Премини към съдържание

Клуб 'Ударени Мицута'


Препоръчано мнение

Да няма, да няма - ама има :) Вчера на прибиране от работа за вкъщи, заедно с Дани, се натъкнахме на сладур, който не знаеше, че дясностоящият е с предимство при нерегулирано кръстовище. Резултатът е броня (спукана и без боя), ляв калник (смачкан и без боя), ляв мигач (счупен) и преден капак огънат и боя... С две думи - малка беля, но достатъчно, че да ме хване яд.

 

След дълго обмисляне на обстоятелствата около удара, накрая отпечатахме по един от новите двустранни протоколи за ПТП... попълнихме ги на място, стиснахме си ръцете и днес цял ден ходене по мъките.

 

Тук е моментът да похваля момчетата от Армеец, където ми е каското!!! Невероятно обслужване! Надминаха всякакви мои очаквания! Вътре топло, приятно... почерпиха ме кафе (въпреки че не пия, ама все пак - жест), нищо не съм писал на ръка - само им диктувах и те си записваха! Пичове... никакви излишни въпроси или други припряни реакции! Аз бях описал всичко без предния капак, защото не го бях видял... като излязохме, този, който снимаше и описваше, го видя и ми предложи и него да запише. Супер отношение!!!

Оттам ме попитаха какво искам и аз казах, че предпочитам доверен сервиз. Дадоха ми каталог да си избирам и аз първо се опитах с Балканстар - ама нещо не се навиха ;) Бил ми стар Галанта - мозъците им са стари, той си е много актуален дори. Та после пак се върнах на списъка и там открих познато име - сервиз Рубин, който ми е на 500м. от офиса. Избрах си него и отидох още днес да си запиша час.

За мой късмет познавам, покрай Йонко, един от примчиците в сервиза - видях се с него, показах му колата, а той ми показа в техния сервиз още една, която беше същия цвят, същия двигател и купе - абе като копие на моя Галант. Та така - ще ги лекуват заедно.

Тук беше и добрата новина от цялата история - забелязах, че другият Галант беше с бели мигачи, каквито от много време се каня да си взема. И съответно веднага ги попитах, дали могат да ми сложат такъв - съгласиха се ;) Та така - покрай всички главоболия, поне ще се сдобия с нов фейслифт :)

 

Жалко само, че за една седмица оставам без кола... но уви - това е съдбата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 199
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ето ме отново тук!

Тази сутрин едно Пежо ми връхлетя одзад.

Видях го от далеч, че няма да може да спре, но пред мен имаше кола на свтофара и нямах възможност за реакция.

Омръзна ми да ходя на тенекеджия!

Добре все пак че е лека щета.

post-1261-1235299809_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crying: Ужас... Аз мойта я оправих вече, но съм като гърмян заек... Все имам чувството, че някой ще изскочи от нейде засилен... Бързо оздравяване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Викам да се блъскаме помежду си... поне да не ни е яд, че идиоти са ни ударили :) Моята бая още ще стои в бокса - чак в петък следващата седмица ще е готов.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Викам да се блъскаме помежду си... поне да не ни е яд, че идиоти са ни ударили :) Моята бая още ще стои в бокса - чак в петък следващата седмица ще е готов.
Ами трябваше да си избереш не-доверен сервиз, и във вторник щеше да си джиткаш с Галанта.... B) ....... :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колоеги аз този уикенд бях в Сф. пътувах 6 часа от Видин до София скочих в една преспа(това в петък),а събота се прибирам от DJ Tymbi,и влизам аз в Манастирски ливади и чудо-(SL-2008г.)с летни гуми закъсал тръгнах да го бутам аз а тои поднесе и в прясно боядисаната ми задна броня :icon_crybaby: не чее много ударена,само дясната страна ми ожули ама си ми е неприятно!Може ли (баровец)с кола за 120 000лв да няма зимни гуми :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Днес на обяд излизам по задачи с колата и какво да видя......

http://img140.imageshack.us/img140/861/007lhw.jpg

Ей не свършиха некадърниците,през 300 километра ме удрят малоумници,ще взема една щанга и всички бели коли зад блока ше станат тотални щети!

Вече ме е срам да ходя в БулИнс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така... Присъединявам се към "Клуб ударени мицута". :icon_crying:

Прибирам се в неделя от Пловдив и какво да ми се случи, стига толкова безаварийно каране, едно такси реши , че на кръговото на Окръжна болница може да се включи преди мен в движението, въпреки че е зад мен. Удари ме леко,поизкриви ме малко, но мисля че на кофти място.

post-4556-1236807033_thumb.jpg

 

Само неприятни случки... :mad: оставих я да си почине след удара /аз също/ и днес гледам предна дясна гума цялата спаднала, помислих си "пак съм минала лошо през някоя дупка" , но уви беше злонамерено дело може би на някой съсед , на чието място съм нощувала. Резултата - спринцовка от вътрешната страна на гумата... :icon_doh: Не ми беше за успокоение, но друг съсед също го бяха "боцнали" в задна лява и тогава гледах изумена, нищонеподозираща, че и на мен може да се случи. Как може да има толкова лоши хора?!

