Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Благодарности!


Препоръчано мнение

и.... хора, които не е задължително да са фенове на :mitsu-smiley: а да са фенове на чистите отношения.

 

Това много ми хареса, абсолютно подкрепям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 218
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Благодаря за добрите думи, но това със снимките не е необходимо.

Относно това дали сме "сектанти" мога да го коментирам по много начини.

Но първо искам да кажа, че думата "сектант" е от много години в интернет пространството и се чудя как на някои хора не им омръзна тавтологично да я повтарят до пълно изтощение. :lol:

Това всъщност идва от тяхната тотална отрицателност и като съзнание, и като начин на живот. Пожелавам им да си носят злобата, и да продължават да се самоизяждат... :)

Ние следваме пътя си напред в същия дух и няма връщане назад. :friends:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за добрите думи, но това със снимките не е необходимо.

Относно това дали сме "сектанти" мога да го коментирам по много начини.

Но първо искам да кажа, че думата "сектант" е от много години в интернет пространството и се чудя как на някой хора не им омръзна тавтологично да я повтарят до пълно изтощение. :lol:

Това всъщност идва от тяхната тотална отрицателност и като съзнание, и като начин на живот. Пожелавам им да си носят злобата, и да продължават да се самоизяждат... :)

Ние следваме пътя си напред в същия дух и няма връщане назад. :friends:

Аз това със снимките не съм и очаквал да стане, но просто се развеселих като си го представих - все дно наблюдавате "отгоре" всяка дума, която се пише във форума и за това е толкова чист! :icon_thumbup:

А що се отнася до това какво се говори за нас, то си е казано - "По-добре на хората в устата, отколкото на хората в краката"

Така, че който каквото иска да си говори, ние знаем, че сме :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Toni за вещата му намеса в моите компютърни проекти!

 

Да се похваля, вече си имам WiFi в къщи и разкарах почти всички жици :icon_thumbup:

Онзи ден Toni си остави магазина, дойде в къщи и въпреки възникналите проблеми си загуби половин ден и инсталира всичко.

 

Благодарности! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да благодаря на Боян :icon_thumbup: той знае за какво :icon_clap:

Thank you

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Admin

Милиони БЛАГОДАРНОСТИ на Дани и Божана за светкавичната реакция при изработката и организирането на новите стикери на клуба.

Благодаря ви много! :ura:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За кой ли път специални благодарности на Пламен :thx: за това, че при толкова натоварения му график намери време да прегледа и поправи моя автомобил :)

:worthy: :worthy: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Светльо и Теди, за обърнатото ми внимание за да мога да стана член на клуба...и така вече съм официален член на този прекрасен клуб :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Искам да благодаря на liuli - Юлиян за това, че ми помогна да сменим накладките на 4-те колела и да сменим и охладителната течност :) И най-вече за това, че е супер пич!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ Лео, нищо особено не съм направил:). Най-хубавото е че уцелихме момента за антифриза, че нощес си е било доста студено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато го създавахме, тогава имахме съмнения че ще се превърнем в поредния БГ форум като VW или Мерцедес форумите - с много разногласия, обиди, караници, спамове и т.н. :icon_blush: В крайна сметка ние наложихме леко "сектанска" форма за справяне на този проблем като предупреждавахме и банвахме някои от регистрираните потребители във форума..кофти е да банваш, но има достатъчно аргументи за това, никога никой от нас двамата не е банвал някой без причинно, дори и да има причини,предупреждения и тогава............ :icon_blush: По този начин се справяме с този проблем засега и успяваме, искам да кажа че в момента форума ни е толкова стегнат ,че някой като влезе - вижда че не е за чешене на езиците и просто се отказва ..............това само ни радва..........но от друга страна пък в другите форуми ни обвиняват че сме сектанти което не е правилно и не е така,но какво ни дреме на нас, това е по скоро сарказъм у тях към нашия форум........аз така мисля че е.

Но както и да е, важното е не какво мислят другите за нас, а ние да си си харесваме така както си е в момента форума и клуба.............. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Само така, DJ, нищо, че е кофти, аз съм сигурен, че не ги гоните, щото ви е кефнало! Ама ги гонете, не ги жалете, че си ни е прекрасен форума и няма нужда от издънки!

