Премини към съдържание

Клуб 'Ударени Мицута'


Препоръчано мнение

Съжалявам за количката, но важното е, че ти си добре! А колкото до сервиза...не знам за този, в който са те пратили, но мен веднъж ме боядисваха в сервиз на застахователя и трябва да ти кажа, че не се представиха много добре! Освен, че се чака много, както вече беше споменато от lazy, мотаят те и никога не си спазват сроковете, а и качеството не е много добро..на мен вече ми се е пукнала на едно място боята, явно китът не е бил качествен...а бояджията, при когото си оправях сега последно ръждичките, не се изказа много ласкаво за работата на колегите си..имал приятел, който правел блъснати коли на ДЗИ и..знае, че не се стараят много! Но да не оплювам сервиз, за който не знам нищо! Все пак доста ще те мотаят и докато ти платят щетата и току виж не получиш толкова, колкото ще ти струва ремонтът на друго място! Желая ти успех с бояджиите и дано твоят Мицу скоро стане пак красив :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 199
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

много съжалявам за катастрофата - надявам се всичко да се оправи бързо и точно. Не знам за каква сума и къде ти е застрахована колата, но ако не ти се занимава с майстори и уговорки за плащане - питай застрахователите дали има възможност да те изпратят в техен доверен сервиз и със уведомително писмо да те изпратят при техните майстори, а пък после по между си застрахователи и сервиз да се оправят едни с други. Почти винаги доверените им сервизи са добри, защото там поправят и много скъпи и нови коли. Ако не могат да те изпратят при майстори по този начин аз мога да ти препоръчам един, но е в Перник - работи добре, не взема скъпо и ще ти я оправи навреме. Мойта я оправи много добре - закърпи ми всички дупки, оправи щетите и я боядиса почти цялата, а там където не е я освежи /не знам как/, после я полира цялата и няма разлика между пресно боядисаната и другата част. За сега обаче се въздържам от големи хвалби, защото чакам да видя напролет дали някъде ще избие или пък напука боята, за да знам как да реагирам. Та ако решиш да я правиш в Перник пиши едно ЛС и ще те изпратя при него :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Такааа.. За мен ерата с червените лансери приключи. Сутринта отидох да си взема колата от сервиза. И всъщност се оказах на презентация на най-новата дистрибуция на лансер - "арлекин", за която и митсубиши още не знаят. За разлика от Polo VW арлекин, което е в жълто, зелено, синьо и червено, в сервиза са решили вратите на колата ми в стилно бакърено, на фона на което оригиналният ми цвят е придобил дълбоки лилави оттенъци. Ревах, крещях, но цветът не се промени. Чувствам се.. ужасно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, bone, това е ужасно!

Как са могли тия :icon_censored: да постъпят така с Лансерчо?!

:icon_crying: Подобно нещо преди години се случи на мои познати (юристи) и те съдиха бояджиите. Но не знам какво е станало. Ужасно съжалявам за твоя красавец... :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Е добре де, мама му стара тия като боядисват не гледат ли? Всяка кола е боядисана с боя, която си има точно определен номер. Приготвят точно този номер боя и точка. Що за хора са тези?!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този който е мешал боята е бил някой далтонист! :hysterical:

 

Не може да има толкова застреляни хора! :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

