Премини към съдържание

Какъв модел на Мицубиши притежавате?


Plam

Кой модел на Мицубиши притежавате?  

727 гласа

  1. 1. ?????? ?? ????????

    • Mitsubishi Colt
      86
    • Mitsubishi Lancer
      75
    • Mitsubishi Carisma
      117
    • Mitsubishi Galant
      222
    • Mitsubishi Eclipse/ 3000 GT
      40
    • Mitsubishi Space/ Grandis
      112
    • Mitsubishi Pajero/ Outlander/ L200/ L300
      74
    • ?????????? ???? ????? ?? ??????? ???????? ????? ?? ??????? ? ?????????????? ?? ???????? !
      31
    • ?? ?????????? ??? ??? ????? ?? ????????, ?? ??? ?? ????? ???!
      23
    • Mitsubishi Lancer EVO
      3


Препоръчано мнение

Дам вярно е и съм безкрайно благодарен за това. Зверчето в Русе ми беше много на сърце, но нямаше да ми е по силите да го взема :( . Да си призная още ме е яд, че не с мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Отговори 124
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • преди 1 месец ...

Аз в момента, т.е вече , т.е най-сетне карам PAJERO 3.8 GLS , фул екстри (без навигация) :icon_dance:

Имам и Колт 1.3 , 2002 год, но е в Кипър и ще си го карам през ваканциите там. Страхотна количка, много си я обичам, автоматични скорости и лоста е на волана(десен), а ръчната не е ръчна, ами е крачна. Имам място м/у предните седалките за дамската чанта, което е много удобно.

А съпруга ми има PAJERO 2.8 , 3 врати, къса база и даже не знам коя година е.

Това е за статистиката

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 2 месеца ...

Здравейте, защо Pajero/ Outlander/ L200/ L300 са заедно? И има общо само 23 гласували / от евентуално около 50 - от списъка в другата тема /. Аз като си купих моя OUTLANDER март месец дилъра ми каза, че 2008 година БС са продали над 650 бройки.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами защото голяма част от тях не са фенове на мицубиши. Те просто са харесали конкретния модел (особено аутлендъра с неговата убийствена визия) и си карат, но не ги вълнува нищо свързано с марката, и като им споменеш за форума, казват примерно "не ме вълнуват такива неща". Във Варна специално, повечето които карат нови мицки са малко чок гъзета... Града е пълен с мицубишита, и е пълно с нови такива - колт, аутлендър, лансер и т.н. но на събор сме от 10 до 20 човека и все едни муцуни. Защо?! Ами защото това сме истинските :mitsu-smiley: фенове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна специално, повечето които карат нови мицки са малко чок гъзета... Града е пълен с мицубишита, и е пълно с нови такива - колт, аутлендър, лансер и т.н. но на събор сме от 10 до 20 човека и все едни муцуни. Защо?! Ами защото това сме истинските :mitsu-smiley: фенове.

 

 

Прав си, но донякъде само. Има много фенове, дето са сменили по 4-5 коли и си държат на марката, но не идват на срещи. И не мисля че са "чок-гъзета" тия за които говориш, а напротив, хората с коли като твоята са най-често такива.Мога да ти кажа впечатления от една среща във Варна, даже имаше един които си каза какво го мъчи. Срещата премина така; Няколко групички по двама-трима човека си лафят нещо, никакво внимание на останалите (нови, дошли с голям мерак на първата си среща). Общо взето голяма скука, няма и нищо интересно, няколко измити коли и толкова, добре че имаше по наточени Хонди поне. Че и бяха доста повече хора от Хонда форума, и по сплотени видимо. Ми това е в общи линии, взимайте си бележки и дано станете повече, по интересни срещи и повече внимание на новите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами защото голяма част от тях не са фенове на мицубиши. Те просто са харесали конкретния модел (особено аутлендъра с неговата убийствена визия) и си карат, но не ги вълнува нищо свързано с марката, и като им споменеш за форума, казват примерно "не ме вълнуват такива неща". Във Варна специално, повечето които карат нови мицки са малко чок гъзета... Града е пълен с мицубишита, и е пълно с нови такива - колт, аутлендър, лансер и т.н. но на събор сме от 10 до 20 човека и все едни муцуни. Защо?! Ами защото това сме истинските :mitsu-smiley: фенове.

И това важи за цяла България....но когато им изтече гаранцията и започнат проблемите се сещат че има форум ......който да им ги реши. :sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз исках да притежавам това:

http://www.gayot.com/images/auto/mitsubishi/lancer_sportback/mitsu_lancer_3quarter.jpg,

но някак си ми се рзмина :huh:

Редактирано от bg20010
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, писна ми да подскачам в Л300 на баща ми. Но няма как, още малко ми остава да посъбера парички и ще се яхам на Галантерията....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Lancer, който е доста пъргав и маневрен - управлява се лесно, като много по-малка кола !!! :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...
  • преди 3 седмици ...

Вдигнахме позабравената тема..., да набутам при другите и моето http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif ECLIPSE

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Още един Галант, комби 1998 2,5 автоматик :icon_rock:

Много доволен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 3 седмици ...
  • преди 3 седмици ...

:mitsu-smiley: Галант 2.0,98г,комби,бензин - много съм доволен. При среща с друго :mitsu-smiley: , поздравявам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...