Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Благодарности!


Препоръчано мнение

  • Admin

Искам да изкажа изключителните си Благодарности към Пламен и Дани (неговия работник) за обслужването и подмяната на необходимите части по колите ми!

Също така специални благодарности към Любо, Алекс и всички колеги, които са ми помогнали за всичко!

Благодаря ви колеги!

Гордея се, че ви познавам! :bowi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 218
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Благодарности към горе пишещия за приятелското отношение към мен /обикновения юзър/лузър/ и съдействието за отстраняване на недостатъци по колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 2 месеца ...

Благодаря на колегата Mitsubishi за отзивчивостта и коректността и за помощта по неговата си специалност.. :icon_rock:

Дължа му черпене. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...
  • Admin

Използвам темата, за да благодаря от името на моя приятел Ицо Чакъров към Алекс (alex2511)

за изключителната коректност при продажбата на Галант от форума.

Не е имало никакви премълчавания за някой дребни неща, както и подсигуряване от страна на Алекс на чисто нови задни амортисьори. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Марин (mario64) за изключително квалифицираната помощ, която ми оказа, както и за коректността му.

 

Смених ангренажен ремък, ролки, водна помпа, шарнир, биалетка. Също бяха отстранени куп дребни, но много досадни проблеми, които се бяха натрупали през годините. Без преувеличение, сега колата ми е стегната като нова :), никакво тропане дори по паваж, умирам си от удоволствие да я карам :icon_clap:. Също беше отстранено досадното свирене на пистовия ремък при докрай навит волан и ми се размина смяната на обтегача на пистовия ремък с амортисьорчето, който си струва около 400 лв.

 

Още веднъж ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз с малко закъснение, искам да благодаря на Алекс за всичко, което направи за мен от градушката насам! Саше, Благодаря ти, и искам да знаеш, че те смятам за истински приятел!

П.С.: Имам много да черпя и скоро ще се реванширам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Специални благодарности на Светльо Ангелов, той си знае защо :respect:

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Искам да изкажа голяма благодарност на Мартин(Threatmore) за своевременната помощ за намиране на частта, от която се нуждаех и на Емил Димитров, за това, че изключително много ми помогна да си оправя колата, която се развали по време на семейната ми почивка, като дойде на място с нужните инструменти и частта, и двамата заедно под дъжда отремонтирахме мпс-то ми. Благодаря ви приятели!!! :respect: :respect: :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Искам да изкажа благодарност към всички колеги, присъстващи на 11-тия рожден ден на клуба за прекрасното изкарване!

Специални благодарности към Пламен Минков (DJ Tymbi) за идеалната ремонта работа по колите ми,

а също така и на Любо Шишев (luboV6) за перфектната ремонта работа и коректност по монтирането на газовата инсталация и обслужването!

 

Благодаря ви! :bowi:

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обръщам се към VARNA MITSUBISHI TEAM! Колеги, благодаря Ви сърдечно за оказаната помощ днес относно пренасянето на едно сериозно количество бетон. Поклон пред вас приятели :respect:

  • Положителен вот 2
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обръщам се към VARNA MITSUBISHI TEAM! Колеги, благодаря Ви сърдечно за оказаната помощ днес относно пренасянето на едно сериозно количество бетон. Поклон пред вас приятели :respect:

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Емо, знаеш че винаги и за всичко можеш да разчиташ на нас, както и ние на теб.
:rulez:
  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Емо, знаеш че винаги и за всичко можеш да разчиташ на нас, както и ние на теб.
:rulez:

 

 

А аз искам да ти кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ, Искрене, за съветите относно избора на климатик,затова че ми посочи читав модел :mitsu-smiley: ! Благодаря ти и затова,че ме свърза и с конкретен човек, който също ми даде допълнителни съвети, в последствие и за извършения перфектно монтаж . Като се видим на някоя среща ще имаш много :drinks: :drinks: :drinks: от мен :icon_thumbup: :icon_rock:

Редактирано от hondata
  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, превариха ме :)!

Аз също искам да благодаря на Искрен за съветите и консултациите!

От вчера имам монтирани 3 бр. климатици на Mitsubishi Electric.

В комбинация с една супер камина с въздуховоди и подредени дърва, чакам спокойно зимата.

Още веднъж сърдечни благодарности, Искрене!

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Сърдечно Благодаря на Tishu за всичко, което прави за форума.

Неговите способности и действия остават някак си незабелязани, но е точно обратното!

Благодаря ти приятелю за всичко! :first:

 

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • Admin

Сърдечни БЛАГОДАРНОСТИ на Вики за шенкелите, както и за съплая на Юлия.

Огромни благодарности към Г-н Колев и Любо Димитров за крушките!

ГОЛЕМИ СТЕ!

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/friends.gif

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • Admin

Отново искам искрено да Благодаря на Тишу и Вики за всичко, което правят за форума и сайта.

Хилядите часове (без да преувеличавам) отделени от тях са огромен труд!

Благодаря ви скъпи приятели! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/bowi.gif

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...
  • Admin

Големи благодарности на Вики и Емо Димитров за поддръжката на форума! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • Admin

Благодаря на Данчо eXistenZ , че ми намери перфектен тенекеджия и бояджия, които са много ценни в днешно време! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...