За съжаление и аз се присъединявам към клуба само че тоя път виновен няма. Мъглата + липсата на осветление на бул. Александър Малинов (след Hit маркет) си казаха думата. Точно на завоя срещу Симеоновската школа са тръгнали да правят някакви ремонти по тръбите и са извадили от земята огромни плочи (поне 30 см дебелина) които покриват тръбите. Натресох се на точно такава плоча с около 20-30 км (за 3-4 метра толкова успях да намаля от 50-те с които карах). На пръв поглед колата не е пострадала толкова много, дори е в движение но удара беше силен, въздушната възглавница се отвори и нещо стърже доста. Ще се ходи на майстори утре поне да имам представа за пораженията и колко пари ще отидат. На срещата няма да съм с хубавицата .. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз каско имам, ама преди месец някъв ми забърсал задницата на паркинга на работата, та за този проблем вече взех пари от Армеец и не знам въобще как седят нещата при втори удар. Аз съм си виновен да карам с 50 км при мъгла ама и там няма пукната лампа пък и пътя в ремонт ма****та и държава смотана :icon_censored: . Ся като се замисля добре че никви рефлекси не показах и се натресох централно че в дупката с тръбите влизах отма ако бях врътнал надясно примерно :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Добре че не си скочил в дупката. Тогава и по телевизията щяха да те дават. А какви проблеми може да имаш с Армеец щом си застрахован? Нали си платил, то в София може и през ден да те удрят. Не съм имал много вземане-даване със застрахователи и затова се чудя? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз каско имам, ама преди месец някъв ми забърсал задницата на паркинга на работата, та за този проблем вече взех пари от Армеец и не знам въобще как седят нещата при втори удар. Аз съм си виновен да карам с 50 км при мъгла ама и там няма пукната лампа пък и пътя в ремонт ма****та и държава смотана :icon_censored: . Ся като се замисля добре че никви рефлекси не показах и се натресох централно че в дупката с тръбите влизах отма ако бях врътнал надясно примерно :mad:

Няма значение, че вече са ти изплащали нещо! Аз така съм ходил при застраховател 6 пъти за една година, за една кола :D . И всичко беше изплатено до стотинка.

E разбира се всичко зависи от застрахователя...но по принцип нямат право да ти отказват да ти изплатят щетите. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме всичко да е ОК тогава. Ще стискате палци :icon_thumbup: И искам специално да благодаря на Дани за оказаната помощ днес докато катаджиите ни загубиха 3 часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Силвера, аз успях в рамките на 20 минути да посетя 2 пъти застрахователите с общи щети върху 5 елемента. При това 2 седмици преди да ми изтече Каското. Олеее какъв срам брах на второто влизане за оглееед.. даже тоя на бариерата пазача ми се смя. Беше много кофти. Ама го преживях, какво да правя. Онези от застрахователницата ме посъветваха да вървя пеша през останалата част от деня :) Обаче ми платиха. Така че това, че преди 100 години някой ти патнал капака.. хич да не те притеснява. Ще ти платят и сега. Добре че си се разминал леко.

 

В Младост мъглите са нечовешки тези дни. Аз в събота таман съм оставила една приятелка там, карам си към нас.. и нищо не виждам, отпред едни вълма, все ми се вижда че групички ученици притичват на 2 мм от предния капак. И един младеж отзад с една астра - ха отлево, ха отдесно, зор да се набута пред мене.. Та изпревари ме онзи и .. бааааам.. се напресе в нещо - не видях какво е - погледнах само дали човека е добре - изхвърча навън да пустосва - нищо му нямаше. Та - кофти работа с мъглата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Да се надяваме всичко да е ОК тогава. Ще стискате палци :icon_thumbup: И искам специално да благодаря на Дани за оказаната помощ днес докато катаджиите ни загубиха 3 часа.

 

Когато човек е в беда трябва да се помогне кой с каквото може... за това сме хора!

 

Ама пък след това си изкарахме много готино, приказка, прекрасна вечеря от жените и червено винце, после едни карти му хвърлихме и стана по-ведро! :D

 

Я кажи какво става с колата поразмърдаха ли се? Ще я оправят ли? Много ли е ударена отдолу? Кога ще си я вземеш?

 

А относно щетите няма да имаш проблем при изплащането от Армеец стига да констатират някаква щета, а видно такава имаше! Кажи как е минал и огледа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

:mitsu-smiley: За съжаление мога да кандидатствам за почетен член на този клуб на ударените :mad: . Една година след предишния удар, днес пак ме удариха в лудницата и дъжда. За радост няма никакви сериозни поражения - крива броня и лайсна под десния фар, леко жулнат десен калник и счупен мигач. Фаровете са здрави. За съжаление ми замина и крушката на мигача - Koito, според мен с нея си е излязла от завода. Един човечец реши да излезе с малко повече газ от една пряка на бул. "Черни връх". От накацалите коли по тротоара и задръстването го видях точно на 3-4 метра пред мен и само успях да завия в насрещното, където нямаше коли или трамвай (слава богу). Почти бях спрял (влачех се с около 30км/ч), но се чукнахме лекичко. Галанта пострада абсолютно по същия начин както миналата година...

