Премини към съдържание

Какъв модел на Мицубиши притежавате?


Plam

Кой модел на Мицубиши притежавате?  

727 гласа

  1. 1. ?????? ?? ????????

    • Mitsubishi Colt
      86
    • Mitsubishi Lancer
      75
    • Mitsubishi Carisma
      117
    • Mitsubishi Galant
      222
    • Mitsubishi Eclipse/ 3000 GT
      40
    • Mitsubishi Space/ Grandis
      112
    • Mitsubishi Pajero/ Outlander/ L200/ L300
      74
    • ?????????? ???? ????? ?? ??????? ???????? ????? ?? ??????? ? ?????????????? ?? ???????? !
      31
    • ?? ?????????? ??? ??? ????? ?? ????????, ?? ??? ?? ????? ???!
      23
    • Mitsubishi Lancer EVO
      3


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Реших да създам тази тема, защото един наш колега малко ме позасегна в предишна тема с избора ми на модел от любимата ни марка Мицубиши ! И междувременно се породи въпроса ми какво ли е съотношението на моделите на Мицубиши в нашият форум ? Гласувайте ако желаете, и не забравяйте имате право на повече от един възможен отговор! Както е при мен примерно, в моето семейство караме два модела на Мицубиши. И така успех с анкетата на всички :) :mitsu-smiley:

Редактирано от HristoGB
добавяне на отговор: Mitsubishi Lancer EVO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 124
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Моя понеже е USA, мога ли да го пиша два пъти? :bb:

 

Моя, понеже е GDI, може ли и аз два пъти? :D

 

Майтапът настрана, но може ли да направим статистиката по-разширена?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, може да се допълни типа на двигателя - Бензин (Турбо), Дизел, GDI, LPG...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя понеже е USA, мога ли да го пиша два пъти? :bb:
И три пъти да го пишеш, пак няма да стане Японски....... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Замалко да си купя едно ево 4 от Англия.Нов внос беше от Япония ,страхотна кола но в крайна сметка парите недостигнаха че трябваше да купувам една супра,която вследствие махнах ;)Но мисля че другата година ще се сдобия с едно Ево 4.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Споко, скоро митата ще отпаднат и ще почнем да караме по-мощни коли с БГ номера и без тревоги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Споко, скоро митата ще отпаднат и ще почнем да караме по-мощни коли с БГ номера и без тревоги!

 

Митата отдавна отпаднаха, да не би да имаш в предвид акциза върху автомобили с мощност над 163 кончета?

А, и да ти кажа не ми се вярва скоро нормалните хора като мен и предполагам още много други колеги, да караме супер яки автомобили, особенно като виждам с какви темпове се вдигат данъците в общините, съвсем скоро според мен няма да е проблем да си вкараме поредния беглец, а как да се издържа въпросния автомобил в България!

Хайде Каризма фенчета, напред към вота :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спретнахме си статистика...

В момента, в който пиша този пост, резултатът от анкетата е:

 

Mitsubishi Colt [ 13 ] ** [13.00%]

Mitsubishi Lancer [ 16 ] ** [16.00%]

Mitsubishi Carisma [ 15 ] ** [15.00%]

Mitsubishi Galant [ 27 ] ** [27.00%]

Mitsubishi Eclipse/ 3000 GT [ 8 ] ** [8.00%]

Mitsubishi Space/ Grandis [ 9 ] ** [9.00%]

Mitsubishi Pajero/ Outlander/ L200/ L300 [ 6 ] ** [6.00%]

Притежавам друг модел на фирмата Мицубиши който не намирам в конфигурацията на анкетата ! [ 1 ] ** [1.00%]

Не притежавам все още модел на Мицубиши, но съм му голям фен! [ 5 ] ** [5.00%]

Всички гласове: 88

 

Това да не е поредната "стъкмистика"? Ако се сумират числата за всеки ред от анкетата се получава 100, не 88 както пише в сайта. Някой може ли да обясни как се изчислява"Всички гласове"?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. това е броят на гласувалите потребители, не броят гласове. Вероятно е така и в други анкети.

88 е броят на гласувалите - и то е само за тази анкета понеже тук е позволено селектирането на повече от един модел.

