Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Благодарности!


Препоръчано мнение

  • Отговори 218
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

И от мен голямо благодарско към Светльо - за перфектната форма в която беше поддържал Капризната преди да я купя и за пределната коректност и отзивчивост след това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И от мен едно голяяяямо БЛАГОДАРЯ на Светльо ,че ако не беше той моето Мици още щеше да е на трупчета.И на Пламен също за безценните съвети .Радвам се ,че покрай любимата марка се запознах с такива добри и отзивчиви хора. :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря на Тишо и Боян, които особено много допринасят за развиването на сайта ни, като превеждат полезни статии за Мицубиши.

Благодарение на тях имаме достатъчно материал да разширим още повече началната страница на портала, което ще стане факт до края на месеца! :respect: :clapping2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Admin

Огромно БЛАГОДАРЯ на Стани (Stankata) за това, че ми оправи климатика на Галанта. :worthy:

Човека се занимава с колата ми два дена, като провери компресора, напълни го с фреон и направи всичко, което е необходимо за да работи! :first:

Ако някой има нужда от поправка на климатици да се обръща към него. Голям професионалист е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

:mitsu-smiley: Хиляди благодарности на DJ-я и поклон пред отзивчивоста и уменията му :worthy: . Неочаквано за мен вчера никой сервиз не се нае да ми отремонтира колата, а тези които не си бяха свършили работата предния път (или по скоро през пръсти) гледаха умно и не им се занимаваше. А на мен колата ми трябваше спешно, защото заминавам на меден месец с нея утре рано. Звъннах на Пламен за съвет, а той само ми каза: "Ела и ще я оправим веднага" :icon_thumbup: ! Без да съм му казал, че ми е спешно и без да знае точния проблем. Рядко се срещат такива хора. Вчера 4 часа и половина в най-големия пек и на слънце той ми я прави без да се оплаче от нищо. И както се сещате я направи перфектно. Не съм срещал други такива хора като него и Светльо :bowi: , а и много други от клуба, просто уникален клуб са създали те двамата :rulez: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голяяяяяямо БЛАГОДАРЯ на всички, особено на Пламен - DJ Tymbi :ura: , който е готов винаги да помогне :worthy: :worthy: :thx:

DJ ти си гордост за марката :mitsu-smiley: :icon_blush: Дано имаме само хубави срещи с тебе :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма често срещани персони като DJ-я. Винаги готов да ти помогне и да те вмъкне някъде в и без това претоварения си график. Онзи ден ме изчака до 7.30 вечерта. Да не забравяме и вечно усмихнатият Дани, който само като го видиш и ти става драго:) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зная, че всъщност ще повторя вече казани неща, затова няма да съм многословен. Само ще подчертая, че и аз съм един от онези, които изпитват огромно чувство на благодарност към Пламен и Светльо....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Хиляди благодарности на DJ-я и поклон пред отзивчивоста и уменията му :worthy: .

Незнам кое е по-важното - златно сърце или златни ръце. DJ-я още веднъж е доказал, че притежава и двете, като не е оставил Jolly в беда. :icon_n_king:

Jolly, на теб ти пожелавам стархотен меден месец с тонове приятни и незабравими емоции и да пуснеш снимки като се върнеш. :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давам си сметка, че това ще е :offtopic:, но ми се прииска да призная, че тези зверчета ужасно ме разсмиват:) Всъщност, може би не съм извън темата - благодарности на jamano.....за това, че в най-тежките часове, когато съвсем съм оклюмал от работа, мога да погледна към тези преливащи от благодарност анимационни герои....и да прихна от смях :hysterical: Какво по освежаващо от това?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давам си сметка, че това ще е :offtopic:, но ми се прииска да призная, че тези зверчета ужасно ме разсмиват:) Всъщност, може би не съм извън темата - благодарности на jamano.....за това, че в най-тежките часове, когато съвсем съм оклюмал от работа, мога да погледна към тези преливащи от благодарност анимационни герои....и да прихна от смях :hysterical: Какво по освежаващо от това?

