Премини към съдържание

Към всички притежатели на КАРИЗМАААА....


valboss

Препоръчано мнение

Васе случил си на жена, затова си случил и на кола! :respect: Накои хора не са имали твоят късмет! :icon_thumbup:

Аз за това съм щастлив и весел човек. :icon_thumbup:

Пожелавам на всеки да нацели и двете.

Добра жена и добра кола. :icon_n_clover:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Абе за някой вече може да е твърде късно, а Каризма и жена се сменят най-трудно! :bang:

Ники, почна и ти да ми харесваш!!! :icon_thumbup:

Щото, иначе най се радвах до сега, на постовете на Марин./Маринчо - имаш бутилка винце от мен, при следващата ни среща/.

..........................

Колеги, радвам се, че вкарахте малко емоции в темата и като цяло - във форума.

Мисля, че от време-навреме е нужна по някоя по-лека тема, за да освободим стреса, да се посмеем и да се поотпуснем.

Към Пламен - не считам, че е премината границата от добрият тон. В края на краищата сме зрели хора и едва ли някой се обижда на сериозно, ако в изказа на опонента му има малко повече "сол и пипер". Наблюдавах развитието на темата през цялото време и бях готов веднага да се намеся, ако нещата загрубеят.

Ма то, освен mario64, дето само съжалява - че няма втори галант/обяснил съм защо :icon_tongue: /, никой друг не успя да ме разсмее изстински.

И накрая - радвам се, на показаният интерес към темата. Тя изпълни предназначението си, а именно - доказа, че каризма е един непретенциозен модел от голямото семейство на :mitsu-smiley: . С лесна, почти отсъстваща като вложени средства подръжка, с добър интериор и удобно управление. Явява се, като един добър подгласник на галанта, който несъмнено за повечето от нас- е лидер в гамата автомобили, от семейството :mitsu-smiley: .

Отчитам и друго - галант и каризма, са в различен пазарен и технологичен сегмент.

Затова смело правя заключението:

- МИЦУБИШИ КАРИЗМА е на първо място, в своя клас автомобили. Във всяко отношение - цена, комфорт, стабилност, шумоизолираност, визия, подръжка и интериор. Нека всички собственици на автомобила му се радват и го разхождат гордо... :icon_thumbup:

......................

Поздравления за темата, приемам на лични... :kolet:

Колети и лични подаръци от симпатизанти, моля изпращайте на следният адрес:

Плевен

Еконт-център

До поискване

Цветя и бонбони не пиеме... :icon_n_whistling:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малии какво станало тука. Един да се похвали от колата и се почват възхвалите на собственото. А ако ЕВО-то беше по-масова кола и имахме и подфорум на собствениците, галанта май май.... Но все едно, темата беше за задоволството от колите, а не от превъзходството им. И в този смисъл темата си е на място, и много благодаря на НедКар за създаването на прекрасното ми возило. Ама много нещо се изписа излишно бре. И май нещата започват да отиват накъм:

 

Аз предлагам всички , притежатели на Каризми, да ни бан-нат от форума, защото не са японски.После тези с новите Лансери и тях ,защото ги правят във заводите на Фолксваген, следователно и те не са японски и ще се приключи с тази безумна тема!!!!

PEACE!!! :icon_rock:

 

Че е по-безличен автомобил...не бих го нарекъл така, по-скоро не е толкова агресивен колкото галанта. Признавам. Ама от японския. Че ония от другата страна на океана с превръзка на очите са го правили май. За здравина...малко ми е рано още да говоря, но за 11 месеца освен консуматив - нищо. Окачването, че се поразхлопа напоследък - разхлопа се, но за това надали е виновна точно колата. За спортния дух и т.н...амии леко подозирам, че двете коли не са правени с един и същи замисъл, и в този смисъл половината коментари са безсмислени. Все едно да сравняваш Е със С класа. Приблизително. А, като споменах тази велика марка:

 

Като че ли последен модел Мерцедес си взел...... :P ...Голяма радост......

