Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Благодарности!


Препоръчано мнение

  • преди 1 месец ...
  • Отговори 218
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Огромни благодарности на Веско и Светла,които отделиха от личното си време да се занимават с мои проблеми!

 

За пореден път се убеждавам,че в този форум има истински Човеци!

 

Благодаря Ви още веднъж и нека винаги да носите тези си качества в сърцата!

 

:thx:

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Admin

Благодаря на Пламен, Росен и Алекс за помощта за колата ми.

Благодаря на целия екип, който помага и се грижи за форума.

Ицо, двамата адаши Тишовци, Вики и всички модератори! :bowi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря на Пламен, Росен и Алекс за помощта за колата ми.

Благодаря на целия екип, който помага и се грижи за форума.

Ицо, двамата адаши Тишовци, Вики и всички модератори! :bowi:

 

Още нищо не си видял от нас :icon_thumbup:

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как ли не я търсих тази тема....

Безкрайни благодарности на Божо - човекът, в благодарение на който има едно добре обслужено Субару повече по нашите пътища!

Специални благодарности от собственикът му, има да черпи!!!!

Божо, благодаря ти - лично!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Благодаря на всички колеги Софиянци, че уважиха един Габровец в повече...... мИни срещата беше страОотна..... :) :respect: :bowi:

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак да дойдеш! И Дидо да доведеш :-)

Пък по някое време трябва да пробваме и домашното барбекю, ами малко да се стабилизират нещата :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа задоволството си от намесата на Big Boss-а,при разрешаването на спора със създателят на тема ms_auto!

 

Светльо,благодаря!!!

 

Също искам да поясня на всички,че този конфликт не бе с цел-личностна изява,а за да се провокира и отрази най-точно ценностната система на въпростният потребител!

Въпреки,че не бе отговорено(към този момент) на поставени от мен въпроси,крайният резултат абсолютно ме задоволява!

Всеки да може сам да си прави изводите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Искам да изкажа задоволството си от намесата на Big Boss-а,при разрешаването на спора със създателят на тема ms_auto!

 

Светльо,благодаря!!!

 

Също искам да поясня на всички,че този конфликт не бе с цел-личностна изява,а за да се провокира и отрази най-точно ценностната система на въпростният потребител!

Въпреки,че не бе отговорено(към този момент) на поставени от мен въпроси,крайният резултат абсолютно ме задоволява!

Всеки да може сам да си прави изводите!

 

Аз лично не приемам Благодарността, защото нещата са преиначени.

Нарушихте на лична основа правилата на форума със спорове и персонални закани.

Започнахте да се държите, като малки деца без изобщо да се съобразявате с нас - хората които държим този форум.

Директно и индиректно ме накарахте да пиша обяснителни постове на всички, все едно съм ви длъжен, без изобщо да ме интересува вашия спор. Така че ме въвлякохте в интриги, които не ме касаят.

Наредих на Вальо да изтрие темата...

И вместо да ни влезнеш в положението в конфликтната тема, вдигна патардия до небето, все едно кой знае какво е станало...та чак да ти дам достъп до модераторския раздел, за да ти даваме обяснения.

Не смяташ ли че прекаляваш?

За в бъдеще ще те помоля да преосмислиш всичко това, което ти казвам.

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Едно голямо БЛГОДАРЯ :good: на всички колеги Членове на клуба, за одобрението им да се присъединия към клуб :mitsu-smiley: :drinks:

  • Положителен вот 2
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги искам да ви изкажа големите си благодарности за това, че ме направихте и мен Член на Клуба http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drive.gif Наздраве :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Специални благодарности на Гого Главата за неоценимото съдействие, което ми оказа при закупуването на VR-4, за топлото приятелско посрещане и за всичко, което той направи за мен докато бях в Ирландия!!! Колега, страхотен си, без твоята безрезервна и безкористна помощ Galant VR-4 с рег. номер 01-D-96622 нямаше сега да е в България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря на Шефа (BigBoss) ,че ми закупи и изпрати свещи за колата :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

 

 

Едит: Благодаря и на alex2511 за частите които ми изпрати :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Аз искам да благодаря на майстор Слави, че ме спаси, след като ми умря акумулатора, а след това изцяло помогна при избора на нов :clapping2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Admin

Благодаря много на колегата seducer

за оригиналните колони на Галант, които ми подари! :icon_thumbup:

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз благодАрим пък на лицето Ангелов за подаръка!Имаш питие по избор от мен,баце! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Благодаря на колегата Rangel Simov за отделеното време след запой и осигурената отстъпка за гумите. :icon_thumbup:

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
  • Admin

Благодаря на Пламен

DJ Tymbi

за прекрасния лагер NSK, който трябваше на моя приятел Жоро! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...