няма какво да се плашите те на новите коли така са им по-меки тенекиите да поемат удара, това вече е втория лансър, на който половината предница уж я няма, другия вече трябва да са го оправили, нямаше криво по ходовата част...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошо начало на годината за Лансерите.Дано да няма повече ударени и развалени /и не само Лансери де /.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой Лансер са оправили, ама ония дето рейса го отнесе седи в Б.С. Пловдив и не е барнат (според мене е тотална щета). Дано наистина да няма повече такива произшествия с колите ни. И най-важното е каквото и да се случи на пътя да няма пострадали хора. Ламарини се сменят с нови, хората не. Бъдете внимателни и се пазете на пътя, пазете и другите, които не внимават. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...