Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Сутринта на бул. Овча Купел в задръстването се разминахме с едно черно ЕВО 10 със Софийска регистрация.

Понеже страничните ми стъкла бяха мокри реших да смъкна стъклото и да поогледам евото, но нещеш ли и човека с евото си смъкна стъклото и се спогледахме малко, но дали му е било горещо или заради мен, незнам :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе някой няма ли да се похвали най-накрая , че е виждал Каризма Нищо за тях неможе да се прочете! Я колегите с Каризми да почнат да щъкат повече из градовете , че да ни виждат

 

Виждал съм.

 

В Габрово по баирите:

 

-3 Каризми освен моята: Една червена, всяка сутрин я виждам през джама (както и колегата сигурно), една синя от тези с аеродинамичния пакет, един галант, май беше син, един червен лансър, доста често и един бял съм виждал 2-3 пъти;

Общо 5 :mitsu-smiley: , освен моето, долу в ниското има една уличка, на която винаги има още няколко спрени;

Колегите да си признават, може да вземем и да си организираме среща, някъде март месец, като се дигне снега :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам дали има тука колеги от Търново , но в търново виждам доста каризми. Има една много хубава, човека явно си я гледа, синя с лети Жанти и винаги чиста. :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази червената, за която говорих е с търновска регистрация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска, докато бях на един разклон след Казанлък в посока София видях някакво :mitsu-smiley: как преминава за части от секундата. В предницата приличаше на тези по-старите лансъри, но не можах да го видя добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някои от вас, колеги ,скоро да е ходил в Карлово , там мернах едно Галантче седанче, но докато се усетя и тък-тъгадък изчезна. За съжаление непомня рег. номера му. Виждал съм и други посока Карлово - Пловдив, на разклона за Хисар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера (25.12) във Велико Търново видях един зелен галант с пловдивска регистрация ама не запомних номера и още един тъмно червен с търновска регистрация, дали са колеги от форума ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някои от вас, колеги ,скоро да е ходил в Карлово , там мернах едно Галантче седанче, но докато се усетя и тък-тъгадък изчезна. За съжаление непомня рег. номера му. Виждал съм и други посока Карлово - Пловдив, на разклона за Хисар.

 

Да не би колегата да е от Карлово :) ?

Не съм с галант , но съм с каризма , може да се засечем някой път :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив на 23-ти декември видях невероятен автомобил! Галант 2008, черен на цвят с рег.номер 288Х. Направо онемях при вида на този диамант!

Видях го на кръстовището на Руски и Гладстон, нямаше как да му дам визитка.

 

Не знам дали модела е 2008, но автомобилът беше същия като от тази снимка. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив на 23-ти декември видях невероятен автомобил! Галант 2008, черен на цвят с рег.номер 288Х. Направо онемях при вида на този диамант!

Видях го на кръстовището на Руски и Гладстон, нямаше как да му дам визитка.

 

Не знам дали модела е 2008, но автомобилът беше същия като от тази снимка. :icon_thumbup:

От 31-ви декември до 4-ти януари може да видиш в Пловдив и един черен лансър 1.5 invite . :icon_thumbup:

Да се обадиш ако ме мернеш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Днес ми върви на срещи с Еклипси.

Към 12,00 ч пред Патиланци - един много красив Еклипс, но не смея да кажа цвета, за да не го объркам... :icon_n_oops:

След това към 17,30 пред ресторант Българи на Дондуков, ако не се лъжа сив...Беше с табелка на клуба, така че със сигурност е някой от тука! :)

Към 18,00 в горубляне един бял...

 

Много пъти съм искал да ти снимам :mitsu-smiley: -тата :) аз съм с червеното комби - :) спирам 10-ита коли вдясно

за първи път когато прелетях покрай спортбекчето и по решетката реших че е ЕВО :icon_rock: :icon_thumbup: :icon_dance:

после го разгледах и видях, че е точно такова дето съм планувал за някое бъдеще време - засега ще ти го гледам през прозореца :)

 

иначе ако си бях намерил фотото щеше да видиш аватара си в голям размер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми обади се някой ден!Мене ме познават всички в магазина!Аз живея в първия вход!По скоро е последен.Там където паркирам Бижуто и Старата Дама.

Ще се радвам да се запознаеме! :D

Между другото аз няколко пъти се заглеждам по твоята кола, но ме е срам да отида и да видя има ли знака на клуба!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобед се разминах с 2 каризми, една след друга - една зелена и една сребриста в Стара Загора, разменихме само погледи....

Мисля че беше някъде на ген. Столетов, покрай операта май...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Mordus,вчера гледам се беше паркирал до Бижуто! :P

Трябваше да направиш едно общо фото!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А днес на два пъти се разминах с един тъмно сив , нов лансер sport sedan.

Към 13 ч някъде , по пътя за карлово и после към 15 и нещо часа , на разклона за село баня ( излизаше от селото ). Но не бях със :mitsu-smiley: , а със една бяла хонда сивик !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз днеска засекох дупето на един нов Лансър 7*00 номер в Лозенец, а Алиас ме е видяла някъде и ми е оставила визитка с Ч Н Г, за което и благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе, там близко до Дъ Джим, мернах май едно такова като на Иван, Сигма, беше под снега. Припознал ли съм се или е тази страхотна кола? Идеята ми е, дали някой друг я е виждал, беше си паркирана, явно там живее.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 01.01.2009 видях един черен еволюшън с Пловдивска регистрация в село Дедево /Дедово/ Пловдивско , а днес се разминах с един сив галант до Стара Загора а накрая май видях и Васко , освен ако има друг черен лансър със Смолянски номер .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше уникален Галант на паркинга на Метро в Пловдив. Някакъв жълт металик, но не като на бакшишите.

Жалко, че нямах апарат да го снимам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше уникален Галант на паркинга на Метро в Пловдив. Някакъв жълт металик, но не като на бакшишите.

Жалко, че нямах апарат да го снимам

Този Галант го видях миналата седмица.Карахме заедно от Пловдив до София.Много е хубав и жълтото наистина е по-особено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...