Кажете някой тенекеджия, при който да не чакам много? Асен от галерията със сервизи и магазини беше неоткриваем миналата година. При човека на Пламен в Орландовци трябваше да се записвам и да чакам цял месец, но това не ме устройва. С боядисването, работата по колата няма да е повече от няколко часа. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Съжалявам за случилото се. :(

Но нищо - нали ти си добре. Обади ми се утре да се разберем да отидем заедно до Асен. Пък ще видим на място какво е положението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случилото се. :(

Но нищо - нали ти си добре. Обади ми се утре да се разберем да отидем заедно до Асен. Пък ще видим на място какво е положението.

:mitsu-smiley: Не е сериозен удара и няма сериозни последствия. Ще ти звънна утре да се разберем, но до четвъртък включително съм от 07:00 до 22:30 на работа и чак петък следобяда съм свободен. Миналата година Асен 3 дни усилено го издирвах по телефона и си мислех че го е сменил. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре че си се разминал леко.. и няма пострадали. На Митско ще му изпънат муцунката отново, той е герой - това са му бойните рани :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е добре, че сте се разминали с Мицата без сериозни последствия. Важното е че нищо ти няма, е освен психическата травма, че точно преди 1 год. пак сте пострадали и то по същия начин. Освен ако не направиш курбан против уроки, че явно има много хора по улиците които ти завиждат за колата :first:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

цитат от агенция "Фокус"

Нов случай на автомобил със забити в него кирки регистрираха в Несебър

06 юли 2007 | 09:07 | Агенция "Фокус"

Несебър. Четири кирки са забити в автомобил на 38-годишна жена от Несебър, съобщиха от пресцентъра на ОДП-Бургас. Това е четвъртият подобен случай от началото на годината. Лекият автомобил, марка "Мицубиши", с бургаска регистрация, е бил паркиран на ул. "Аврора" №5 в Несебър. Инцидентът е станал в нощта на 4 срещу 5 юли. Две от кирките са били забити в тавана и две - в предния капак.

Причините за нанасянето на материалните щети по автомобила се изясняват от служители на РПУ - Несебър.

 

Горкото :mitsu-smiley: Не мога да ги разбера тези хора. Като имат проблеми, защо не се разправят помежду си, ами постоянно си го изкрават на колите. Язък за хубавата кола. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Горкото :mitsu-smiley: Не мога да ги разбера тези хора. Като имат проблеми, защо не се разправят помежду си, ами постоянно си го изкрават на колите. Язък за хубавата кола. :icon_crying:

 

 

Все пак е просто кола, пък била и тя :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих да взема от детската кухня храна на сина си видях едно Митсу което беше ударено преди месец от един алкохолик който даваха по телевизията, че разигравал полицията във Варна посред нощите - завършека му бе в това Митсубиши и Астра Г, Пежо 405, Форд Ескорт, Голф .. аве беше ги намлял с Аудито си купе..

 

Та гледам го неподвижно стои там .. почти вече месец .. и днес ми направи впечетление, че собственика му се е отказал да го прави .. има табелка, че се продава .. колата е Митсубиши Лансер - 1994-та година някаде модел .. но коя година е тази трябва да отида до табелката, ако някой има интерес ... удара е отстрани отзад- смачкани са задните калници и е и строшена броня и стопове .. цената която видях е 1600лв .. тъмно червено .. май вишнев металик ... та ако някой прояви интерес, може като почивам да запиша данните от табелката и да направя снимки за да се види по добре самия удар ..

 

едит: същото като това .. http://84.43.132.83/beos/mitsub.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера праснах един як заек с около 80.

Бронята се разцепи цялата, кръв, козина...

 

Много неприятен инцидент!

Дано бързо се оправят нещата и да намериш броня.

Ти вярвам си добре!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...