Премини към съдържание

Клуб 'Ударени Мицута'


Препоръчано мнение

Лоши времена настанаха за клубните Митсута...

На паркинга някои ми издъни Каризмата и сега е хлътнало и грознооооо..... :icon_censored:

чак не е за вярване, след последните дискусии....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 199
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

:mitsu-smiley: Егати, нещо са ни взели на мушка май :guns: ...много черни дни се заредиха напоследък.

Сериозно ли е пострадала Каризмата? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво става бе?!?!!?!?! Нещо не е наред тука, има някаква офанзива срещу хубавите ни колички!? Жалко...дано да си оправиш колата скоро! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Егати, нещо са ни взели на мушка май :guns: ...много черни дни се заредиха напоследък.

Сериозно ли е пострадала Каризмата? :mitsu-smiley:

 

Ne osobeno, no... Gledam, i ne vqrvam...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Единственото хубаво нещо в цялата история е, че не са ти издънили Галанта...знам, че нямаше да го преживееш лесно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Друга неприятна гледка видях днес - преди около 3 часа на пресечката на Евлоги Георгиев и улицата, която минава пред ВИАС един Опел (Такси) беше пробвал да завърти обратно на часовниковата стрелка едно огромно Паджеро. Не беше успял. Не е бил сериозен удар, но жалко за джипа на човека. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

май трябва да се направи курбан да го опее поп и всичко ще се оправи. и ние и колите ще сме здрави :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Съжалявам за случката. Ужасен месец за хората от клуба. Много ли е ударена колата и как е станало? Има ли продължение...........?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случката. Ужасен месец за хората от клуба. Много ли е ударена колата и как е станало? Има ли продължение...........?

 

Продължение в моя полза няма. След подробен оглед стигнах до извод, че не е ударено от съсед. Никоя кола няма броня съвпадаща по височина и профил с дупката. Но на паркинга влизат доста коли за да обръщат, така е станало сигурно... Няма начин да се разбере. Пих една студена вода и ми мина :D

 

Добрият обрат е, че няма да я продавам както преди бях решил. Остава макар и виртуално в Клуб Мицубиши България. :good:

 

А при теб как е положението с вратата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Продължение в моя полза няма. След подробен оглед стигнах до извод, че не е ударено от съсед. Никоя кола няма броня съвпадаща по височина и профил с дупката. Но на паркинга влизат доста коли за да обръщат, така е станало сигурно... Няма начин да се разбере. Пих една студена вода и ми мина :D

 

Добрият обрат е, че няма да я продавам както преди бях решил. Остава макар и виртуално в Клуб Мицубиши България. :good:

 

А при теб как е положението с вратата?

 

Чудно как този, който ти е ударил Каризмата не е оставил визитка за обратна връзка. Ти живееш в страна, коренно различна от тази идиотщина тук :icon_confused:

Вероятно си един от малкото прецеденти. Ламарини се правят.

Живи и здрави :icon_n_clover:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

За съжаление и мен ме навести белята. Днеска ходих на кафенце с приятели по центъра и паркирах колата в една от преките на Дундуков качена на тротоар. Като се върнах след кафенцето след 2 часа някой ми беше забърсал странично дясната задница. Слава богу само е надрал ламарината и най-пострадала е пластмасата на задния бъмпер ама пак ми е криво много :icon_crying: . Колко трябва да си некадърен кола на тротоар да блъснеш ми е въпроса в случая. Убеждавам се че не може да си опазиш колата в големите градове колкото и да ти се иска :no2: . :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа...дано да си я застраховал и ти платят достатъчно за да я оправиш както трябва - явно вече без застраховка не става...

Пък и можеш да я полираш напук на съдбата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

:( много стана вече :(

надявам се повече никой да не пише в тази тема за ударено мицу

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:( много стана вече :(

надявам се повече никой да не пише в тази тема за ударено мицу

Мен щяха да ме отнесат днес .............. :icon_censored: ,минават си на червено с 100 км./ч. .....ако не го бях видял и врътнал волана на дясно за да изнеса автомобила на една страна, сигурно щях сега да съм у Пирогов........... :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм отново зад волана! :icon_thumbup: Няма такава радост! :icon_dance:

А междувремено чух за още няколко по- тежки катастрофи станали на същото място в Пловдив,където и аз се ударих.И това нещо продължава да съществува и инцидентите да са ежедневие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм отново зад волана! :icon_thumbup: Няма такава радост! :icon_dance:

 

За много години, дет' се вика. Дано отсега нататък да нямаш никакви премеждия с любимото :mitsu-smiley: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

днес някякъв идиот ми е надраскал капака с ключ или пирон. Тъкмо го бях пооправил, че ми го бяхя одраскали по същия начин и хоп наново резки. Какви хора живеят в тая страна направо не знам. Ако го хвана тоя ще го надраскам така че да не може да драска повече, ама като не знам кой е. Само нервите ми останаха. Утре ще ходя при застрахователите да видя какво ще кажат. Сега се чудя дали да я боядисвам или не, че ако я боядисам и после пак някой идиот я надере ще ме е яд и само разправии ще имам, обаче ако не я боядисам ми е жал като я гледам - изпаднал съм в чуденка :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm: Не знам кой го е било толкова яд на колата ми, защото я бях спрял в центъра и никой не знае на кой е тази кола - просто са си я избрали и са я надраскали. Абе само :icon_box: на такива и нерви за мен. Лошо ох!!! :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно деца са били...не си хаби нервите, тях няма как да ги оправиш.

