Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Благодарности!


Препоръчано мнение

  • Отговори 218
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • преди 2 седмици ...

Искам да благодаря на Пламен (DJ Tymbi) за адекватната и бърза помощ която ми оказа !!! :icon_clap:

Въпреки, че беше почивен ден, човека ме прие и бързо констатира проблема, след което в много кратък срок отремонтира моята Carisma.

Ако имате проблем с :mitsu-smiley: това е човека !

 

 

Още веднъж много благодаря !!!

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Искам само да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на DANI MG за оказаната подкрепа,и за голямото му сърце! :thx: :respect:

 

Искам също така да имам двама-трима приятели,но да са като него!Познати за маса колкото щеш,а приятели...........

 

Дани,чакам те за празника на В.Търново,и още веднъж БЛАГОДАРЯ!

 

Поздрави!

 

Жоро и Софи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на bobana75 , че се лиши от почивния си ден да помогне на приятел в нужда!

:thx: :icon_n_hug:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Благодарности от мен и семейството ми на Milen_z. В събота вечерта колата ми отказа да запали в Триград, където бях отишъл за риба с жената и детето. В неделя цял ден го тормозихме по телефона с тъпи обяснения от моя страна и с още по-тъпи от единствения "майстор", който успях да намеря в селото. :worthy: :worthy: :worthy: за това, че след всичките ни опити да го изнервим до краен предел с обясненията си, локализира проблема с бензиновата помпа и нито веднъж не отказа да ни помага с адекватни консултации.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях я забравил тази тема!

С голямо закъснение да благодаря на Дани и Стилян, че ми помогнаха по празниците и ми дадоха автомобил!

Благодаря ви, момчета за добрината, знаете, че ви обичам много!

 

И да не пропиусна да благодаря на Милен и на Батко! Всички вие сте прекрасни хора, Благодаря ви!

 

:worthy: :worthy: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да благодаря на Милен, за сърдечното посрещане ....хапване, пийване и т.н.!!! Даже след всички тези толкова жизненоважни манипулации, ни остана време да надигнем (макар и за малко) предният капак! :icon_drunk: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да благодаря на Милен, за сърдечното посрещане ....хапване, пийване и т.н.!!! Даже след всички тези толкова жизненоважни манипулации, ни остана време да надигнем (макар и за малко) предният капак! :icon_drunk: :icon_thumbup:

И аз искам да благодаря на Милен, защото е голям пич! :icon_clap:

Всъщност и аз присъствах на описваната от Ники софра... Че и работа свърших.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата Baihoi - Стефан, за жеста и изненадата, която спретнахме на k1k1, не можете да си представите шока й, излизайки от дома и чакащото я ЕвоХ..... :D

 

http://media.snimka.bg/3171/012597277-big.jpg

 

http://media.snimka.bg/3172/012599060-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зема пак да стана абитюрент ли?!!? Искам и аз бе :)

Опааа, дечкоооо.... :mad:

Яз пръви се записах за битурентин с червения звер - http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...st&p=130487

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Специални благодарности за Milen_Z който отдели от ценното си време, за да всее спокойствие в мен относно любимото мици. БЛАГОДАРЯ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на колегата Орлин (bishi) за помощта за "врътката" на климатроника! :worthy:

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да благодаря на Батко ми Марин! За всичкото търпение към мен и професионалното отношение към любимата ми кола! И на прекрасната му съпруга - за посрещането и отношението към цялото ми семейство!

Благодаря, приятели!

Обичаме ви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Искам специално да благодаря на колегата SLX за волана и времето което отдели. :icon_clap:

 

И Роска следващия път поне ме остави да почерпя една пица. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За DJ Tymbi: Пламене, благодаря ти за новата кола!!! :) Еклипсът е неузнаваем и неудържим! Върна му душицата, на клетия, а с това и усмивката на лицето ми!

Сега наистина ми е нужна нова книжка - за пилот. ;)

 

 

 

П.С. Вчера си мислех да напиша в темата "Кой кого видял": "Дано днес никой не ме е видял... Защото прелетях по Г.М. Димитров в преследване на едно бяло ЕВО с такава скорост, че то щаха да са точки, то щеше да е обществено полезен труд, абе направо - на бесилото!" :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Искам да благодя на Пламен и на Любо, за голямата помощ, и добре свършената работа!!! Благодаря ви още веднъж момчета, продължавайте все така в същия дух!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Правил съм го и в други теми,но сега е малко по-специално и след свършена работа.

 

Дани,БЛАГОДАРИМ ТИ ОТ СЪРЦЕ със Софи за положените грижи,проявеното съчувствие,голямота ти сърцатост,приятната компания,поднесените ни удобства,предразположението към безгрижието и спокойствието ни..............Мога да изброявам още доста твои качества!Благодарение на ТЕБ сега сме толкова щастливи родители!Ти върна радостта в живота ни!Дано Господ Ви дава здраве и живот с Нели,за да се радвате и вие на вашите рожби! :respect:

 

Още веднъж едно голямо,БЛАГОДАРЯ!!! :thx:

 

П.П.А също така и на Роско за проявената експедитивност(ти си знаеш)!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти кахър не бери, нали за това сме старите, да помагаме.... Пък за такова нещо - хептен съвсем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нее,няма да се уморя,да благодаря на нашият Дани!

 

Отново благодаря за вчерашната услуга,сега вече едната от малките е при нея-благодарение на ТЕБ!

 

От злато ли ти е сърцето? :thx:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нее,няма да се уморя,да благодаря на нашият Дани!

 

Отново благодаря за вчерашната услуга,сега вече едната от малките е при нея-благодарение на ТЕБ!

 

От злато ли ти е сърцето? :thx:

Дани е просто пич и ние всички си го знаем. :icon_thumbup:

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

От злато ли ти е сърцето? :thx:

 

 

Жоре, ти като познавач на благородните метали, знаеш много добре, че колкото и да блестят и да изглеждат красиви са студени...

А сърцето ми е топло... т.е. не е благородно, а чисто човечно. :icon_n_blusha:

Когато имаш нужда сме насреща, така че не ни жали!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...