 

Мда..шефката ми я изпита тая радост - по-миналата година. И много се радваше на посещенията на приятелите си в Балканстар.....има-няма през 3 месеца. Благодарим много. Та...за класа си смятам, че е един меко казано невероятен и силно казано незаменим автомобил. :worthy: Карайте си Каризмите с гордост, а, че не били японски...ми ако бяха италиански..или американски...? А?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига я хвалете тая кола. Среден клас, масов автомобил. Това е. Нищо повече. Това чв се харесва на някой страшно много не я прави супер автомобил по никакъв мачин.

 

Оо колега недей така...каризмата не беше ли в по-високия клас от лансера.....или се лъжа ? А дали същото не може да се каже и за един друг модел, наследник на същия този среднокласов, масов и с нищо невпечатляващ модел.... Никой не говори за суперавтомобили...а за задоволство от успешна покупка на добра кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сектантииии!!! :P

Най - хубавата кола е новата :D

Неееее.............Най-хубавата кола е служебната!Ти да караш,а друг да налива и поддържа :icon_dance: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неееее.............Най-хубавата кола е служебната!Ти да караш,а друг да налива и поддържа :icon_dance: :mitsu-smiley:

 

Ооооо, много зависи от шефа ти :D ,защото може и най омразната да ти стане :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, бъркате се нещо!

Най-добрата кола е служебно, ново Мицубиши! :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, бъркате се нещо!

Най-добрата кола е служебно, ново Мицубиши! :P

Ама ако може и Галант да е , още по добре..... :tooth:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: Да живее :mitsu-smiley: Каризма!!!!!!!!!!!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама ако може и Галант да е , още по добре..... :tooth:

 

А ако може и да е ново ЕVO X , още по-добре :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://spisanie.mobile.bg/avtomobili/iskam-da-uspeia.html

 

Попаднах на интересна, но доста старичка статия.

Редактирано от Pepper
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Статията е много блага, попаднах на нея преди 2 седмици. Учуди ме невисоката цена на нова Каризма.

Бравос на :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Ето ви едно мнение на бъдещ собственик на Мицубиши, необременен от факта че непритежава все още нито една от двата модела включени във спора.

 

Когато реших да си купувам Мицубиши 1вото нещо което ми грабна окото беше Каризма и много се надъхах да си я купя.Обаче пък после съвсем случайно попаднах на Галант, по мое мнение Каризмата бледнее в сравнение с Галант.Въобще забравих за Каризма насочих вниманието си изцяло към Галант.

 

Галант е по-висок клас кола съответно със по скъпа поддръжка и консумативи.

От снощи се оглеждам и за Лансер 1,3.

Някой беше споменал че прилича на каризма да, ама не съвсем. На каризмата аз, а и още няколко колеги от форма не харесваме муцуната, нехваща окото сравняване с Галант а и със Лансер.

Дори Лансер 1,3 изглежда по добре от Каризма.

Може да е с малка мощност за голямото си купе ама пък кой ме гони.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако пък имаше и каризма с муцuна на галант или ево .... ееехх , замечтах се :D

Редактирано от BallAtriX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Дори Лансер 1,3 изглежда по добре от Каризма.

 

Като говориме за Carisma, трябва да се доуточнява за преди или за след facelift става въпрос.

 

http://images.autotrade-it.co.uk/3026/AETV52904351_1.JPG

 

http://www.japan-partner.com/images/f4e5dd273f/--05caf78a72_t.jpg

 

След фейслифта ми харесва доста повече чисто визуално на мен (Галанта си остава по-красив и агресивен за мен

определено). Колкото за сравнение с Lancer освен с последното поколение, където извадиха много добър дизайн (нов Lancer > Cariama), не мисля че има повод за сравнение визуално с Каризма след фейслифт.

 

По отношение на здравина е добре колата имам поглед над 3 такива карани около 100 000км в БГ от нови но не е и нещо феноменално.

Проблем в БГ е, че Carisma след фейслифт е още доста рядък модел и няма алтернатива за части (мога да дам примери бол) и в края на краищата стигаш до официалния вносител, където ти пада главата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус :)

На мен повече ми харесва преди фейса , просто защото след него колата изглежда малко по към рено и по -малко, спортна

( не че в каризмата има нещо спортно де .. )

Редактирано от BallAtriX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така. След фейслифта изглежда по-добре, но само на снимка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...