Ден на детето е - прости им :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Веско, незнам вече и аз какво да кажа. Ужасен месец за хората от клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина много ни се насъбра на всички да си пожелаем да нямаме повече такива проблеми и да дойдат по-светли дни за клуба ни!

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

днес някякъв идиот ми е надраскал капака с ключ или пирон. Тъкмо го бях пооправил, че ми го бяхя одраскали по същия начин и хоп наново резки. Какви хора живеят в тая страна направо не знам. Ако го хвана тоя ще го надраскам така че да не може да драска повече, ама като не знам кой е. Само нервите ми останаха. Утре ще ходя при застрахователите да видя какво ще кажат. Сега се чудя дали да я боядисвам или не, че ако я боядисам и после пак някой идиот я надере ще ме е яд и само разправии ще имам, обаче ако не я боядисам ми е жал като я гледам - изпаднал съм в чуденка :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm: Не знам кой го е било толкова яд на колата ми, защото я бях спрял в центъра и никой не знае на кой е тази кола - просто са си я избрали и са я надраскали. Абе само :icon_box: на такива и нерви за мен. Лошо ох!!! :icon_crying:

 

Така е с колите, понякога ми се иска да нямам кола. :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

:mitsu-smiley: За съжаление и аз вече съм член на този клуб :( . Но пък за щастие се отървах с много леки повреди от удара. Ударих се с една Лада на кръстовището срещу съюза на глухите. Така и нямаше как да се докаже дали Ладата мина на червено, защото това кръстовище има светофари само от 3 страни и аз за съжаление бях от четвъртата. Ладата се движеше в дясната лента успоредно с една друга кола на около 10 метра след нея по платното с предимство. Другата кола намали и спря на светофара и понеже отникъде другаде нямаше коли аз тръгнах да минавам, защото мислех че им е светнало червено, но видях че ладата не прояви желание да спре и аз спрях на място почти на средата на кръстовището. Момчето не успя да намали достатъчно, но прояви съобразителност и се мушна пред мен, защото имаше достатъчно място да мине. За момент си помислих, че всичко се размина, но така и не разбрах защо точно, когато се разминавахме реши да натисне спирачките! Задницата му се поднесе на 90 градуса и шамароса Галанта по дясната буза. Последиците за радост са само счупен мигач, изкривена престилка от дясно и изкривена лайсната под десния фар, който за огромно мое щастие е жив и здрав, както и решетката и всичко друго. Престилката обаче се е откачила от десния рог. Яд ме е, че сам съм си виновен за всичко. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: За съжаление и аз вече съм член на този клуб :( . Но пък за щастие се отървах с много леки повреди от удара. Ударих се с една Лада на кръстовището срещу съюза на глухите. Така и нямаше как да се докаже дали Ладата мина на червено, защото това кръстовище има светофари само от 3 страни и аз за съжаление бях от четвъртата. Ладата се движеше в дясната лента успоредно с една друга кола на около 10 метра след нея по платното с предимство. Другата кола намали и спря на светофара и понеже отникъде другаде нямаше коли аз тръгнах да минавам, защото мислех че им е светнало червено, но видях че ладата не прояви желание да спре и аз спрях на място почти на средата на кръстовището. Момчето не успя да намали достатъчно, но прояви съобразителност и се мушна пред мен, защото имаше достатъчно място да мине. За момент си помислих, че всичко се размина, но така и не разбрах защо точно, когато се разминавахме реши да натисне спирачките! Задницата му се поднесе на 90 градуса и шамароса Галанта по дясната буза. Последиците за радост са само счупен мигач, изкривена престилка от дясно и изкривена лайсната под десния фар, който за огромно мое щастие е жив и здрав, както и решетката и всичко друго. Престилката обаче се е откачила от десния рог. Яд ме е, че сам съм си виновен за всичко. :mitsu-smiley:

Колега , може би няма човек от клуба който да не е член на този под-клуб(клуб "Ударени Мицута"), но най важното е , че повредите наистина не са много сериозни , и че ти си жив и здрав(ламарини се изчукват(не в този смисъл) , а ребрата НЕ)

Късмет и скорошно оздравяване на Мицко :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно наистина, но се надявам, че всичко ще се оправи с минимални ядове и разходи, както и че бързо ще забравиш този лош период.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...