Премини към съдържание

Благодарности!


Препоръчано мнение

  • Admin

Първо започвам с Пламен, който отново ми помогна, защото днес на път за работата ми блокира преден ляв спирачен апарат. Човека заряза всичко, лиши се от свободното си време и се притече на помощ.

Сърдечно му БЛАГОДАРЯ и за стотиците услуги, които ми е правил.

Браво на такива хора :icon_clap:

Също така изказвам и специална благодарност към Боян, Дани, Тишо и всички други колеги (не споменавам други имена, за да не пропусна някой), които помагат за клуба с каквото могат.

 

:worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 218
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Първо започвам с Пламен, който отново ми помогна, защото днес на път за работата ми блокира преден ляв спирачен апарат. Човека заряза всичко, лиши се от свободното си време и се притече на помощ.

Сърдечно му БЛАГОДАРЯ и за стотиците услуги, които ми е правил.

Браво на такива хора :icon_clap:

Също така изказвам и специална благодарност към Боян, Дани, Тишо и всички други колеги (не споменавам други имена, за да не пропусна някой), които помагат за клуба с каквото могат.

 

:worthy:

Е, ти пък сега..............нали сме за това де.......... :D

Иначе благодаря ............ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, ти пък сега..............нали сме за това де.......... :D

:mitsu-smiley: Пламен изчерпва всичко с този отговор :good: . В крайна сметка клуба (и особено вие двамата) ни дава много и аз съм на принципа, че за да получиш трябва да дадеш. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка клуба (и особено вие двамата)

 

Наистина е така, припомням злощастната ми случка преди 3 седмици, когато закъсах в Студ. град и след обаждане по телефона за помощ, Светльо се отзова за 9 мин, при условие че го вдигнах от следобеден сън.

Към вас двамата дълбок :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да описвам колко пъти съм злопотребявал с търпението и свободното време на заподозрените :worthy: :respect: :respect: :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да и на мен тези "същите двама заподозрени" много са ми помагали и едва ли ще мога да изкажа всичките си благодарности тук. :worthy: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

искам да изкажа най-сърдечните си благодарности към Биг Боса и Ди Джея най-вече за помощта, която ми оказаха вчера - независимо, че беше само по телефона, но от така добре обясненото устно ръководство на Пламен се справих с проблем, който си мислех че е непоправим. Та с две думи - колата я закарах да й закърпят една-две дупки по генерацията и при изкарването й от гаража на майстора загасна и не можа да запали нито на газ нито на бензин. Обадих се на Светльо и Пламен и им обясних проблема и ми дадоха напътствия какво може да е станало - благодарение на Ди Джея решх проблема от разтояние само по телефона - БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩТА !!!!!!!!!!!!!!!!!! :worthy: :worthy: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

искам да изкажа най-сърдечните си благодарности към Биг Боса и Ди Джея най-вече за помощта, която ми оказаха вчера - независимо, че беше само по телефона, но от така добре обясненото устно ръководство на Пламен се справих с проблем, който си мислех че е непоправим. Та с две думи - колата я закарах да й закърпят една-две дупки по генерацията и при изкарването й от гаража на майстора загасна и не можа да запали нито на газ нито на бензин. Обадих се на Светльо и Пламен и им обясних проблема и ми дадоха напътствия какво може да е станало - благодарение на Ди Джея решх проблема от разтояние само по телефона - БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩТА !!!!!!!!!!!!!!!!!! :worthy: :worthy: :worthy:

;) :icon_n_teehee: :icon_n_whistling:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам всеки път да изкажа благодарности към който и да било човек който ми е помогнал с нещо. На "двамата заподозрени" както ги кръстихме дълбок поклон :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво :icon_thumbup:

 

А какво и беше, Веско? Нали знаеш че си моя пример :D :D

А дали има член на клуба, който да не им е задължен на "обичайните заподозрени"?

Аз също има за какво да им благодаря и на двамата :icon_clap: :icon_thumbup: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали има член на клуба, който да не им е задължен на "обичайните заподозрени"?

Аз също има за какво да им благодаря и на двамата :icon_clap: :icon_thumbup: :worthy:

 

Аз също се присъединявам с благодарности - и не само към тях, а и към всеки които с отзивчивоста си е допринесъл за разрешаване на проблем. :icon_doh: Още по-вече че възможноста "позвъни на приятел" също съм я използувал. :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво :icon_thumbup:

 

А какво и беше, Веско? Нали знаеш че си моя пример :D :D

ами един куплунг, идващ от ЕКУ-то към дистрибуторната капачка се беше извадил и не даваше контакт

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали има член на клуба, който да не им е задължен на "обичайните заподозрени"?

