Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Какъв модел на Мицубиши притежавате?


Plam

Кой модел на Мицубиши притежавате?  

727 гласа

  1. 1. ?????? ?? ????????

    • Mitsubishi Colt
      86
    • Mitsubishi Lancer
      75
    • Mitsubishi Carisma
      117
    • Mitsubishi Galant
      222
    • Mitsubishi Eclipse/ 3000 GT
      40
    • Mitsubishi Space/ Grandis
      112
    • Mitsubishi Pajero/ Outlander/ L200/ L300
      74
    • ?????????? ???? ????? ?? ??????? ???????? ????? ?? ??????? ? ?????????????? ?? ???????? !
      31
    • ?? ?????????? ??? ??? ????? ?? ????????, ?? ??? ?? ????? ???!
      23
    • Mitsubishi Lancer EVO
      3


Препоръчано мнение

Дам вярно е и съм безкрайно благодарен за това. Зверчето в Русе ми беше много на сърце, но нямаше да ми е по силите да го взема :( . Да си призная още ме е яд, че не с мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Отговори 124
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • преди 1 месец ...

Аз в момента, т.е вече , т.е най-сетне карам PAJERO 3.8 GLS , фул екстри (без навигация) :icon_dance:

Имам и Колт 1.3 , 2002 год, но е в Кипър и ще си го карам през ваканциите там. Страхотна количка, много си я обичам, автоматични скорости и лоста е на волана(десен), а ръчната не е ръчна, ами е крачна. Имам място м/у предните седалките за дамската чанта, което е много удобно.

А съпруга ми има PAJERO 2.8 , 3 врати, къса база и даже не знам коя година е.

Това е за статистиката

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 2 месеца ...

Здравейте, защо Pajero/ Outlander/ L200/ L300 са заедно? И има общо само 23 гласували / от евентуално около 50 - от списъка в другата тема /. Аз като си купих моя OUTLANDER март месец дилъра ми каза, че 2008 година БС са продали над 650 бройки.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами защото голяма част от тях не са фенове на мицубиши. Те просто са харесали конкретния модел (особено аутлендъра с неговата убийствена визия) и си карат, но не ги вълнува нищо свързано с марката, и като им споменеш за форума, казват примерно "не ме вълнуват такива неща". Във Варна специално, повечето които карат нови мицки са малко чок гъзета... Града е пълен с мицубишита, и е пълно с нови такива - колт, аутлендър, лансер и т.н. но на събор сме от 10 до 20 човека и все едни муцуни. Защо?! Ами защото това сме истинските :mitsu-smiley: фенове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна специално, повечето които карат нови мицки са малко чок гъзета... Града е пълен с мицубишита, и е пълно с нови такива - колт, аутлендър, лансер и т.н. но на събор сме от 10 до 20 човека и все едни муцуни. Защо?! Ами защото това сме истинските :mitsu-smiley: фенове.

 

 

Прав си, но донякъде само. Има много фенове, дето са сменили по 4-5 коли и си държат на марката, но не идват на срещи. И не мисля че са "чок-гъзета" тия за които говориш, а напротив, хората с коли като твоята са най-често такива.Мога да ти кажа впечатления от една среща във Варна, даже имаше един които си каза какво го мъчи. Срещата премина така; Няколко групички по двама-трима човека си лафят нещо, никакво внимание на останалите (нови, дошли с голям мерак на първата си среща). Общо взето голяма скука, няма и нищо интересно, няколко измити коли и толкова, добре че имаше по наточени Хонди поне. Че и бяха доста повече хора от Хонда форума, и по сплотени видимо. Ми това е в общи линии, взимайте си бележки и дано станете повече, по интересни срещи и повече внимание на новите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами защото голяма част от тях не са фенове на мицубиши. Те просто са харесали конкретния модел (особено аутлендъра с неговата убийствена визия) и си карат, но не ги вълнува нищо свързано с марката, и като им споменеш за форума, казват примерно "не ме вълнуват такива неща". Във Варна специално, повечето които карат нови мицки са малко чок гъзета... Града е пълен с мицубишита, и е пълно с нови такива - колт, аутлендър, лансер и т.н. но на събор сме от 10 до 20 човека и все едни муцуни. Защо?! Ами защото това сме истинските :mitsu-smiley: фенове.

И това важи за цяла България....но когато им изтече гаранцията и започнат проблемите се сещат че има форум ......който да им ги реши. :sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз исках да притежавам това:

http://www.gayot.com/images/auto/mitsubishi/lancer_sportback/mitsu_lancer_3quarter.jpg,

но някак си ми се рзмина :huh:

Редактирано от bg20010
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, писна ми да подскачам в Л300 на баща ми. Но няма как, още малко ми остава да посъбера парички и ще се яхам на Галантерията....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Lancer, който е доста пъргав и маневрен - управлява се лесно, като много по-малка кола !!! :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...
  • преди 3 седмици ...

Вдигнахме позабравената тема..., да набутам при другите и моето http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif ECLIPSE

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Още един Галант, комби 1998 2,5 автоматик :icon_rock:

Много доволен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 3 седмици ...
  • преди 3 седмици ...

:mitsu-smiley: Галант 2.0,98г,комби,бензин - много съм доволен. При среща с друго :mitsu-smiley: , поздравявам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...