То даже още в началото пише =>

и не забравяйте имате право на повече от един възможен отговор
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

88 е броят на гласувалите - и то е само за тази анкета понеже тук е позволено селектирането на повече от един модел.

То даже още в началото пише =>

 

Колега, извинявам се ако съм засегнал някого. Само се пошегувах. Всъщност исках да обърна внимание колко лесно е да се манипулират резултати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, извинявам се ако съм засегнал някого. Само се пошегувах. Всъщност исках да обърна внимание колко лесно е да се манипулират резултати.

Не си спокойно ;) :good: то затова е анкета, а не гласуване за парламент ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами има и не малко такива като мен!

Аз гласувах веднъж, но за трите си коли Мицубиши! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека добавя, че моя глас е отчетен, но не се показва. Защото първо гласувах, после добавих още 2 отговора, и числата се занулиха, но с тях не се занули броят гласували. Като от тази моя грешка го отнесе и още един колега гласувал с мен по едно и също време преди промяната. За което се извинявам и съжалявам.

Струва ми се, че дори безобидната ми анкета всява скандал както и личноста ми в този форум :icon_angel: :icon_blush: НО целта е съвсем благородна и невинна. Колеги продължавайте с гласуването, чакам Каризма поне малко да дръпне в класирането :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

чакам Каризма поне малко да дръпне в класирането :icon_clap:
Надявай се....... :D ....Надеждата крепи човека, ама Галанта си го бива от всякъде........ :mitsu-smiley: :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявай се....... :D ....Надеждата крепи човека, ама Галанта си го бива от всякъде........ :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

Ама бате Марине недей така разубеждава хората, че пак ще кажат, че на "галантаджиите" ни е малко IQ-то. :D

Всяка кола е хубава, щом ни кара да се чувстваме удовлетворени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявай се....... :D ....Надеждата крепи човека, ама Галанта си го бива от всякъде........ :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

Усещам вече за втори път нотка на подигравка от Галантаджиите към притежателите на Каризма. Без никой да се засяга, аз за Галант дори ако ще и 2001г да е, не давам повече от 8000лв. Много са красиви и страшни както откъм двигатели така и откъм купе, но цената е доста надвишена, да не говорим, че цената на Галант 2001г. дори съм виждал да надхвъря 13 000лв. Което за мен граничи с безумие. А колкото до моята Каризма, само аз знам, защо я докарах от Австрия, може би сходство на интереси.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aма спирайте се, де! Всеки си купува кола според нуждите, джоба и жената!

На мен ми трябва голяма кола, комби, жената не харесва Галанти и си купих моето прекрасно ванче. Нито ме прави по-умен, нито по-глупав. То сега да почне Лео да ми свирка, че съм по-бавен от неговият самолет, или пък аз да му се подигравам, че няма задна седалка почти?!

Я се спирайте, че срамота! Забранено е да се правят сравнения с други марки и ние сега като децата се зачесохме за моделите на :mitsu-smiley:

СРАМОТА

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aма спирайте се, де! Всеки си купува кола според нуждите, джоба и жената!

 

 

Добре го каза, точно заради жената, аз смених кола 2001г. с Каризмата, и сега всички сме щастливи. А колкото до дразгите, те са си чисто приятелски, за мен е без значение кой какво Мицубиши кара, за мен той е колега, и винаги бих помогнал и поздравил. Не ме разбираите погрешно, просто исках да се изясним. Не ме хокайте и не ми се сърдите, просто съм си дракичка :icon_box: :icon_rock: :icon_angel: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aма спирайте се, де! Всеки си купува кола според нуждите, джоба и жената!
Ако не беше последният фактор, какво щеше да караш сега бре.??? :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си взех легендата на Митсубиши. Едва ли има човек, който да не е чувал или мечтал за него.

Е малко ми е минало времето за този тип (спортен) автомобил. По скоро би ми ходил Галант или Каризма, но като нямаше нови модели казах хоп и скочих. Остава ми надеждата до 4-5 години да излезе следващото поколение на Галант или Каризма и тогава пак с нов автомобил (дай Боже). :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...