Аз също има за какво да им благодаря и на двамата :icon_clap: :icon_thumbup: :worthy:

 

Мисля, че всички са с прекрасни впечатления от "обичайните заподозрени"! Аз имам лични впечатления от DJ Tymbi и мога да се изразя само положително - един ден, още преди да ме познава, в един дъжд, се грабна да спасява моя Мицу, след това също имаше възможност да се прояви, а се надявам и тепърва да мога да поверявам количката в негови ръце! :icon_clap:

Благодаря на всички в този форум, толкова отзивчиви хора не съм срещала никъде! :rulez:

Весели празници и дано сме заедно и през новата година :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа с благодарностите, особено към DJ-a и tmintov.

Вчера сутринта заварих колата в пълен мрак, никакъв акумулатор.

Тихомир дойде за 10 мин след като му се обадих и ме издърпа до акумулаторджиите, а днес сутринта ме издърпа и до DJ-a.

За Пламен каквото и да кажа, ще е малко. И преди е поправял колата, сега пак му я оставих и знам, че е в добри ръце :first:

 

:rulez: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен колеги за цялото отделено безценно време и помоща, която сте ми оказвали не един и два пъти! Просто знам че хора като вас са рядко срещани, а аз съм горд че ви познавам и се радвам че притежавам това ваше качество да помагате! Наистина човечните хора са малко в нашия град! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на DJ Tymbi, който ми оказа съдействие във връзка с прословутия стоп на Мицу - сега си има нов такъв, светъл, но затъмнен :D Не мога да му се нарадвам :icon_thumbup:

А и за първи път ползвах отстъпка при закупуването му от Балканпартс :mitsu-smiley:

Щастлива съм, че съм част от този клуб!!! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на DJ Tymbi, който ми оказа съдействие във връзка с прословутия стоп на Мицу - сега си има нов такъв, светъл, но затъмнен :D Не мога да му се нарадвам :icon_thumbup:

А и за първи път ползвах отстъпка при закупуването му от Балканпартс :mitsu-smiley:

Щастлива съм, че съм част от този клуб!!! :rulez:

B) :) :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм и се присъединявам към благодарностите на колегите :good: :icon_clap: :D . Макар че не съм изпадал в положение за помощ съм сигурен че няма да ме оставят на пътя. :mitsu-smiley: for ever

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

:worthy: :worthy: :worthy: Големи благодарности на Пламен за оказаната ми днес голяма помощ !!! Та с две думи - днес в Младост ми се счупи долния ляв шарнир на правия носач, който беше рециклиран преди около година в работилницата на Жан и колата беше в края на едно кръстовище и не можеше да се мръдне. Все пак Пламен дойде и опитахме да я придвижим, но пак не успяхме /само дето му изкривихме крика/, после с пътна помощ закарахме колата до тях, за да я поправи Ди Джея - благодаря му за това, че в неделя заряза всичко и прекара целия след обяд с моите неволи и естествено за оказаната помощ!!! :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :worthy: :worthy: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.... благодаря му за това, че в неделя заряза всичко и прекара целия след обяд с моите неволи и естествено за оказаната помощ!!! :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :worthy: :worthy: :worthy:
:mitsu-smiley: Направо няма думи :icon_clap: . Според мен на него и Светльо трябва да им издигнем паметник. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:worthy: :worthy: :worthy: Големи благодарности на Пламен за оказаната ми днес голяма помощ !!! Та с две думи - днес в Младост ми се счупи долния ляв шарнир на правия носач, който беше рециклиран преди около година в работилницата на Жан и колата беше в края на едно кръстовище и не можеше да се мръдне. Все пак Пламен дойде и опитахме да я придвижим, но пак не успяхме /само дето му изкривихме крика/, после с пътна помощ закарахме колата до тях, за да я поправи Ди Джея - благодаря му за това, че в неделя заряза всичко и прекара целия след обяд с моите неволи и естествено за оказаната помощ!!! :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :worthy: :worthy: :worthy:

Споко, днес ще си я вземеш читава ...........макар че тук ме побъркват от работа ....... :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...