Премини към съдържание

Към всички притежатели на КАРИЗМАААА....


valboss

Препоръчано мнение

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

А така как ти изглеждат двете коли ?...... Коя е по безлична.... :icon_hmm: ....

Съобщение #42

Маринчоооо, цялата държава се бори срещу агресията и агресивноста/дори и на ужким/, а ти ми даваш за пример тази агресивна визия.... :icon_doh: Ми ха засрами се малко....

.................

А то и нещата са спорни де - относно безличноста....

Ето ти един галант и едно друго нещо/забравих му марката.. :D /, според теб, кое е по-безлично:

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да се мери толкова. Галанта си е галант. Дори и новия лансер не е толкова впечатляващ като визия. За визията за мен той си е номер едно от моделите на мицу. ЕВО не го намесваме тук щооот говорим за коли :D А за каризмата, жалко, че не е японска, но е хубав автомобил и е добре, че го има, да владеем повече евро-пазара. И все пак, друго щеше да си е японка... Аз и за новите колтове ми е болно. Не само че грозни ги праят и малолитражни, а и не са японки... Мицу не е Галант, но галанта си е най-внушителното мицу. И колта и каризмата и всички останали са хубави коли, но нека не казваме на черното бяло...

Абе що никой не каза нещо за Еклипс :D . Чак се обидих-ни добро,ни лошо. Взехме да изперкваме от скука май :D .Досега сме се мерили с европейките,оня ден си мерихме жените,ама Вальо изби рибата,като предизвика и вътрешен спор :icon_clap: Нашия форум заприлича на "Кой е по-,по-,най-" Абе кой е най-голям пич от нас във форума? :D Да пускам ли нова тема?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я виж тук една каризма - 140 жребчета.....
Я виж тук истински Японец ...2Х140 жребчета...... :icon_tongue: :P

 

 

.................

А то и нещата са спорни де - относно безличноста....

Ето ти един галант и едно друго нещо/забравих му марката.. :D /, според теб, кое е по-безлично:

 

 

 

Това първото ясно, прадядото на Галанта......

 

А другото да не е предшественика на каризмата ?..... :tooth: :lol:

 

Малиииии, ма хубава тема измисли да пуснеш..... Как ти дойде на акъла, не знам.... :icon_doh: ...

Хем знаеш предварително, какво ще и е развитието.....

ИНТРИГАНТ.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, колега, ТОЗИ екземпляр наистина е добър. Спор няма.:worthy:

Но разказват, че вървял в комплект с авто-цистерна с бензин. Защо - не знам. Но и в линка който си дал, не смеят да му дадат разхода... :icon_tongue:

.........................

А за акъла - и аз се чудя. Даже жената ми казва:

-Валбос, Валбос, този голям акъл, не е за тая малка глава. Той е за някоя по-голяма, например за телешка... :giggle:

Абе жени - иди ги разбери...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Принципно за да отговоря на атаките на ,, любителите" на Mitsubishi Carisma ще ви разкажа на кратко последният случай при избора ми да сменям Каризмата с Галант. Водя приятелката си до един расов представител от модела Галант 2001год. И казвам на моята приятелка, че това ще е новата ни кола, само да излезе такава в Австрия при един познат и я взимам. Почудата ми беше, че тя като видя Галанта изобщо не изказа въодошевление. Не мога да визирам точните и думи, но бяха нещо от сорта на - Този кораб какво ще го правиш? Ще плаваш или ще шофираш? Което мигновенно ме наведе на мисълта, че поредната депресия относно смяната ми на автомобила беше и този път необмислена и неоправдана. Та моята мисъл беше следната, който мисли, че Каризма са вехти, грозни и лишени от всякакъв привкус и визия автомобили, нека не се залъгва, че мнението му в частност не се отнася и от наша страна за неговият автомобил. След като ще се обиждаме на визия и спортен дух :icon_blush:

П.с И незнам дали Галант е друга бира, но в моят случай тя е прекалено разпенена :icon_n_oops:

 

Ти с твоята приятелка ще ме разбиеш. Щом може да ти промени мнението за тази кола с 2 изречения, значи много си го закъсал. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я виж тук истински Японец ...2Х140 жребчета...... :icon_tongue: :P

 

 

Това първото ясно, прадядото на Галанта......

