Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Благодарности!


Препоръчано мнение

Аз пък благодаря на Stankata, че реагира бързо и професионално. Оправи ми хладилника в къщи и прегледа и тества климатика на колата, който се оказа че си е наред :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 218
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Аз пък благодаря на Stankata, че реагира бързо и професионално. Оправи ми хладилника в къщи и прегледа и тества климатика на колата, който се оказа че си е наред :icon_thumbup:

 

Аз пък пак имам да му благодаря, този път за фризера :icon_blush:

 

Да знаете Siltal не си купувайте :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря на Пламен, че отново ми оправи колата и сега не чувам като минавам по дупките и спирам без тресене на волана! :bowi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Пламен, че отново ми оправи колата и сега не чувам като минавам по дупките и спирам без тресене на волана! :bowi:

Лошото е че я свършихме "половинчата" работата..................... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Нищо, нищо ще оправиш и другата работа. Няма страшно. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги, да ви благодаря!

Тази седмица е особено напечено в офиса, не стига, че имам работа за целия Китай, ами и шефа ми пили нервите.... Та между писането на проекти по ФАР намерих пролуки във времето и единственото нещо, което ме успокои и разведри бяхте вие

Благодаря ви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да благодаря на двама колеги, които оказаха положително въздействие върху почивката ми миналата седмица. Единият е Роско, който ми даде прекрасна палатка-мезонет с две подземни помещения и гараж... Благодаря му много, защото без "малката палатка" почивката ми нямаше да бъде същата за язовира. Вторият е бате Вальо (echik), който лаконично в рамките на 6-7 минути ми обясни как да прекося Стара Загора и да стигна до паметника на бранителите, споменавайки дори и дупките, през които ще мина, както и цветовете на сградите по пътя. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ на Пламен.

 

Винаги готов да помогне и да направи всичко възможно за да свърши работа.

 

 

Искам да благодаря на Мирослав, който както винаги е отзивчив и готов да помогне.

Много вярно :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Този пост ще е дългичък, защото хората, които ми помогнаха не са малко. Както знаете повечето от вас последните 7 месеца имах проект по смяната на двигателя на моя еклипс с турбо мотора от 1 генерация (6-болтовия култов мотор). Такова нещо не съм чел да е правено с европейски модел а информацията за тези модели е толкова оскъдна, че почти равна на недостижима. В този процес със съвети, морална и физическа помощ бяха включени много хора. Със сигурност ще пропусна някой, но да знае, че е под въздействието на хормоните и вълнението - затова да не се сърди.

 

И така на първо място искам да благодаря на моето бебенце - Петя, защото ми беше морална подкрепа и без нея щях да съм изхабил двойно количество нерви.

 

Следват големите 5-ма

- Тошко (93TSIAWD) - той ми оказа най-голяма помощ и съдействие. Без теб нищо нямаше да мога да направя!!!!

- bat Gogo - малка тунинг енциклопедия. Много отзивчив и обяснителен

- lyuli и неговото бебе Сивушка (Юли и Или) - благодаря ви, че и вие бяхте до мен и се кефехте и страдахте за еклипса наравно

- Miroslav - човек, без техническата документация, която ми прати всичко щеше да е много, много, много по-трудно

 

- Nikolay Vanchev

- jason (Ники)

- DJ Tymbi

- всички момчета от сервиз "Фина"

 

...и накрая един от най-важните хора в целия процес. Човекът, без който всичката купчина железа нямаше да оживее. Човекът, който след месец и половина опити на другите за една седмица направи перфектната инсталация, на която всички япончета от завода биха завидяли. Човекът, който е един от най-добрите диагностици в София и който прие проекта като негов собствен. Човекът, с който в продължение на една цяла седмица всяка вечер между 19 и 2 през нощта сме висяли в, под, над колата, за да сътворим прецедента. Човекът, който е известен като...

- МАЙСТОР МИРО

 

И всички останали, които съм тормозил с дребни въпросчета, които са ми давали съвети или подкрепили по един или друг начин.