А на вас с Биг Боса и Дани - БЕзкрайно благодаря! Ако ще и да сме сектанти - вярата ни е права - :mitsu-smiley: ! а няма нищо лошо да има малко ред, както е тука, правила, тъй да се каже! а на който не му харесва? ми просто е, да ходи другаде!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Миро, който както винаги е изключително отзивчив, любезен и експедитивен. Предлага нагледна информация, работи с точни данни с което избгва всяка една възможна грешка и дава точни цени и дати за доставка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности на Пламен (DJ Tymbi). :icon_clap:

Освен че свърши цялата работа по обслужването на автомобила ми, реши и проблем със блокирал спирачен апарат.

Хиляди благодарност DJ...цар си :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • Admin

Аз да си подновя темата и милионите благодарности на Пламен, който се отзова веднага на закъсалата кола на жената.

Дойде в най-големия студ вчера, като днеска я издърпахме до тях и съответно я отремонтира качествено.

Не съм виждал толкова добър човек, като него.

Пламене, гордея се, че те познавам!!! :bowi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......Не съм виждал толкова добър човек, като него.

Пламене, гордея се, че те познавам!!! :bowi:

:mitsu-smiley: И аз така :icon_thumbup: . Малцина са тези като него. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Затова ли не можах да си взема колата от него в съботаааааа.....

Занасям се, колеги! Тя и не ми трябваше. Явно е прибирал колата на съпругата на шефа! НО - безкрайни благодарности на Пламен, много работа свърши по камиона ми, да ни е жив и здрав! Само да има възможност - само при него ще ходя вече! от един поглед и ми каза 10 неща за колата, дето в очите ми ще бръкнат, а няма да ги видя. И, разбира се, ги оправи. (повечето, де, че на тоя студ направо жал ми става за човека) Оставил съм му малко работа и за пролетта. Благодаря ти, Пламене, Господ живот и здраве да ти дава! Каквото си помислиш - това да стане!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Admin

Благодаря на Лео, който не щади време и усилия да поднови новия банер на форума, който според мен е супер! :first: :clapping2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благодаря лично на колегата Станислав от Ямбол за Кобрата- днес на два пъти се спасих от "снимки" в храсталаците край Враца.Да знаете,ако пътувате наоколо-имаме си четири дръгливи частни коли с куки, които снимат от засада.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Благодаря на колегата Данчо (Brigadiro) че се отзова днес на помощ когато бях в безизходица. Някой ми беше срязал 2 от гумите пред блока ми и имах нужда от 2-ра резервна гума докато се оправя. Мерси много отново!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да знаете,ако пътувате наоколо-имаме си четири дръгливи частни коли с куки, които снимат от засада.

 

Браво на момчетата !!! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Реших профилактично да си сменя свещите... Не че имах въпиеща нужда, но като ми щукна идеята... B)

Карам GDI, а за този модел са малко по специфични - иридиеви.

Искам да благодаря на Миро и Любо от Ратола Пловдив, за професионалното отношение. Убедих се, че дори и по телефон може да се върши работа, стига човека срещу теб да е стойностен. :respect:

Резултат: Каризмата ми се чувства по-добре с новите свещи, аз също, а причината това да се случва е професионализма на Миро и Любо.

Благодаря :bowi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Искам да благодаря на Божо, Дани, Светльо, Миро и най-вече на Марин, които безкрайно ми помогнаха да се оправя в трудна ситуация! И естествено на Пламен, който дистанционно ни напътстваше какво да правим при смяната на комутатор и пр. проблеми по запалването ми!

Искам да изкажа и благодарност на едно момче (непознато) от Ботевград, което ме изтегли от магистралата до града, рови се в колата ми, после я запали и ми взе..... 15 лв......

Какво да кажа.... Благодаря на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на момчетата !!! :icon_rock:

Не си прав, снимането от засада не е разрешено от закона, в него дори е записано, че където има патрул на КАТ трябва да бъде обозначен със съответния знак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...