 

Е, всичко ще се оправи! Добре че се разминах с "малкия дявол". :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....

Само неприятни случки... :mad: оставих я да си почине след удара /аз също/ и днес гледам предна дясна гума цялата спаднала, помислих си "пак съм минала лошо през някоя дупка" , но уви беше злонамерено дело може би на някой съсед , на чието място съм нощувала. Резултата - спринцовка от вътрешната страна на гумата... :icon_doh: Не ми беше за успокоение, но друг съсед също го бяха "боцнали" в задна лява и тогава гледах изумена, нищо неподозираща, че и на мен може да се случи. Как може да има толкова лоши хора?!

 

Какъв е тоя специалитет със спринцовки, егати хората :icon_blush:. Това някой съсед да си мисли че еди кое си място на паркинга пред блока или на улицата е само негово - голяма простотия и комплексарщина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз да пиша в тая отвратителна тема...

На светофара(пазара) на Красна поляна малко ми отнеха предимството и...

 

 

Но и колегата не беше виновен, полицаите казаха, че на това кръстовище,

поради странни настройки на светофара всяка вечер било така...

Интересно - сякаш аз трябва да го настроя.

Добре че, когато колите са в движение и няма пострадали, от 01.01.2009 вече не се вика КАТ,

а с двустранен протокол се уреждат застрахователните премии-няма актове, няма виноввен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Клеги тея двустранни протоколи някои компаний не ги признават,за това си викам КАТ това им е работата.Дано не ми се налага но никога не се знае

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Ето ме и мен в клуба на ударените :icon_censored: . Днес родителите ми се върнаха от София, слязох да си видя колицата и о, ужас! Когато Галанта е бил на паркинг, някой е ожулил предната броня, отчупил 1/4 от пластмасовата рамка на номера, а самата тенекия сега е леко сгъната. Но това не е всичко, заобикалям колата и виждам още едно ожулване - на калника над дясна задна гума. Добре, бе, що за кретен е нацелил колата ми?! И какви маневри е правил, че да я обезобрази така идиотски?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти ситуации в последно време...да се "похваля" и аз - онзи ден, влизайки във Върна, един човечец с Голф 3ка реши да скочи на спирачките, при условие, че пътя е заледен и аз вместо да се забия в него, свих в ляво и се ударих в мантинелата (радосното е, че имаше доста сняг и се разминах с лека драскотина),но не това не беше достатъчно,ами малко по - късно на паркинга на университета, гледам червена боя по дясната страна на бронята...Хора осъзнайте се, като неможете да карате недейте!!!! :please:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера обсъждахме с едно момче с регистрация от Испания. Човека отдавна се е успокоил. Каза че в Испания през ден някой му закача колата. Цитирам: - Стоя до колата и гледам една как паркира. Хем вижда че няма място за колата, хем продължава с маневрите. Накрая удари и мен два пъти и колата зад мен.

Често съм наблюдавал ситуации, когато някой паркирал зад автомобил излиза с пълен ляв и източил врат, като че ли ще види колко разстояние остава до предния автомобил. В повечето случаи резултата е ясен предварително - одрана боя и за двамата.

Не помня дали ви се бях "похвалил", че 2007 на 14 Юли ми закачиха предния спойлер и то пред нас.

В близост (20-30 м) има магазин за строителни материали, а аз си бях спрял като хората. Вечерта прибирам колата в гаража и ... О, УЖАС! На предния спойлер тъмно зелена боя. С помощта на Евроинс всичко е О.К., но си е мъка нова кола да я вкарваш в бокса.

От тогава спирам, навивам волана до пълен ляв и прибирам огледалота. Това поне ще ме предпазва от тежки поражения по предния спойлер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера минах през една бабуна от навдигнат асвалт от трамвайните релси за да се изтегля по-бързо от кръстовището и в резултат си ударих картера и носача в нея. Имах някакъв късмет че не се спука, но така като гледам малко е останало. Естествено кой е виновен (аз) :)

Ще си купя Паджеро :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен,ми омръзна почти всеки ден да откривам,странични побитости по врати и калници.Аз спирам по надалечко от колегите,една врата разтояние ,ама.....някой ми се навре...така че едвам се качвам,като се стремя да пазя и неговата боя.Знам,че липсва място за паркиране ама все пак малко от малко трябва да си пестиме нервите. :icon_peace:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също спирам като цар... Ми нямам напреки да спирам нормално, ама като слизат повечето хора от колите си, с такъв замах си отварят вратите и хич не им дреме... Няколко пъти ми чукнаха колта така и се пищисах!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още ли обръщате внимание на тези неща :)... аз през два-три месеца си я давам за седмица в БС да боядисат, каквото има :). Огледала, брони, преден капак от камъчета, врати... задна броня, всичко съм боядисвал май вече по един път :) + сменен преден джам заради камъче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...