 

наистина, страшни са! :icon_clap:

Смях се като идиот, като ги гледах :hysterical:. Даже си ги записах в Bookmarks за да мога и аз да благодаря и на други хора с тези малки .... всъщност какви са?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

наистина, страшни са! :icon_clap:

Смях се като идиот, като ги гледах :hysterical:. Даже си ги записах в Bookmarks за да мога и аз да благодаря и на други хора с тези малки .... всъщност какви са?!

Мисля, че са котарак и заек:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз благодаря на Боян (jolly_roger) за това, че с музиката по радиото, което създаде за клуба, винаги ми докарва много приятно настрооение. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да изкажа едно огромно благодаря на Mitsubishi за добротата и загриженоста с която подходи към мен докато му бях на гости в Ямбол. Човека буквално си загуби целия ден да ме чака пред банките покрай тегленията и прехвърлянията на колата. Помогна ми да си избера и CD и радар детектор които лично той ми постави преди да ме изпрати към София. Евала Mitsu .. каквито колите такъв и човека с ника им :worthy: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-вече да благодарим на BigBoss и на хората, които са му помогнали да създаде този форум, и успяха да ни съберат !

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-вече да благодарим на BigBoss и на хората, които са му помогнали да създаде този форум, и успяха да ни съберат ! :rulez:

Точно така

:respect: :respect: :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най вече да благодарим на BigBoss и на хората който са му помогнали да саздаде този форум, и успяха да ни съберат !

:rulez:

Аа, ще споделя как всъщност се роди този клуб още в началото........ :icon_dance:

Към края на август 2004 година, Биг Босс ми се обади по ГСМ и ме покани на пица срещу басейна "Спартак" в Лозенец........до тогава още писахме в клубовете на Дир.бг......мисля, че точната дата беше 20 или 21 август...... :icon_blush: Тогава аз дойдох и поканихме още един човек( Нени), който имаше Колт , а сега вече не знам какво има , защото напусна страната ( бивш колега ) и заедно с него , Теди и Светльо си говорихме, че е необходимо да се създаде клуб на :mitsu-smiley: ........Лесно се взе решението и още на следващия ден задействахме нещата :icon_dance: За по малко от седмица вече имаше регистриран домейн www. :mitsu-smiley: bg.com .В началото беше много смешно, защото форума беше като индивидуален, само за нас двама -трима човека пишещи в него, но лека по лека нещата си дойдоха на място до днес, в който форум и клуб има над 1600 регистрирани потребителя и около 80 члена и смея да твърдя, че е един от най-сериозните и чисти форуми в цялото БГ интернет пространство, това го дължим на вас естествено.......така, че наред със супер автомобилите си имаме и супер хора в него..... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аа, ще споделя как всъщност се роди този клуб още в началото........ :icon_dance:

Към края на август 2004 година, Биг Босс ми се обади по ГСМ и ме покани на пица срещу басейна "Спартак" в Лозенец........до тогава още писахме в клубовете на Дир.бг......мисля, че точната дата беше 20 или 21 август...... :icon_blush: Тогава аз дойдох и поканихме още един човек( Нени), който имаше Колт , а сега вече не знам какво има , защото напусна страната ( бивш колега ) и заедно с него , Теди и Светльо си говорихме, че е необходимо да се създаде клуб на :mitsu-smiley: ........Лесно се взе решението и още на следващия ден задействахме нещата :icon_dance: За по малко от седмица вече имаше регистриран домейн www. :mitsu-smiley: bg.com .В началото беше много смешно, защото форума беше като индивидуален, само за нас двама -трима човека пишещи в него, но лека по лека нещата си дойдоха на място до днес, в който форум и клуб има над 1600 регистрирани потребителя и около 80 члена и смея да твърдя, че е един от най-сериозните и чисти форуми в цялото БГ интернет пространство, това го дължим на вас естествено.......така, че наред със супер автомобилите си имаме и супер хора в него..... :icon_thumbup:

Благодорим Ви :icon_clap: и съм напълно съгласен с казаното по горе от иНФЕКТИД

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

иНФЕКТИД :D Това ми хареса.

