Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Благодарности!


Препоръчано мнение

Искам да благодаря на Тошко (todormitew) за днешната бърза намеса и помощ! :)

Тоше, благодаря ти! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 218
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Аз отдавна искам да благодаря на bate Pleven, за помоща която ни оказа, както и прегледа който направи в неговия сервиз, за да осъществим покупката на една много добра Мазда. Бате, благодарим за отделеното вревме !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спеални благодарности на

 

Росен (SLX)

 

Пламен (DJ Tymbi)

 

Сашо (alex2511)

 

за това, че Галанта ми отново има спирачки... И то какви! :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности на колегата S.Iliev за оказания съпорт вчера с апаратурата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Благодаря на Марин/Марио64/ :icon_n_hug: за посрещането, за хубавата вечер, за компанията и за времето, труда и уменията които вложи в Лансера ми! :worthy: :worthy: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на BOGRY,за това че ми направи чашите....бързо и както си ги исках( уникални с никът ми).За точноста и сериозността в днешно време се налага да се правят адмираций..............БЛАГОДАРЯ ТИ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на BOGRY,за това че ми направи чашите....бързо и както си ги исках( уникални с никът ми).За точноста и сериозността в днешно време се налага да се правят адмираций..............БЛАГОДАРЯ ТИ....

Мммм, искам и аз такива чаши............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Искам да благодаря на батко Марин, че отново върна към живот колицата на моят дядо и че веднага се отзова на моята молба!

Благодаря ти батко ти си номер едно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Огромни благодарности на екипа на Марин :) колата стана по-тиха отколкото преди разбиването :D Успехи и на новото място и много богати клиенти ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да благодаря на DJ Tymbi(Пламен) за снощната спешна консултация-колата остана без ток в София (тук съм за няколко дни ),акумулатора беше умрял.Въпреки че беше вече доста късно,колегата направи необходимите измервания и т.н.и установи че акумулатора не е заминал,но явно е тръгнал и при по-тежки условия на експлоатация(студено време,2-3 дни не бях я карал,а то карали се тук в София :icon_crying: )по-бързо се разрежда...

 

Благодаря! :icon_clap:

 

П.П.

Темата за Благодарности току що я открих и наистина е много полезна... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря отново на нашия Дани,че ме закара от летището до ц.гара!

 

Дали ще успея някога да му се отблагодаря за всичко,което е направил за нас..... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз се включвам да блогодаря на един от "обичайните заподозрени" Пламен. Напред преди 2 3 мес ми смени уплътнения на спирачната помпа - професионална работа и като че ли работата на спирачките се подобри (може и да се бъркам ама така ми се струва :)). Мисля че едва ли има някой от форума да се е сблъсквал с него и да не е доволен.

 

П.П. Пламене(надявам се че няма проблем на малко име) само да попитам кога ще имаш налични стикерите за рег. номер с Мицубиши фен клуб България да си зема ? Между другото на кого да си платя членски внос за да стана член на клуба (мисля че може вече ;)) ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Благодаря на Данчо/Brigadiro/!

Той си знае за какво...:drinks:

А аз на тебе......ти си знаеш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...
  • Admin

Изказвам специални благодарности за организацията и провеждането на 6-тия Рождения ден на всички колеги, взели участие в това събитие!

Това беше незабравимо преживяване! :icon_thumbup:

 

 

Използвам темата и лично да благодаря на колегите, които помагат толкова много за оформлението на форума! :thx:

 

Тишо (Tishu)

Емо (Emil Dimitrov)

Валя (Валентина)

Вики (TASSO)

Тишо (tmintov)

 

И на vladimirov за сините знаци! :friends:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ние благодарим за предоставената възможност да помагаме и оставяме частица от нас във така обичания форум :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Много благодаря на Tishu и HristoGB! Момчета, спасихте ме! Оттук нататък сте с предимство на скарата, да не говорим, че ще черпя!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Да се наредя и аз, имам да благодаря на много хора, защото старта ми с :mitsu-smiley: не беше лек, но за това вие скъпи колеги помогнахте много!

 

1. Благодаря на Пламен, за всичките ремонти които е правил на колата ми, за всичките съвети които ми е давал при кой да ходя, и най-вече за безценните обяснения които е давал всеки път когато започна да го разпитвам (ама това как става). Имало е дни в които просто съм му звънял за да питам нещо тъпо, и въпреки това, винаги е обяснявал с подробности. Такива майстори са рядкост!!!

 

2. Благодаря на Mitsubishi за корекноста при покупката на Галанта ми. Човека си е точен, колата не се оказа перфектна, но къде ще намериш перфектно 10 годишно мицу :). Колегата си беше коректен, в Ямбол ме взе, въпреки че не знаех как да се ориентирам в града, разходи ме за гражданската, дори при покупката (защото имаше и друг претендент), показа огромна коректност като я беше запазил само за мен въпреки, че другия купувач беше предложил повече пари.

 

3. Благодаря на Alex за корекноста при покупките на части от него. Перфектно опаковане, добро качество, бърза доставка, добри цени. Какво друго му трябва на човек :).

 

 

И най-вече благодаря на вас компетентните, които отговаряте на всичките ми въпроси, когато просто изпадна в дупка :). Наистина съм горд, че съм част от този форум! :icon_rock:

  • Положителен вот 3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Имам да благодаря на няколко души!!!Каквото и да напиша няма да е достатъчно,но все пак да се знае!!!

 

 

1.Благодаря МНОГО на колегата Валери от Стара Загора за оказаната помощ!!!

 

2.Благодаря МНОГО и на Емо за светкавичната реакция.

 

3.Благодарности към Дарс Ауто - Бургас за оказаното внимание.

 

4.Благодарнсоти към сервиза на БОШ - Стара Загора за обърнатото внимание и светкавичният ремонт.

Редактирано от S.Iliev
  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Искам да благодаря на Христо (HristoGB), той си знае защо!

Има една поговорка "Приятел в нужда се познава"...Е, за Ицо мога да кажа, че е истински приятел! :friends:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз да пусна благодарности към бай Марин (mario64) :icon_blush:

Винаги, когато съм го търсил за нещо се е отзовавал :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...