 

А другото да не е предшественика на каризмата ?..... :tooth: :lol:

 

Малиииии, ма хубава тема измисли да пуснеш..... Как ти дойде на акъла, не знам.... :icon_doh: ...

Хем знаеш предварително, какво ще и е развитието.....

ИНТРИГАНТ.....

 

Аз предлагам всички , притежатели на Каризми, да ни бан-нат от форума, защото не са японски.После тези с новите Лансери и тях ,защото ги правят във заводите на Фолксваген, следователно и те не са японски и ще се приключи с тази безумна тема!!!!

PEACE!!! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........................

А за акъла - и аз се чудя.

Няма какво да се чудиш.....Той акъла е като на жените месечният цикъл......Не дойде ли на време, хич не го чакай..... :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам всички , притежатели на Каризми, да ни бан-нат от форума, защото не са японски.После тези с новите Лансери и тях ,защото ги правят във заводите на Фолксваген, следователно и те не са японски и ще се приключи с тази безумна тема!!!!

PEACE!!! :icon_rock:

Ти пък много се впрягаш бре.....

Нещо те е изнервила тая каризма.....Вземи я сменяй с нещо Японско..... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми тя и жена ми каза че това е колата. Дори не ме пита колко и търсят.

Може би обаче не беше виждала Галант така от близо...

Или пък два Галанта :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вземете се малко в ръце иначе ще заключа темата..........

 

Направо я изтрий ,мен ако питаш.Стана много спам за нищо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смисъл, смисъл...

Само не богохулствай и не бъди прекалено любопитен...

curiosity кills the cat, ако ми е правилен правописа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В смисал?

 

 

Ти с твоята приятелка ще ме разбиеш. Щом може да ти промени мнението за тази кола с 2 изречения, значи много си го закъсал. biggrin.gif

 

 

Няма какво да се чудиш.....Той акъла е като на жените месечният цикъл......Не дойде ли на време, хич не го чакай.

 

 

Ти да не си почнал да Шмъркаш трева бре.....

Тези писания не ми харесват като цяло...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези писания не ми харесват като цяло...........

 

Аз повече няма да се обаждам, че не ми отива да нарушавам добрият тон, заради писанията на накой хора, конкретно mario64.Казвам го директно, за да е ясно.Аз съм такъв, всичко си казвам, да няма после недоразбрали.

 

Лека вечер!!!Благодаря за вниманието!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей за един ден много хора са се палнали тука. Ами хубава си е количката, спор няма. И това за модел от 1995-6 год., все още си е актуална визията й. Претенции дори хич не би трябвало да има по отношение на външен вид. И по другото също де, имам предвид за обслужването или когато нещо е издало багажа - ама много често тогава зависи от майсторите.

И да не се палвам и аз, че ми изгоряха ...пържолките. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Carisma за цената си е една идеална кола.

Има много положителни неща в нея.

Има и отрицателни, които са сравнително малко, но все пак това е относително твърдата возия, която в Западна Европа изобщо не се усеща.

Икономична и шумоизолирана тя е лидер в класа си.

Лесно се поддържа, особено 4G92 двигателя.

Има някои тампони по окачването, които се развалят, като някои неща се сменят трудно, но иначе си е много добра кола.

Все пак не я сравнявайте с Галант!

Не за това е темата. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тука в тая тема много "сектантство" бре хора?

Все едно говорите за едни други коли, произведени в европа, чиито болшинство от собственици са с диагнози в главите.

Каризмата е хубава, ама колко да е хубава?

Една Каризма може да е по-хубава единстено от друга Каризма.

Стига я хвалете тая кола. Среден клас, масов автомобил. Това е. Нищо повече. Това чв се харесва на някой страшно много не я прави супер автомобил по никакъв мачин.

И Аз се бех засилил за Каризма, ама жената като каза :

Искам Лансер!!! Ква е тая Каризма? Никаде не съм виждала по състезанията дето гледаш и ходиш, да говорите за Каризма, а уж там участвали най добрите модели на фирмите а? Само за някво ЕВО говорите и за Ферарита.

Като не можеш да ми купиш Ферари, а искаш да е Мицубиши, тогава искам Лансер.

Айде иди и обясни, че е хубава кола Каризмата.

А уж е жена. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...