 

Първия път когато разбрах за този клуб, карах зад един L-200 и отзад пишеше с Големи Букви : Mitsubishibg.com !

 

Това беше зимата 2004/2005, почнах да посещавам сайта и един ден реших да се регистрирам ! Наистина и аз смея да твърдя, че това е Най-чистия и културен форум, който съм посещавал ! И да си купя Кола от друга марка винаги ще съм фен на MITSUBISHI, както и това, че в момента не съм Член, не значи че съм по малко фен от вас !!

:worthy: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само така iNFECTED. Аз съм член за да може да се развива сайта. Според мен с минималната вноска от 20 лева помагаме да върви все по-напред. А докато има такива великани като DJ, боса BAlexannrov и многото други, които да дадат компетентно мнение и отговор, форума ще се разраства нонстоп и редиците ни ще се множат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....... смея да твърдя, че е един от най-сериозните и чисти форуми в цялото БГ интернет пространство, това го дължим на вас естествено.......така, че наред със супер автомобилите си имаме и супер хора в него..... :icon_thumbup:

 

Като се запознах със Светльо му споделих, че точно това ми направи впечатление и ме привлече във форума. Няма обиди, няма грубо отношение, отвсякъде позитивна нагласа. Този форум може спокойно да послужи за пример, какво трябва да бъде интернет пространството и отношенията между потребителите в него. След този форум, другите са ми смешни и тъжни.

Този форум е тръгнал с 2-3 човека, сега са хиляда и... Дано станат десет хиляди и.... хора, които не е задължително да са фенове на :mitsu-smiley: а да са фенове на чистите отношения.

Благодаря ви момчета, че сте създали този форум, затова че не допускате груби изяви и че сте му създали този облик :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се запознах със Светльо му споделих, че точно това ми направи впечатление и ме привлече във форума. Няма обиди, няма грубо отношение, отвсякъде позитивна нагласа. Този форум може спокойно да послужи за пример, какво трябва да бъде интернет пространството и отношенията между потребителите в него. След този форум, другите са ми смешни и тъжни.

Този форум е тръгнал с 2-3 човека, сега са хиляда и... Дано станат десет хиляди и.... хора, които не е задължително да са фенове на :mitsu-smiley: а да са фенове на чистите отношения.

Благодаря ви момчета, че сте създали този форум, затова че не допускате груби изяви и че сте му създали този облик :icon_clap:

 

И аз като се запознах със Светльо, точно това му казах: че форума е много стегнат, подреден, няма спам, обиди и т.н.

За пример му дадох форума на VW. Там може да се 'загубиш'. Има толкова много на брой раздели, че не е истина..

 

Отправям поздравления към Светльо за добре свършената работа и да продължава в същия дух :icon_thumbup:

Също поздрави към хората, които поддържат форума така добре изглеждащ ;)

 

Много ме радва форумчето. Като едно семейство са всички :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато го създавахме, тогава имахме съмнения че ще се превърнем в поредния БГ форум като VW или Мерцедес форумите - с много разногласия, обиди, караници, спамове и т.н. :icon_blush: В крайна сметка ние наложихме леко "сектанска" форма за справяне на този проблем като предупреждавахме и банвахме някои от регистрираните потребители във форума..кофти е да банваш, но има достатъчно аргументи за това, никога никой от нас двамата не е банвал някой без причинно, дори и да има причини,предупреждения и тогава............ :icon_blush: По този начин се справяме с този проблем засега и успяваме, искам да кажа че в момента форума ни е толкова стегнат ,че някой като влезе - вижда че не е за чешене на езиците и просто се отказва ..............това само ни радва..........но от друга страна пък в другите форуми ни обвиняват че сме сектанти което не е правилно и не е така,но какво ни дреме на нас, това е по скоро сарказъм у тях към нашия форум........аз така мисля че е.

Но както и да е, важното е не какво мислят другите за нас, а ние да си си харесваме така както си е в момента форума и клуба.............. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам в двата горни ъгъла на заглавната страница на форума да сложим по една снимка на Пламен и Светльо! :D :icon_thumbup: ... Така непрекъснато ще се сещаме на кой дължим всичко това :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...