 

БЛАГОДАРЯ ВИ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет!Искам да Благодаря на Milen_z!!! Който превърна моето :mitsu-smiley: в :plane: Той е един прекрасен човек!Радвам се,че се запознах с него! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И Аз искам да изкажа тук моите благодарности към Милен от Пловдив - за всичко което направи за мен, хиляди благодарности за вниманието което винаги си ми обръщал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

След 3 месечен престой в отвъдното се завърна успешно към живота си един Eclipse :plane: .Искам да благодаря спецялно на Пламен (dj tymbi) :yes3: и Супермен (Лео) :yes3: за оказаното съдействие,без тях сигурно още щях да си скубя косите :icon_doh: .След хиляда фаса в канала и много безсънни нощи се завърнах отново на асфалта :drive: .Мерси много още веднъж много съм ви благодарен :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе. Хубаво е като видиш толкова ентусиазирани хора. Наслаждавай се на чувството :) Всички тук знаем какво си изпитвал, какво си изпитал и какво ще изпитваш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте,

 

Искам специално да благодаря на Big Boss за това, че ми оказа специално внимание и ме накара да се почувствам като ВИП през последния уикенд ( Той си знае детайлите :) ) Благодаря!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз искам да изкажа хиляди благодарности на мilen_z :icon_n_king: за разбирането /в чисто човешки план, а и не само :)/ и уменията му, за специалното внимание, което обръща към всеки човек и всеки детайл. Положението в което изпаднах след едно просто профилактично посещение при него, щеше да бъде използвано за натрупване на солидни облаги и то доста успешно от повечето сервизи. Много рядко се срещат такива хора, за съжаление. Много много благодаря, просто беше страхотен. Дано се видим пак скоро, но не при подобен повод :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Има хора, които помагат на другите. Има хора които обичат да помагат на другите. Има и хора които са призвани да помагат на другите…

Е, който си го може, прави го!

Благодаря на Milen_z :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да благодаря на всички Ви, за това че сте помогнали на Сивушка с отварянето на колата и сте я ескортирали до Пампорово и обратно до София. Специални благодарности на Дани за всичко и за това че е толкова хубав човек.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже видях да се споменава Дани... пък има нещо, за което от много време искам официално да му благодаря!

Благодаря ти, за това, че ми предложи работата и за това, че сега имаме удоволствието да работим като колеги! Искрено се надявам да оправдая и твоите, и очакванията на шефа ;) Ти си прекрасен човек и винаги ще съм зад теб за всеки един случай, в който имаш нужда от мен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да благодаря на всички Ви, за това че сте помогнали на Сивушка с отварянето на колата и сте я ескортирали до Пампорово и обратно до София. Специални благодарности на Дани за всичко и за това че е толкова хубав човек.

 

Юли, аз първо искам да кажа, че щом ти си дал на Сивушка Еклипса това означава, че ти и имаш доверие! Това е много важно! А иначе аз и бях за кураж по завоите и искам да ти кажа, че напълно основателно си и гласувал доверие, тя се справи много добре, на не чак толкова лесния маршрут! Когато се шофира бавно и спокойно (както беше на връщане по завоите) Непредвидените ситуации са лесно избягвани и пътуването и шофирането са релакс и удоволствие, а не стрес! :) Все пак след тази почивка нямаше накъде да избиваме комплекси и да си вдигаме адреналина!

Иначе нали за това сме съклубарите: ключалка да стоплим, кола да отключим, прозорец да размразим (нали Ники) :) С общи усилия всичко постигаме! Когато сме задружни и сплотени сме силни. Ще продължаваме да се поддържаме! :icon_thumbup:

 

 

Понеже видях да се споменава Дани... пък има нещо, за което от много време искам официално да му благодаря!

Благодаря ти, за това, че ми предложи работата и за това, че сега имаме удоволствието да работим като колеги! Искрено се надявам да оправдая и твоите, и очакванията на шефа ;) Ти си прекрасен човек и винаги ще съм зад теб за всеки един случай, в който имаш нужда от мен!

 

Благодаря за милите думи! :rolleyes:

Нали знаеш, че работата си е работа! :) Там изкарваме онези копюри, с които после си правим кефа. А кефа си е кеф и го правим най-приятен като се събираме по такива събирания като това на Пампорово!

А иначе аз мисля, че си подходящ за мястото което фирмата отвори и за това съм те предложил на шефа! В случая съм подходил чисто професионално. Искам да кажа, че клуба и познанството ни само е спомогнало, за да те опозная и да предложа точния човек! Всичко останало е за маса с карти или стръвни мезета! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте, дойде момента и аз да благодаря на колегата Viper, с негова 100% помощ вече знам какво да си поръчам за моята кола.Амортесьори KYB-AGX и пружини Eibach Pro KIT .Ще стане много яко.

Още един път огромно БЛАГОДАРЯ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Благодря на Иво Вартанян за услугата която ми направи и прехвърли ценен за мен видео материал от видео касета на DVD.

Благодаря ти Иво. :ura:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...